Duch pablb (neoficiální název)

• francouzský

Fantôme de merde, Le

Shitty Ghost

Krátkometrážní / Komedie

Francie, 2014, 24 min

Raphaël Descraques

„To myslíš vážně? Tys do páry napsal „pára“?“ Pohrávání si s hororovým klišé hotelových duchů se zde myslím velmi podařilo. Jejich líčení jako vlastně úplně normálních lidí, kteří zkrátka musí strašit, i když jim to není zrovna moc po chuti, a ještě za to jsou hodnoceni svými nadřízenými, mi přišlo sympatické. A když se k tomu přidala nešťastná láska, těžká zkouška o lepší pracovní zařazení a navrch jedno velké přátelství, nebylo o zábavu nouze. Jistě, těch pár narážek na orientaci či přirození bylo slabších, ale člověku to vynahradilo hned několik povedených vtípků a také překvapivě nosný příběh. A na konci samozřejmě nezůstalo jedno oko suché…za mě to tak budou solidní 4*. „Nechceš se mnou dneska zajít na večeři?“ - „Mám toho dost na práci. Musím trénovat komunikaci s duchy a posilovat. Chvilku si pro tebe ale snad najdu.“(24.9.2015)

Možno nie príliš originálne ako predošlé dva výtvory, ale za to mimoriadne vtipné a úsmevné. Pomerne rýchlo ubiehajúci, 24 minútový kraťas.(13.5.2014)

Možno vidět ZDE.(29.5.2014)

Dobrý nápad, a několik originálních gagů. Jen konec dost podivný.(15.5.2014)

Dobře jsem se nasmál(29.5.2014)

SURICATE sú v súčasnosti po Normanovi moji najobľúbenejší Francúzsky youtuberi, ale predsa len v prípade Ducha pablba mi schádza viac originality. Príbeh je fajn, 20 minút ubehne pomerne rýchlo, no koniec bol ako vystrihnutý z Encyklopédie klišé.(8.4.2015)

Dobrý příběh, herecký výkony na úrovni, zajímavé rozuzlení (i když dalo by se namítat). Velice zdařilé na 24 minut.(12.5.2014)

Jeden bod za docela vtipnou duchařskou tematiku, druhý za precizně nešikovného ducha, třetí za Normana a závěr.(13.5.2014)

Suprovní kraťas s duchařskou tématikou, pojatou odlišným způsobem. Žánrově jde o komedii, takže se u videa zasmějete, ale je zde také poutavý příběh a zajímavé rozuzlení. Herecké výkony jsou skvělé a přítomnost Normana potěšila. Hodnocení: 92/100.(12.5.2014)

Dávám takové neutrální hodnocení. Úsměvné, nezklame, prostě průměr. Neurazí nebo tak něco jen prostě člověk vidí jednou a víckrát nepotřebuje.(25.12.2014)

Mnohem vtipnější než jsem u takového tématu očekával.(14.5.2014)

Není to špatné, ale nemá to ten spád a koule, které mají jejich ostatní videa. Ale doporučuji, aby jste se podívali na jejich první filmový počin - Les Dissociés, protože ten je prostě famozní.(5.2.2018)

• thorium232

Bože to bol trapas... Tej franzúckej produkcii proste neviem prísť na chuť(9.8.2014)