Forever (TV seriál)

Nesmrteľný

Drama / Sci-Fi

USA, 2014–2015, 15 h 45 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvůrci:

Matthew Miller

John Debney

Ioan Gruffudd, Judd Hirsch, Alana De La Garza, Lorraine Toussaint, Joel David Moore, Donnie Keshawarz, Barbara Eve Harris, Mackenzie Mauzy, Janice Picconi, Lee Tergesen, James McCaffrey, Angela Christian, Dave Quay, Mather Zickel, Christina Bennett Lind, Jordan Dean, Eric Morris, Michael Oberholtzer, Timothy Britten Parker, Erika Rolfsrud, Janie Brookshire, Cornelius Smith Jr., Jane Seymour, Marija Skangale, James Colby, Andy Murray, Rosalind Chao, Burn Gorman, Marko Caka, Doris McCarthy, Jeff Biehl, Marlon Perrier, John Solo, Tarik Lowe, James Russell, Robbie Sublett, Kelly AuCoin, Julian Gamble, Doug Kruse, Zachary Unger, Michelle Hurst, Cuba Gooding Jr., Mike Houston, Megan Ketch, Harris Yulin, Neal Huff, Happy Anderson, Eddie Cooper, Justin Swain, Royce Johnson, Andhy Méndez, Lou Ferguson, Donnamarie Recco, Steve Cirbus, Christian Scheider, Kathleen Chalfant, Jack Gilpin, Janelle Velasquez, Nicola Fiore, Paul Fitzgerald, Angela Pierce, Robert Gomes, Dina Cataldi, Kett Turton, Alexandra Neil, Hilarie Burton, Marmee Cosico, James McDaniel, Frankie Faison, Ty Jones, Laura Fraser, Gary Basaraba, Blair Brown, Edoardo Ballerini, Geoffrey Cantor, John Palumbo, Clarke Peters, Sepideh Moafi, William Baldwin, Michael Godere, Steven Kaplan, Shane McRae, Roger Rees, Michael Aronov, Olek Krupa, Cotter Smith, Emily Kinney, Erin Darke, Jane Alexander, Don McManus, Kate Rogal, Souleymane Sy Savane, Frederick Weller, Jordan Gelber, David Krumholtz, Lilla Crawford, Michel Gill, Aaron Dean Eisenberg, Tim Guinee, Boris McGiver, John Noble, Angel Desai, Donna Mitchell, Caleb McLaughlin, Stephen Barker Turner, Betsey Brown, Victoria Haynes (herec, a.z.), Raul Casso, Auden Thornton, Tyler Elliot Burke, Elizabeth Alderfer, Jessica Keenan Wynn, Frank Anello, Tim Ransom, Christina Brucato, Andy Karl, Daniel Gerroll, Rachael Emrich, Stephen Schnetzer, Kobi Libii, Charles Dumas, Kristin Villanueva, Kathleen Choe, Jacqueline Antaramian, Gregory Lay, Elisabeth Gray

Příjemný překvapení. Naprosto pohodový a oddechový seriál, kterému nechybí jisté kouzlo a vtipný nadhled. Kromě "záporáka" jsou všichni herci výborní a své role si užívají s lehkostí. Naštěstí se seriál vyhýbá spousty klišé a nekrmí nás záplavou náboženských nesmyslů a překombinovaných teorií, jak je dnes zvykem u americké produkce. Určitě stojí za zhlédnutí. ;)(14.5.2015)

• Pavlínka9

Ok - mám za sebou již podruhé pilot a pořád z toho nejsem u vytržení, jako lidé kolem mě...Prostě mě to nijak nechytlo ani po tom druhém shlédnutí :) Ano - Gruffudd je fešák, s tím souhlasím, ale je to všechno tak neskutečně strojené, jasné, je tak ohromně okouzlujícím způsobem chytrý, všechno zná, již všechno vyzkoušel, ale ten jeho herecký výkon je fakt strašný!!!! Takovou strojenost jsem viděla v poslední době i u Elizabeth Hurley v Royals. Jako fajn - je to dobrý nápad, pojedu dál, ale odvařená z toho zrovna nejsem...Mě se moc líbí De La Garza - ta je super :) A lokace jsou velice pěkně natočené - hlavně pohled na město z vrchu - to je moc hezké :) :) A Judd Hirsch je "děda", kterého bych chtěla znát :) Ale jinak je to prostě klasická "detektivka", která má koronera, který je prostě - jak jinak - nejlepší a nejzajímavější...Néééé - pokračuji ve sledování a pořád ode mě zní slova jako "sra*ka" a ta strnulost hlavního hrdiny je fakt příšerná :D :D Jen jak podává ruku na omluvu - jako robot :D :D To mě fakt dostalo :D Když by ho teď někdo vyměnil za jiného herce - budu nadšená :D "N.Y.P.D. - pusťte ho tam"! Bože, ten seriál je taková pí*ovina, která tam má tolik klišé, že se mi z toho chce fakt zvracet, ale řekla jsem, že to dokoukám a už mi zbývají jen 3 díly, ale mám z toho noční můry a ty blbosti a bláboly, co tam jsou jsou fakt děs :D :D Dokoukáno a jsem za to neskutečně ráda :) Kupodivu se mi poslední díl líbil nejvíc (a nejen tím, že už další nebude) - ale celé to tam bylo najednou nějak dobře ukončené, ale i tam nebylo tolik toho všeho přehrávání herců :) Aleluja :)(12.7.2015)

Příjemný seriál na víkendové odpoledne. Je fakt, že se jedná už o několikátý seriál s podobným rozvržením hlavních postav (Castle, Mentalista...), ale přesto je to pořád zábava. Navíc Ioan Gruffudd je opravdu sympaťák a zápletka s nesmrtelností mě zatím baví (pokud nebude umírat úplně v každém díle). Po prvních dvou částech hodnotím na 75 %, časem se ještě uvidí. P.S. Co se týče těch poznámek, že Henry nápadně připomíná Sherlocka Holmese, tak by mě nepřekvapilo, kdyby Sherlockem Holmesem skutečně v 19. stol. byl. Edit. Po celé sérii hodnotím na 80 %, případy byly zajímavé, postavy si člověk oblíbil. Ale jsem hodně zklamaný, že po tom cliffhangeru na konci už nebude pokračování. Bohužel další povedený seriál skončil v propadlišti dějin.(27.9.2014)

zaujímavý seriál, ktorý nenudí, zatiaľ som videl pilot a prvú čast ..hmm... zdá sa , že siahnem aj po ďalších. a poznatok ? čas síce hojí rany, ale jazvy ostávajú Ten pán má výhodu veľa vie (za 200 rokov sa predsa len daco naučil) a tak trúsi v závere každej epizódy dajaké "múdrosti" ako napríklad najkrajšie spomienky bolievajú najviac alebo: Nič nedokáže zmazať bolesť, zo straty milovane osoby. Cítite ju po celý zbytok života. alebo: Telo dokážeme vytrénovať, aby zabudlo. Myseľ nie. Naša minulosť v nás navždy zanechá nejakú stopu, či sa nám to páči alebo nie (22.12.2016)

S1, teda asi komplet: Nejde o vynimocny pocin, ale sledoval sa velmi prijemne a nenastvalo ani finale. Fajn. // Tak títo sa skutočne poistili na všetkých frontoch. Nesmrteľný a nebojácny fešácky doktor Sherlock obťažovaný tajomnými telefonátmi a spomienkami na veľkú lásku začne spolupracovať s policajtkou. Už mu snáď chýbajú len vízie z budúcnosti a zvierací kamarát a mal by naozaj všetko, čo si len divák môže vymyslieť. Natočené je to ale skôr ako seriál na víkendové poobedie, jednoducho neurazí.(6.9.2014)

• - Americký seriál vysílaný na teelvizi ABC. Ještě nedávno mu hrozil zánik. Po odvysílání několika slabších dílů se propadl  hluboko na grafu sledovanosti. Pravděpodobný propad byl způsoben nevhodnou hodinou odvysílání. Naštěší vše dobře dopadlo a televize si objednala další díly (konkrétně 9). Forever tedy dosáhne 22 dílů a uzavře tím první řadu. (v.indruchova)