poster

Nebezpečné pokušení

 • USA

  Knock Knock

 • Slovensko

  Nebezpečné pokušenie

Horor / Thriller

USA / Chile, 2015, 96 min

Režie:

Eli Roth

Kamera:

Antonio Quercia
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pornogrind
  ****

  Po dlouho očekávaným The Green Inferno se ke mě dostal i druhej letošní zářez E. Rotha. Co dodat - Eli Roth je prostě samorost, ale mě prostě jeho styl sedí. Knock Knock pro mě bylo velkou neznámou a nic moc jsem od toho neočekával. A o to větší bylo překvapení. Parádní psychologicko/sexuální thriller kde dvě fešný coury dávaj pořádný kapky K. Reevesovi. Jsem rád, že Roth tohle malý Home Invasion nepojal krvavě ale šel spíš cestou psycho teroru. Pochválit taky musím skvělý obsazení hlavních rolí, dobře se hodící zvukový doprovod a především hutnou atmosféru. Navíc super zakončení (černej humor alá E. Roth ). Spokojenost.(17.11.2015)

 • T2
  *

  Rozpočet $2,5miliónaTržby USA $36,336Tržby Celosvetovo $5,553,000▐ Eli Roth len potvrdil aký je vrcholový amatér, absolútne to nezvláda, nedokáže uchopiť napätie a atmosféra ide úplne mimo, naivné až do mrku kosti a popri tom to nemalo až taký zlý rozbeh, prvá štvrtina dosť dobre rozbehnutá, potom už len nezmyselná tukačka na čelo, nepochopím prečo sa Keanu Reeves dal na takýto nezmyselný projekt nakecať /20%/(19.10.2015)

 • heyda
  ***

  Sex s takovýma holkama je snem snad většiny chlapů včetně mě, ale po tomhle filmu asi budu věrný až za hrob :-D Není to bůhví jaká bomba, ale uteklo to rychle. Škoda jen, že to nemělo ten správný výchovný charakter, protože Keenu byl fakt dobrák. Myslím si, že kdyby to myslely ty holky s moralizováním vážně, tak by měly trestat jiný chlapy. Chlapy záletníky... 60%(16.3.2016)

 • DwayneJohnson
  *

  Fakt moc pěkná pohádka. Jeníček a dvě kuřátka.Ty zaťukají na vrátka. Jeníček je pustí dál, kdo pak by se dívek bál. Pak si s nimi zašpásuje a prdelky pomuchluje. Ty se záhy naserou a chudáka přeperou. Domeček mu pomalují a návštěvu zlikvidují. Co nám z toho tedy plyne? Jsem rád, že film nešel v kině. Je totiž jeden vlastní gól. A Dwejn říká never more!(17.3.2016)

 • ScarPoul
  ***

  A to som sa na to vážne tešil. Reeves ma strašnú smolu na filmy. Všetko je to scenáristicky tak prostoduché až to zabolí. Pritom herecky je on aj dve krásavice výborný. Hlavne Ana De Armas je na spapanie. Ale celá tá hra na mačku a myš pomaly prestane strácať atmosféru, lebo netlačí na pílu. Roth je rutinnér. V snahe byť iný, je žánrovo mdlý a nedostane svojmu slovu. Tým, že v trailery ukáže niečo čo vo filme nie je, klame diváka a ničí tak dobre vykreslenú atmosféru. V Pasti s Ellen Page a Patrickom Wilsonom funguje rovnaká zápletka o dve triedy lepšie. Hlavne je tu veľa nelogickostí. Či už je to fakt, že polícia nevolá naspäť po prerušení hovoru, alebo fakt, že terapeutka videla hlavnú postavu v nedobrej situácií a ako kamarátka skôr ženy ako hlavného hrdinu jej nedá vedieť. Tri dávam za herecké kreácie.(10.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace