Reklama

Reklama

Forever

(TV seriál)
  • Slovensko Nesmrteľný
Trailer
Drama / Krimi / Fantasy / Mysteriózní / Sci-Fi
USA, (2014–2015), 15 h 45 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvůrci:

Matthew Miller

Hudba:

John Debney

Hrají:

Ioan Gruffudd, Judd Hirsch, Alana De La Garza, Lorraine Toussaint, Joel David Moore, Donnie Keshawarz, Barbara Eve Harris, MacKenzie Mauzy, (více)
(další profese)

Epizody(22)

Doktor Henry Morgan (Ioan Gruffudd) je hviezdou vo svojom obore patológie. Henry má však jedno tajomstvo – má 200 rokov. Keď mal 35, zomrel po prvýkrát. Kedykoľvek však zomrie, znovu sa narodí ako 35-ročný bez toho, aby akokoľvek zostarol. Morbídnymi experimentami sa snaží prísť svojej nesmrteľnosti na kĺb. Byť nesmrteľný má svoje výhody. Henry videl každý kút sveta, naučil sa veľa jazykov, vyšplhal sa na Mount Everest a miloval mnoho žien. Zažil však tiež mnoho zlomených sŕdc - prežil lásku svojho života, Abigail. Pre Henryho už teraz nesmrteľnosť nie je požehnanie, ale skôr prekliatie. (TV Doma)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (101)

KevSpa

všechny recenze uživatele

Pilot zaujme od začátku, což je do značné míry zásluha okouzlujícího Ioana Gruffudda. Zatím se mi to velice zamlouvá i přesto, že ono vlakové neštěstí na začátku až nápadně připomíná snímek Unbreakable, a hlavní hrdina svými dedukčními schopnostmi nápadně připomíná Sherlocka. Pilot - 80% ()

TeeAge 

všechny recenze uživatele

|| Scenár: Matt Miller | Hudba: John Debney | Distribúcia: Warner Bros. TV Distribution | Štúdio: Warner Bros. TV | Ocenenia: - || Zaujímavý nápad, ktorý ale po pár epizódach opúšťam, nakoľko ja žiť naveky nebudem, a tak si musím poriadne rozmyslieť, s čím svôj čas strávim. Forever je medzi dnešnou konkurenciou len priemerom, a tak i napriek slušnému spracovaniu ma nevedel zaujať. 50% | Blu-Ray, THX, EN DTS | ()

Reklama

misterz 

všechny recenze uživatele

Veľmi príjemný a pohodový seriálik, na ktorý sa dobre pozerá. A to aj napriek tomu, že spracovanie a celková vizáž pôsobili, ako keby vyšli z Hallmarkovskej produkcie. Ku koncu som aj ľutoval, že to už končí. Prečo nebola ďalšia séria? Skončilo to práve v tom najzaujímavejšom, najmä čo sa týka vývoja vzťahu tých dvoch. Škoda. Ale aj tak nadpriemer. 75/100 ()

emma53 

všechny recenze uživatele

Forever je jeden z těch seriálů, s kterými je vám prostě jen moc fajn. Kde nehledáte, jak je oblečený, jestli má vyleštěné boty, utržený knoflík a jiná negativa. Dáte si s ním rádi kávu a budete se třeba usmívat jen nad faktem, když uvidíte jak syn mluví se svým otcem, to je přece kouzelný. A ta Sherlockovina je jen příjemné zpestření, které mně ani náhodou nevadí a neruší tu skvělou atmošku, protože to všechno ještě navíc překrývá ta moc sympatická postava, která vám sice před očima neustále umírá, ale vždycky se k vám zase vrátí. No nemilujte Ioana, to přece nejde:-) ()

Segrestor 

všechny recenze uživatele

Ač se to jeví jako velice atraktivní, přinejmenším s obrovským potenciálem pro příběh, s každým dílem to spadá do šedého průměru, téměř s touhou na ten prapůvodní námět zapomenout. Jde totiž o to, že zde máme unikátní bytost, která se neustále reinkarnuje do stejného těla a to se stávající pamětí, tedy muž s dost dobrou superschopností. Navíc (SPOILER) není sám. Kdosi mu často volá, že zná jeho tajemství. No, a bohužel u toho to končí. Každý další díl řeší aktuální vraždy, kde soudní lékař Morgan funguje spíše jako chodící Wikipedie, nic víc. Jo, občas si vzpomene na něco z dávné doby a ob jeden díl mu zavolá tajemný hlas, který se pouze připomene. Vážně, nic víc. Ani vztahy mezi postavami se nijak výrazně nerozvíjí. Jde skutečně jen o cílenou epizodnost děje. Což je samozřejmě škoda. Nakonec se z toho vykreslil klasický kriminální seriál na odpoledne, jehož jedinou devizou je abnormálně geniální detektiv... který vlastně ani není detektiv. Pitomé to však úplně není. Občas je to i mírně humorné a napínavé. Pořád čekám, kdy odhalí, že je to "Bůh", kterého nejde zabít. Hodnoceno po 10 díle první řady. ()

Galerie (251)

Zajímavosti (1)

  • Americký seriál vysílaný na teelvizi ABC. Ještě nedávno mu hrozil zánik. Po odvysílání několika slabších dílů se propadl  hluboko na grafu sledovanosti. Pravděpodobný propad byl způsoben nevhodnou hodinou odvysílání. Naštěší vše dobře dopadlo a televize si objednala další díly (konkrétně 9). Forever tedy dosáhne 22 dílů a uzavře tím první řadu. (v.indruchova)

Reklama

Reklama