Nebezpečné pokušení

USA / Chile, 2015, 96 min

Eli Roth

Antonio Quercia
  • Nettrass

Podobné filmy děsí a odcizují lidi od přátelské pomoci. Před časem vznikla podobná série filmů o autostopu. Lidi prakticky přestali stopaře v Evropě brát... Po sérii těchto filmů se budou lidé bát pomoci člověku kterého neznají. Množí se případy smrtí lidí, kteří umřeli na ulici jen proto, že se ostatní do ničeho nechtěli míchat, nebo je brali za opilce. Jsou napadáni staří lidé, děti, nebo ženy na veřejnosti bez toho, že by jim kolemjdoucí pomohli. Mají strach se do něčeho namočit, co když se ta pomoc otočí proti nim. A tyhle filmy je k podobnému názoru přivádějí, nebo jim ho potvrzují.(4.4.2016)

• mzss1

|20%| Wow, to byla ale bejkárna ! xD Rozhodně jsem to tak trochu předpokládal. V té době jsem byl trochu vyčerpán z práce, tak mi to na jednu stránku sedlo, nechat si vygumovat mozek od takové píčoviny. Některé scény z filmu pobavili. Toto se klidně může stát, nebo se stalo. Vzorný manžílek se neudrží a užije se dvěma mladýma pipkami. Ty mu ale začnou dělat ze života peklo. Nevím, jestli to mohlo být zpracované lépe, ale asi bych to viděl na krátký film cca20 min. Sledovat to hodku a půl bylo trochu moc.(28.4.2017)

Ťuk, Ťuk, kdo tam? Nadržený John Wick. Eli Roth tentokráte zmírnil na sýrovosti a brutálnosti a tak nám servíruje odlehčenou, psychologickou mučírnu. Když neudržíte ptáčka za branami poklopce(Ono, v tomhle případě, když na Vás vlítnou takové Nasty Bitches to asi není nejlehčí), může to pro Vás dopadnou celkem nehezkým způsobem. Své o tom ví i náš hodný manžel a otec Keanu. Pustil dvě pipinky do bytu a rázem z toho byla trojka jak vyšitá. Kdyby tak věděl, že za cenu pěkné ejakulace si zažije takové to Inferno. Roth nám servíruje před velkým masakrem menší hru na utrpení, kde vládnou dvě fuckable krasavice(za mě vede blondýna s velkýma... ehm.. nohama) a náš Keanu, který bude litovat, že těmto děvám otevřel. Tohle mi neskutečně sedlo. Svým způsobem zábavný, nenudící menší a mírně erotický home invasion flick, který nemá sice jak překvapit, ale je tak blbej, až je vlastně dobrej.(Hoši, ty baby jsou fakt kus!!) Takže pokud čekáte na kanibalský gore fest od Rotha, tímhle si můžete zkrátit své čekání(Tedy pokud to někdy vůbec vyjde). Za mě spokojenost.(10.10.2015)

Moderní variace na Smolíčka pacholíčka, kdy jezinky mají kalhotky proklatě nízko... Víc film pro holky než pro kluky. Reeves je vysloveně špatně obsazený a trochu mimo svou komfortní zónu, ale ani trochu se mu nedivím, že na to kývnul. Zato dvě slečny v nouzi válí. Rothův zatím nejkoukatelnější film. P.S: Nahota ve filmu je neškodná, je to spíš o destrukci než o sexu.(13.10.2015)

Elimu Rothovi se to docela povedlo. Knock, Knock byl očekávaným home invasionem, takže je dost možné, že spoustu uživatelů zklame svým light pojetím, které znalému divákovi nedá příliš se znepokojit, no na druhou stranu je film moc pěkně natočený, což podporují i kvalitní herci. Zde mám výhradu k Aně de Armas, která příliš hot na to, aby ji člověk nenáviděl, což rozhodně nejde říct o rozkuřovačtím xichtu Lorenzy Izzo, do kterýho bych ji nakopl i bez dělání zle spořádanýmu taťkovi. Je znát, že Eli Roth má (skrytý a nepřiznaný) smysl pro černý humor, navíc řezničiny se dočkáme v jeho pralesním pekle, takže komu se libily třeba Hlasy ze začátku letošního roku, bude s podobně naladěným typem filmu spokojený. Mě Knock, Knock bavil víc, na 70%.(9.10.2015)