poster

Forever (TV seriál)

 • Slovensko

  Nesmrteľný

Drama / Krimi / Fantasy / Mysteriózní / Sci-Fi

USA, 2014–2015, 15 h 45 min (Minutáž: 42–44 min)

Tvůrci:

Matthew Miller

Hudba:

John Debney

Hrají:

Ioan Gruffudd, Judd Hirsch, Alana De La Garza, Lorraine Toussaint, Joel David Moore, Donnie Keshawarz, Barbara Eve Harris, Mackenzie Mauzy, Janice Picconi, Lee Tergesen, James McCaffrey, Angela Christian, Dave Quay, Mather Zickel, Christina Bennett Lind, Jordan Dean, Eric Morris, Michael Oberholtzer, Timothy Britten Parker, Erika Rolfsrud, Janie Brookshire, Cornelius Smith Jr., Jane Seymour, Marija Skangale, James Colby, Andy Murray, Rosalind Chao, Burn Gorman, Marko Caka, Doris McCarthy, Jeff Biehl, Marlon Perrier, John Solo, Tarik Lowe, James Russell, Robbie Sublett, Kelly AuCoin, Julian Gamble, Doug Kruse, Zachary Unger, Michelle Hurst, Cuba Gooding Jr., Mike Houston, Megan Ketch, Harris Yulin, Neal Huff, Happy Anderson, Eddie Cooper, Justin Swain, Royce Johnson, Andhy Méndez, Lou Ferguson, Donnamarie Recco, Steve Cirbus, Christian Scheider, Kathleen Chalfant, Jack Gilpin, Janelle Velasquez, Nicola Fiore, Paul Fitzgerald, Angela Pierce, Robert Gomes, Dina Cataldi, Kett Turton, Alexandra Neil, Hilarie Burton, Marmee Cosico, James McDaniel, Frankie Faison, Ty Jones, Laura Fraser, Gary Basaraba, Blair Brown, Edoardo Ballerini, Geoffrey Cantor, John Palumbo, Clarke Peters, Sepideh Moafi, William Baldwin, Michael Godere, Steven Kaplan, Shane McRae, Roger Rees, Michael Aronov, Olek Krupa, Cotter Smith, Emily Kinney, Erin Darke, Jane Alexander, Don McManus, Kate Rogal, Souleymane Sy Savane, Frederick Weller, Jordan Gelber, David Krumholtz, Lilla Crawford, Michel Gill, Aaron Dean Eisenberg, Tim Guinee, Boris McGiver, John Noble, Angel Desai, Donna Mitchell, Caleb McLaughlin, Stephen Barker Turner, Betsey Brown, Victoria Haynes (herec, a.z.), Raul Casso, Auden Thornton, Tyler Elliot Burke, Elizabeth Alderfer, Jessica Keenan Wynn, Frank Anello, Tim Ransom, Christina Brucato, Andy Karl, Daniel Gerroll, Rachael Emrich, Stephen Schnetzer, Kobi Libii, Charles Dumas, Kristin Villanueva, Kathleen Choe, Jacqueline Antaramian, Gregory Lay, Elisabeth Gray, Jimmy Palumbo, Nemuna Ceesay, Joe Tuttle, Meryl Jones Williams, Benjamin Thys, Celestine Rae, Eden Marryshow
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • danny_21
  ***

  Co vypadalo ze začátku na velmi zajímavou záležitost, sklouzlo úplně do směru, který jsem si nepřál - detektivní případ v každém dílu. Proč se nemohlo zůstat a postavit to daleko víc vlnu samotné mystické pointy a věnovat se bádání po příčině vlastního stavu ... ? Navíc Ioan měl fakticky slušné britské charisma, u mě velká ztráta potencionálu, škoda přeškoda - 50 %(2.5.2017)

 • lmc
  ***

  Úvodní episoda navnadí, ale seriál rychle spadne do průměrnosti. Nastolené originální prvky totiž v podstatě okamžitě zmizí, hlavní hrdina přestane umírat a schopnosti dedukce jdou také rychle do háje, nemluvě o "hlavní zápletce" na kterou se nebere ohled. Po pěti dílech zklamání a v podstatě kopie seriálu Castle...(16.10.2014)

 • jasiska
  ****

  Henry je taký Brouk Pytlík - všade bol, všetko videl, vždy zomrel. Keď si však odmyslím všetky tie historické náhody, tak sa mi Forever veľmi páči. Sympatické postavy, celkom zaujímavá dlhodobá dejová línia a dosť dobré epizódne prípady. Škoda, že po prvej sérii seriál neobnovili. Toľko príbehov, ktoré ešte mohli porozprávať a teraz už nemôžu...(30.10.2014)

 • jh666
  ****

  Příjemný seriál na víkendové odpoledne. Je fakt, že se jedná už o několikátý seriál s podobným rozvržením hlavních postav (Castle, Mentalista...), ale přesto je to pořád zábava. Navíc Ioan Gruffudd je opravdu sympaťák a zápletka s nesmrtelností mě zatím baví (pokud nebude umírat úplně v každém díle). Po prvních dvou částech hodnotím na 75 %, časem se ještě uvidí. P.S. Co se týče těch poznámek, že Henry nápadně připomíná Sherlocka Holmese, tak by mě nepřekvapilo, kdyby Sherlockem Holmesem skutečně v 19. stol. byl. Edit. Po celé sérii hodnotím na 80 %, případy byly zajímavé, postavy si člověk oblíbil. Ale jsem hodně zklamaný, že po tom cliffhangeru na konci už nebude pokračování. Bohužel další povedený seriál skončil v propadlišti dějin.(27.9.2014)

 • Vxxx
  ****

  První dva díly mě bavily a určitě budu koukat dál. Velmi sympatické herecké obsazení a dost se mi líbí hudební podklad. Taky občasný náznak milé ironie :) Ale mám problém s tím, jak z hlavního hrdiny udělali super génia... Chápu, že když člověk žije 200 let, má čas na to, aby studoval, učil se jazyky atd... ale 200 let není zas TAK dlouhá doba aby týpek uměl číst lidské chování style Sherlocka Holmese. Nemluvě o tom, že se celou dobu věnuje jedné a té samé profesi (hrobník, forenzní vyšetřovatel...). Okruh zájmů není tak široký, aby to z něj udělali takového supermana. Ale tak co. Baví mě to. Uvidíme, jestli to bude mít delší životnost, než mnohými zmiňované New Amsterdam, které já osobně nikdy neviděla... 4* EDIT: Nebude. Nebude a nebude a nebude, protože proč by sakra Amíci sledovali něco, co se mi líbí?! Nééé. Oni si pustí svojí Next Amrecan Top Model a že na jiné stanici běží Forever a že já potřebuju, aby oni koukali.. to je jim jedno. Takže opět další seriál, který mi zrušili po první sérii. Můžu být ovšem ráda, že ho ukončili opravdu dobře. Mělo to konec, žádné otevřené zápletky... aspoň že tak. Ale zamrzelo to. Henryho jsem si moc oblíbila... 4*(25.9.2014)

 • - Americký seriál vysílaný na teelvizi ABC. Ještě nedávno mu hrozil zánik. Po odvysílání několika slabších dílů se propadl  hluboko na grafu sledovanosti. Pravděpodobný propad byl způsoben nevhodnou hodinou odvysílání. Naštěší vše dobře dopadlo a televize si objednala další díly (konkrétně 9). Forever tedy dosáhne 22 dílů a uzavře tím první řadu. (v.indruchova)