Poslové (TV seriál)

The Messengers

Drama / Fantasy / Mysteriózní / Thriller / Sci-Fi

USA, 2015, 8 h 53 min (Minutáž: 38–43 min)

Sidney Sidell

Shantel VanSanten, Sofia Black-D'Elia, Joel Courtney, JD Pardo, Elyes Gabel, Anna Diop, Diogo Morgado, Lane Garrison, Victor Slezak, Lora Martinez-Cunningham, Craig Frank, Lexi Atkins, Jon Fletcher, Rich Ting, Kevin Wiggins, Seth Adkins, Lauren Bowles, Navid Negahban, Justin Bruening, Hannah Marshall, Sam Littlefield, Jason Dohring, Riley Smith, Jamie Bamber, Elizabeth Bogush, Chris Coy, Frederick E.O. Toye, Dio Johnson, Justin Roberts, Sam Quinn, Tomas Sanchez, Madison Dellamea, Brittany O'Grady, Jennifer Griffin, Jessika Van, Christina July Kim, Yolanda Aragon, Jetto Dorsainville, Boots Southerland, Scott Takeda, David House, Antonio Leyba, Christopher Dempsey, Eric Steinig, Miguel Martinez, Jon Kristian Moore, Vic Browder, J.D. Garfield, Vivian Nesbitt, Dave Colon, Amanda Fresquez, Mark Sivertsen, Mario Moreno, Alex Knight, Andrea Good, Rodger Larance, Rick Anglada, Jyl Murray, Barbie Robertson, Marty Lindsey, Bernardo Saracino, Alison Moir

Komentáře uživatelů k TV seriálu (24)

• dO_od

// Co jsem komu udělal. Tohle dokoukat bylo za trest, doslova. Od špatných herců, ke špatným dialogům a zase zpátky, skrze šíleně tuctový příběh s tak otravným náboženským kontextem, že by se z toho jeden posral. Celé to je navíc zabalené v klasickém CW "teen-friendly" vizuálu, tudíž podfinancovaný šmejd. Seriously, zahodit hodinu života tímhle, když tam venku existují desítky mnohem lepších (a teď to myslím skutečně doslova) seriálů .. to je hodně velkej risk, který bych už nikomu dalšímu nedoporučil.(19.4.2015)

• maddy

Nejako mi ušlo, že sa jedná o produkciu CW. Námet pôsobil celkom originálne, ale keby som vedel, že Messengers vysiela práve táto televízia, tak sa o nich ani nezaujímam. S televíznou tvorbou tejto stanice som totiž skončil už veľmi dávno, resp. v momente kedy som s ňou začal a nič na fakte nezmení ani tento seriál. Messengers tak trpia všetkými neduhmi stanice. Je to typický, naivný seriál zameraný na pubertálne publikum, bez akýchkoľvek ambícii, s obyčajným televíznym vizuálom a hercami z rad lacných topmodelov. A nič na tom nemení ani fakt, že sa to pokúša o ďalších Heroes mixnutých s prevarenými náboženskými motívmi. Toto nemá vyslovene ani šancu vyformovať sa do niečoho aspoň z diaľky zaujímavého. Opäť to bude iba teen-telenovela naťahovaná na 20+/- epizód, kde sa budú riešiť prachprosté vzťahy, dohromady sa nič zaujímavé nestane a nakoniec to niekto utne pre nízku sledovanosť bez jasného zakončenia. Skutočne nie je dôvod s tým strácať čas, keď sa v dnešnej dobe točí niekoľko skvelých a originálnych seriálov oceňovaných z každej strany. PILOT: 1,5* (3/10)(7.5.2015)

• kareen

Přiznávám, že na rozdíl od mnohých, jsem nikdy nezaujímala pohrdavý postoj k teenagerské stanici CW. Je to domov mé srdcovky Supernaturalu (i když ho podědila sloučením dvou jiných televizí) a na rozdíl od dalších komerčních stanic (kabelovky nepočítám, to je jiná liga), chrlících neustále jak přes kopírák další a další nudné kriminálky CSI, rodinné komedie, či provařená dramata z právnického nebo lékařského prostředí, nabízí poněkud originálnější alternativy v podobě různých scifi, fantasy a superhrdinských seriálů. Což já můžu. Jasně, nabízí je většinou v odlehčeném provedení pro náctileté, ale nepostrádají zábavnost a já si tam čas od času najdu nějaké to guilty pleasure (taková zlobivá upíří rodinka v The Originals mě baví i ve druhé sérii). A na rozdíl od mnohých mě neodpuzují ani biblická témata, pokud jsou zpracovaná hravou a zajímavou formou. Přes to všechno musím souhlasit, že je Messenger vážně hrozný seriál. S nevýraznými herci, směšnou zápletkou i dialogy a co je vůbec nejhorší, začíná nudit už ve druhém dílu a přiznávám, že dál jsem se nedostala. Ani se nedivím, že s ním CW nepočítá do dalšího roku, myslím, že zrovna tohle zrušení nikomu chybět nebude.(11.5.2015)

Eh, námět mi nevadí, obsazení je fajn. Pro vyplnění dlouhé chvíle je to ideální, ale těžce pochybuji, že se to prokouše do druhé řady.(16.5.2015)

• erased

Další průměrný produkt z dílen The CW - v řeči nelobotomovaných lidí další zavrženíhodná kravina. Premisa přitom zpočátku nepůsobila až tak idiotsky, pro všemožné i nemožné modernizace biblických příběhů mám slabost, dokonce i úvod Lucifera jsem ustál a docela v něj věřil, třebaže zbytek obsazení je už od jeho představení na ránu. Jenže s přibývajícími díly se pochybný příběh plný ubohých postav mění ve směšnou telenovelu hrající si na osudovost, velkolepost, duchaplnost a kdoví jakou další -ost, přitom nakonec působí pouze jako další hloupost pro náctileté. Zhruba ve dvou třetinách přitom i tato prkotina mohla skončit v rámci možností s úctou, s tím že nejhorším dojmem by zůstalo všudypřítomné Satanovo hs-s-s-s-s (zaručeně jeden z nejvtipnějších momentů letošní televize objevující se v každé epizodě minimálně dvakrát!), ovšem namísto zaříznutí těch nejhorších příběhových linek se všechny dosavadní nesmysly proderou do popředí a Messengers spolu s tímto zvratem táhnou do společnosti těch největších seriálových průserů. Závěrečná scéna ale stojí za to, protože takhle vydatně jsem se u vážně míněné série nezasmál od posledního viděného Arrowa.(23.8.2015)

• Rakosnicek77

No po druhém díle to vzdávám a naprosto určitě nepokračuji. Na sedm jezdců apokalypsy a podobné zhovadilosti v něčem, co se ani neformuje v něco zajímavé, opravdu nemám čas a ani sílu setrvávat.(28.4.2015)

• Morholt

Strašně moc jsem chtěl, aby se mi Messengers líbili a proto jsem to vydržel až do sedmého dílu, ale dál už to nešlo. Pilot byl celkem nadějný a protože mám pro křesťanskou mytologii a Apokalypsu obvzláště slabost, docela jsem se těšil na pokračování. Jenže ta parta, co jí Bůh připjal křídla a vybavil speciálním schopnostmi, je totálně na pěst, z úst jim létají neskutečně stupidní fráze a jejich honba za čtyřmi jezdci Apokalypsy působí nejvíc jako hodně špatně napsaná kriminálka. A jestliže jsou necharismatičtí Boží poslové, tak pro Lucifera to platí dvojnásob a stejně jako jeho protivníci se chová jako úplný debil. Tím jsou sice šance na úspěch takřka vyrovnané, což by bylo jindy plus, ale tady se obě strany jen plácají na místě a dělají si drobné naschvály. Na nervy leze i ten agitační křesťanský podtext, který v tom zmaru vyniká. Tak snad příště. 30%(2.6.2015)

• Mr.Ripley

Pilot: Náboženská agitka zaobalená do hávu Heroes pro diváckou vděčnost? Tempem roztahané, obsahově neoriginální, herecky nevýrazné. Průměrný seriál, jež by se hodil do repertoáru tamějších televizí a jejich odpoledního vysílání. 45%(20.4.2015)

• Rufete

"" Přestal jsem sledovat po třech dílech, nezajímavý seriál se zle podanou křesťanskou tematikou a zlým obsazením. Cituji: "Ďábel, který spadl z NEBE." Oblíbené postavy: Erin Calder.(21.7.2015)

• Jayem

Už po prvej časti som stratil záujem. Pilot 50%.(17.11.2015)

• feryk

Po zkouknutí všech dílů musím konstatovat, že je to blbost a ztráta času. :D Patlanina všeho možného, nic originálního nás nečeká, takový seriál s teens pro teens.. :) sotva slabý průměr.(22.4.2015)

• mirak2

I have a gift of understanding. TO SI SNAD ROBIS SRANDU :D(16.5.2015)

• Lavinia

Zdlouhavý úvod, než naši vyvolení padnou k zemi, absolutně selektivně vprostřed jiných lidí, s kterými to nehne. Čert kecá a svítí očima. A pak se děj dále táhne jak žvýkačka na botě, vizuálně obyčejné, schopnosti trapně ohrané, nábožensky pomatené. Reklama je záživnější. Nekoukatelné, nedoporučuji.(4.4.2016)

• RedRose

teda já osobně co se sci-fi týče skousnu ledacos, ale tohle?! co to sakra...?! za prvé doufám, že to nebude prokvetlé náboženským fanatismem (středověk už je dávno pryč! a doufám, že ty andělí křídla jsou myšleny pouze metaforicky) protože jinak okamžitě končím... herci jsou posbíraní ze všelijakých vedlejších rolí jiných seriálů a evidentně to moc nefunguje... ta hlavní událost a následný příjezd armády, to bylo už vysloveně trapné a celkově jsem z toho měl tak nějak pocit, že z tohoto nic dobrého nevzejde... hodnotit raději nebudu a zkusím ještě počkat na druhý a možná třetí díl... potom uvidíme... Edit: Tak po třetím dílu doslovného utrpení opravdu ne!! Je to biblická fantasmagorie a jezdci apokalypsy tady mají mnohem lepší seriál Sleepy Hollow... Tohle je děsná snůška podprůměrných herců a stupidních dialogů... 9% by se tam možná naškrábalo ale to nestačí...(22.4.2015)

Překvapení... Kdo by to řekl, že mne chytne seriál s "božským" námětem. A ono jo. Možná za to může příjemné herecké obsazení a rychlý děj, který má spád. Pro mne příjemné letní překvapení. S klidným srdcem však můžu říct, že jedna série stačila, téma se uzavřelo, vyřešilo. Za mne spokojenost. 60-70%(26.7.2015)

Na CW celkem slusny pilot a pokud to neposerou tak by to mohlo byt i celkem koukatelne...ale zaporak me teda stve uz ted...(19.4.2015)

• ESNYR

Pokud autoři tohoto seriálu, nemají hodně dobře spočítané kam to povede a kolik to bude mít dílů, obávám se že to zkončí stejně jako 99% stejných seriálů, kterým se nepodařilo udržet sledovanost. Pokud to bude mít víc jak 15 dílů, nevěřím že se dočkáme konce. Navíc se do seriálu opět vkládá mnou nenáviděná složka v podobě BOHA a víry. A klučina z křídlama ( které viděl v odrazu skla auta ) a pánbíčkářův synek, dávají vědět že se zde opět odehraje boj dobra a zla. Hodnotit po pilotu si netroufám.(19.4.2015)

• Jessicahamby

Očekávání obrovské, zklamání pětinásobně větší. Škoda...(15.6.2015)

Devil is my favorite ... Ano, jak už píšu v nadpisu, velice jsem si oblíbila postavu samotného ďábla. Byla jsem velmi zvědavá, o co se vlastně jedná, když jsem se o seriálu dozvěděla. Po zkouknutí pilotu jsem nebyla úplně přesvědčená, jestli chci seriál sledovat, ale teď jsem ráda, že njsem ho zkoukla. V posledních dvou epizodách to vzalo pěkný spád, co se děje týče a já jsem z toho vyloženě nadšená! Ikdyž nejsem zrovna fanoušek náboženské tématiky, tento seriál je jeden z mála takových, který mě baví hlavně kvůli tomu. A hlavně, prostě Ďábel je můj favorite :) Jediné co mě mrzí je fakt, že seriál po první sezóně končí :-((27.8.2015)

• Sakulnikov

Pilot slušný, dalších pár dílů nudných, zbytek jsem vzdal.(27.10.2015)

<< předchozí 1 2