Nebezpečné pokušení

USA / Chile, 2015, 96 min

Eli Roth

Antonio Quercia
  • Gilmour93

Nebohý Jonathan Harker znova zažívá, že ho chtějí sát Draculovy nevěsty, aneb Female Games U.S.. Heleďte, Rothbíček, že vy jste chtěli něco na způsob Hanekeho, ale v takové té light omáčce pro mládež lapenou v sociálních sítích? No musím vám povědět, že do jeho intenzity máte daleko jako pan Reeves do charakterního herce Olivierova typu.. Home invasion umírající na smrtící kombinaci přehnaného sebevědomí a tuposti. Chce se říct, že mělo i naprosto blbou pointu, ale ono je problém ji vůbec najít! Zatím pln marných nadějí čekám, kdy Eli filmařsky dospěje..(11.10.2017)

Jednoho večera si takhle sedí spořádaný otec rodiny a dokončuje práci, která nepočká. Když v tom zaťukají na jeho dveře dvě luxusní kočeny. Samozřejmě divák správně tuší, že by je neměl pouštět dovnitř. Jenže jsme jen dobráčtí chlapi, kteří prostě ženě nedokážou říct ne..... Závěrečná scéna v mých očích film notně povyšuje, přestože do té doby logika klepe spíše na dveře sousedům. Pohled na zdevastovaný interiér, když přijíždí rodina je notně výživný. O horor se rozhodně nejedná. 60%(16.11.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $30,061Tržby Celosvetovo $2,745,991Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ Eli Roth len potvrdil aký je vrcholový amatér, absolútne to nezvláda, nedokáže uchopiť napätie a atmosféra ide úplne mimo, naivné až do mrku kosti a popri tom to nemalo až taký zlý rozbeh, prvá štvrtina dosť dobre rozbehnutá, potom už len nezmyselná tukačka na čelo, nepochopím prečo sa Keanu Reeves dal na takýto nezmyselný projekt nakecať /20%/(19.10.2015)

Při předlouhém čekání na kanibalské Green Inferno naservíroval brakař Eli Roth divákům tuhle solidní jednohubku, kterak dvě slečny zničí život jednomu taťkovi od rodiny. Jenže holky si rády hrají, nevím, jakou hru a s jakými pravidly chtěl rozehrát Roth, ale já se ve finále docela bavil. Páč tu vlastně máme docela zajímavé schéma, sic místy utlučené pár přešlapy, ale hlavně ne zpackané, jak bývá u režiséra zvykem. Ten se tu prezentuje se zřejmě „nejklasičtějším“ filmem své kariéry. Ač občas připomene, jak některé scény nezvládá. Třeba hned úvod v posteli a s dárky ke dni otců je docela nepřirozený, s mizerným vedením herců, (místy po právu kritizovaný) Keanu Reeves se rozehřeje až při zaťukání dvojice slečen v nesnázích, po kterém začne další Funny Games, jen tak nějak jinak ujeté a méně sofistikované. Skvělý výběr hudby.(14.10.2015)

• Ramirez85

Při koukání na tenhle shit jsem si asi nejčastěji vzpomněl na Funny Games a čím dál tím víc se utvrzoval v tom, jakej je ten Roth mizernej režisér a ještě mizernější scénárista, tenhle psychothriller (s hororem na mě fakt nechoďte) totiž selhává ve všem, v čem selhávat může. Ty dvě kravky našel Roth asi v nějakým pornofilmu (soudím podle jejich "hereckýho" umu), no a Keanu? Smutnej pohled na někoho, kdo měl v devadesátkách našlápnuto na docela zajímavou kariéru. Navíc při scéně, kde ty dvě blbky lámaly vinylový desky(!), jsem měl co dělat, abych se nezakousl do noťasu! :-) Po Green Inferno a týhle sračce s Rothem nadobro končím, protože... protože já mám jenom jedny nervy!! :-) (Pamatujete na Fight Club? Jak tam na konci hráli Pixies svojí "Where is my mind"? A jak měl při tom člověk kůži jak struhadlo? Tak o něco podobnýho, za zvuků stejný písničky, to zkoušel tenhle dement i tady- ha, nevyšlo...).(24.10.2015)