Natalie Russoová a Nick Smith se neznají. Spojuje je však víra v to, že najdou toho pravého. Ve stejný okamžik hodí minci do kašny a vysloví svá přání. V noci se jim o sobě navzájem začnou zdát zamilované sny. Jak se ale mají ve skutečném životě najít? (HBO Europe)

ARI50

Snažila se to být hodně ale hodně dobrá záležitost ale tak se vůbec nic nedařilo aspoň na herečky se dalo koukat. ()

Aljak

Ako by som to povedal? Too cute... to be real! Pekné, ale príliš rozprávkové. Dokonca ani väčšina rozprávok nie je tak idealistických ako tento film. Námetovo nápadité (svojim spôsobom dokonca originálne), ale dejová línia ma až tak nebavila. Natalie mi po celý čas prišla dosť ustráchaná, a Nick zase dosť suverénny. Moje sympatie boli na strane Nat, no a skôr by som jej to prial s tým sympatickým kuchárom ako s hentým architektom. Ale čo už. Škoda, že dej nebol o čosi dramatickejší - nejaká obšírnejšia zápletka by veru nezaškodila! A koniec úplne tuctový (a o predvídateľnosti ani nevravím!). ()

Johnny.ARN

Rozhodne zaujímavý námet, kedy sa vlastne dvaja stretnú v spoločnom sne. To ich núti robiť rozhodnutia, ktoré by v živote neurobili a tešia sa na každú ďalšiu noc, aby sa opäť v tom sne mohli stretnúť. Na zvyšku je ale tona klišé. Milé, romantické, so zaujímavým nápadom, ale rýchlo to vyšumí. 2 z 5 ()

BOURQUE

Začiatok tohto romantického príbehu je nádejný, ale potom však kvalita ide dole veľmi rýchlo. Hromada klišé riešení bez väčších alebo výraznejších hereckých výkonov. Škoda, pretože aj ja mám rád sny. Osobné hodnotenie: 59% (*) ()

Jadro

Úplná tuctovka, keď som si myslel, že to môže byť zaujímavé - zamotáva sa to tak, že už to nemôže byť nudnejšie... ()

mia.com

Tak ja pujdu zas proti proudu, protoze me se film moooc libil. Byla to mila, nezna a sladka romanticka pohadka. A navic zeru Mikea Vogela, ten je bozsky proste. Za me super odpocinkova zalezitost. ()

Lucy39

pro romantičku mého typu a sledování filmu s nezletilou dcerou ideální na deštivé odpoledne :-) žádný filmový zážitek, ale jedna z mnoha průměrných pohádek pro ne-dospělé holky :-) neurazilo, ovšem kromě pohádkového motivu zázračné kašny ani nic z celého filmu , a to včetně herců i výpravy, nezaujalo. ()