Reklama

Reklama

Nebezpečné pokušení

  • USA Knock Knock (více)
Trailer 1

Evan Weber (Keanu Reeves) je úspěsný architekt, šťastně ženatý muž a otec dvou dětí. Jeden víkend zůstane sám doma, aby mohl v klidu pracovat. Venku prší a náhle se ozve zaklepání na dveře. Jsou tam dvě krásné mladé dívky (Lorenza Izzo, Ana de Armas), celé promočené a ztracené, chtějí se jen osušit a použít telefon. Jejich poklidná návštěva se však mění v peklo... (Magic Box)

(více)

Videa (8)

Trailer 1

Recenze (401)

POMO 

všechny recenze uživatele

V prvej polovici Roth zvláda vývin napätia medzi postavami a chovanie Reevesovho vzorného manžela v neobvyklej situácii dobre. V druhej polovici sa mu ale táto, pre film kľúčová psychologická stavba zosype ako domček z kariet, a z holiek sa stanú samoúčelne (a nelogicky) vyhrotené postavy v béčkovom "horore" bez mozgu. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Rothova sexuálně vzrušující ochutnávka před drsným Green Infernem se celkem povedla .O horor se Knock Knock příliš neopírá, spíše atakuje psychologické složky, které dle mého mohly být vyhroceny mnohem agresivněji, ale slušná zábava s erotickým nádechem Knock Knock nepochybně je. Kráska Ana Armas vyvolává erekci pokaždé, co je v záběru a víc vzrušující threesome jsem v hororu tuším ještě neviděl. Story 6/10, Atmosféra 6/10, Gore 1/10, Vizuál 8/10, Akce 5/10, Zábavnost 7/10.70% ()

Reklama

Superpero 

všechny recenze uživatele

Zápletka, jak z porna, ale vyvine se to a fakt mě to bavilo. Megajsem se gebil, jak to Keanu Reeves kupuje a je bezmocnej. Když tam už na konci hystericky řve, že to bylo jak pizza zadara, tak už to byla fakt komedie. A ten finální like byl fakt super. Keanu Reeves je tam dost prkenej, ale je to jedno. Alespoň působí jako ještě větší vocas. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $2,5miliónaTržby USA $36,336Tržby Celosvetovo $5,553,000▐ Eli Roth len potvrdil aký je vrcholový amatér, absolútne to nezvláda, nedokáže uchopiť napätie a atmosféra ide úplne mimo, naivné až do mrku kosti a popri tom to nemalo až taký zlý rozbeh, prvá štvrtina dosť dobre rozbehnutá, potom už len nezmyselná tukačka na čelo, nepochopím prečo sa Keanu Reeves dal na takýto nezmyselný projekt nakecať /20%/ ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

U tohoto filmu jsem měl před premiérou veký otazník. Z námětu mi přišel nezajímavý, tuctový, absolutně nelákavý a netušil jsem, proč si Eli Roth takovýto projekt vůbec vybral. Špatný mi ten film ale nakonec nepřijde, ba naopak díky závěru jej považuji za zábavnější a hlavně podvratnější, než jsem si vůbec troufal čekat. Nejhorší je na tom nakonec Keanu Reeves, který se do role zoufalého bezmocného otce vážně ani trochu nehodí a přehrává tak, až je to místy vtipné. ()

Galerie (105)

Zajímavosti (7)

  • Evanovo šteniatko Monkey je francúzsky buldoček. (Laslo)
  • V závěrečných titulcích, kde je i seznam použité hudby, je píseň od Kiss uvedena jako "Detroit City Rock". Ve skutečnosti se jmenuje "Detroit Rock City". (Davidamper)

Související novinky

Ana de Armas opět mezi špióny

Ana de Armas opět mezi špióny

14.12.2020

Sympatická herečka Ana de Armas, jejíž kariéra započala v erotickém thrilleru Nebezpečné pokušení s Keanu Reevesem, a později pokračovala snímky jako Týpci a zbraně, Blade Runner 2049 nebo Na nože,… (více)

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

Blade Runner 2 dorazí už příští rok

23.04.2016

Když se u očekávaného filmu hýbe s premiérou, odvykle se od nás vzdaluje. Dvojka Blade Runnera je ale výjimkou z pravidla, právě se totiž přesunula z 11. ledna 2018 na 5. října 2017. Že to jsou… (více)

Reklama

Reklama