• Autogram
  ****

  Nebol by to tento seriál, ak by sa nestalo to najmenej pravdepodobné, že doktor si raz vrzne a práve jemu sa to stane. Všetko sa potom točí len okolo toho a ešte pár zaujímavých chorôb a "chorôb". Luděk Sobota hraje tých koktavých blbečkov tak verne, že by som aj veril, že taký naozaj je. Pri výbere herca do tejto postavy bola voľba určite jednoznačná. Celkom zábavný diel.(16.10.2016)

 • otík
  ***

  Lída získává zpět práci ve škole, ale jen jako učitelka, ředitelem je tam podivín v podání Luďka Soboty, který má řadu problémů sám se sebou. Lída se setkává v nemocnici s Editou a dozvídá se od tetičky, že si ji Martin v mládí chtěl vzít, ale Edita mu utekla dělat kariéru do zahraničí. Po návratu do školy Lída zjistí, že ředitel odvedl děti ze školy do lesa a definitivně se zbláznil. Je řada na Elingerovi, aby situaci zachránil. Slušný, ale opět ničím extra nad průměr vyčnívající díl.(1.2.2017)

 • mira007
  ***

  Luděk koktající trochu iritoval, ale jinak lepší díl, než ten předminulý.(9.1.2018)

 • p.a.douch
  *****

  Doktor a ředitelka školy jsou troubové a nemají ponětí o antikoncepci. To mi ale nevadí. Tento díl mě sakra bavil. Stálice seriálu dobrý, ale v tomto díle perlil Luděk Sobota a Ivan Gogál. Oba dva perfektní. Cibulková přinesla oživení už v minulém dílu a v tomhle taky dobrý. Podle mě jeden z nejlepších dosavadních dílů.(17.10.2016)

 • ghatos
  ***

  Zbouchnutá, opuštěná Lída...co s ní ;) ? 56%.(16.10.2016)