Lída získává zpět práci ve škole, ale jen jako učitelka, ředitelem je tam podivín v podání Luďka Soboty, který má řadu problémů sám se sebou. Lída se setkává v nemocnici s Editou a dozvídá se od tetičky, že si ji Martin v mládí chtěl vzít, ale Edita mu utekla dělat kariéru do zahraničí. Po návratu do školy Lída zjistí, že ředitel odvedl děti ze školy do lesa a definitivně se zbláznil. Je řada na Elingerovi, aby situaci zachránil. Slušný, ale opět ničím extra nad průměr vyčnívající díl.(1.2.2017)

Luděk fakt pobavil :-)(17.10.2016)

Zbouchnutá, opuštěná Lída...co s ní ;) ? 56%.(16.10.2016)

Nebol by to tento seriál, ak by sa nestalo to najmenej pravdepodobné, že doktor si raz vrzne a práve jemu sa to stane. Všetko sa potom točí len okolo toho a ešte pár zaujímavých chorôb a "chorôb". Luděk Sobota hraje tých koktavých blbečkov tak verne, že by som aj veril, že taký naozaj je. Pri výbere herca do tejto postavy bola voľba určite jednoznačná. Celkom zábavný diel.(16.10.2016)

Doktor a ředitelka školy jsou troubové a nemají ponětí o antikoncepci. To mi ale nevadí. Tento díl mě sakra bavil. Stálice seriálu dobrý, ale v tomto díle perlil Luděk Sobota a Ivan Gogál. Oba dva perfektní. Cibulková přinesla oživení už v minulém dílu a v tomhle taky dobrý. Podle mě jeden z nejlepších dosavadních dílů.(17.10.2016)