Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

 • Starletka
  **

  Tohle byl opravdu děs běs a fakt ani nevím, proč jsem se na to dívala až do konce. Tisíckrát omílané téma lidí se superschopnostmi ala X-Men by mi ani tak nevadilo, kdyby tohle dílko nabídlo i něco aspoň trochu originálního nebo zajímavého. Což se bohužel nestalo. Tohle je jenom mlátička plochých postav a i ty, které se na začátku zdály zajímavé, jsou nakonec nepropracované a nudné. "Děj" je směšně jednoduchý, milostná zápletka nefunguje, záporák je trapák, opening s endingem mě taky moc nezaujali... No prostě nuda. 3/10(15.3.2015)

 • Mafian
  ***

  Vůbec poprvé jsem narazil na anime, jehož začátek i konec stojí za hovno, přestože má ucházející průběh. Je to tak, pokud měl pilot člověka navnadit na další sledování, výrazně se minul účinkem. Druhý díl, který již začíná vyprávět, ne příliš dobře animovaný ani dějově komplikovaný, příběh, je konečně trošku zajímavým (nejen, že začínáme ve zvláštní erotické scéně), ačkoliv, díky svítícím rybám, i trochu, pro nezkušeného diváka, podivně se jevící. Následuje několik dílů, začínajících celkem povedenou znělkou, které dobře budují zápletku a ukazují několik docela sympatických a zajímavých postav. (Fakt je tam chlap v kostýmu pandy? Tak to jsem nežral.) Jenže výtek je zde hned několik, od nefungujícího milostného trojúhelníků (obě dívky jsou ucházející, ale nechápu jejich zájem o toho chlapce, který, ač není nesympatický, neoplývá, kromě naivity a schopnosti teleportace, ničím zvláštním), přes přílišnou jednoduchost děje, až po přehršel nesmyslů (kdo byl chlápek na konci a co měl, kurvafix, znamenat ten pelikán?). Suma sumárum, oko vám to (možná, záleží na tom, jak jste nároční diváci) nevypálí, ale Tokyo ESP se řadí mezi odpočinková díla na jedno zkouknutí, od kterých nelze nic velkého očekávat...(26.12.2014)

 • Kimkong
  ***

  Trochu to mě to připomnělo seriál Heroes. Ale strašně tohle anime zabíjí ty trapná zvířata a závěrečné souboje. Ale koukal jsem se na to rád, slabší 3*.(17.4.2015)

 • Terezinka198
  ***

  Zhlédnuto během dnešního rána, někdy si říkám, že poslední dobou v ranních hodinách, kdy nemůžu spát, sleduji tolik filmů a anime, jako nikdy. Ten tučvták (no, tučvták!) mě neskutečně štval. Věčně žral ryby. Začátek slibný, ale příběh... no, takový horší průměr. Některé díly se mi líbily, jiné byly utrpení. Takže za mě za horší 3*.(12.7.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace