Zešílíme spolu! (S02E10) (epizoda)

 • Slovensko

  Zošalieme spolu!

Komedie / Rodinný / Drama

Česko / Slovensko, 2016, 52 min

 • mira007
  ****

  Gábina Marcinková namalovaná na zdi ordinace mne celkem dojala a nekompromisní Donutil zaujal jednoznačný postoj k této kresbě. V těchto dílech se Donutil chová hodně nesympaticky ....(9.1.2018)

 • otík
  ***

  Další z řady dílů, který nepřinesl vůbec žádné emoce, možná malinko humoru, ale jinak další standardní díl. Policistovi Tomáši Topinkovi přijel na návštěvu brácha, ale už od začátku je jasné, že má nějaký zdravotní problém. Irena s Milošem řeší další řadu neshod ve svém vztahu, Lída se snaží najít ubytování a mezi tím vším nějak proplouvá Elinger. PS: Vidět po dlouhé době Mojmíra Maděriče bylo fajn, už ani nevím, kdy a kde jsem ho naposled viděl(2.2.2017)

 • ghatos
  ***

  Polovatový díl postavený hodně na blbém policistovi. 52%.(24.10.2016)

 • Autogram
  **

  Niekedy už mám v tomto seriáli pocit, že sa musia vymýšľať úplne nepravdepodobné kraviny. Tak sa chlapec spovedá so vzťahovými problémami akurát svojmu budúcemu svokrovi, policajt doma prehliadne chemické laboratórium a doktor nechtiac zariadi invaliditu starého pána. Tiež jeho hra na doktora Housa nie je celkom to pravé do takéhoto komediálneho seriálu.(24.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace