Poklady z garáží

(pořad)
  • Česko Zlato z garáží (více)
Reality-TV
USA, 2013, 13x30 min

Může tým profesionálních čističů v čele s Kraigem Bantlem pomoct oddělit poklady od bezcenností? (oficiální text distributora)

MM_Ramone

Americká televízna reality relácia "Zlato z garáže" (Garage Gold) je hodne primitívny formát, ale napriek tomu som si to už neraz nechal pri surfovaní programami zapnuté. Mierne znudene som pozeral, čo Kraig Bentle, šéf sťahovacie firmy Garage Brothers, a jeho dvaja svojský zamestnanci (Tony a Captain Ron) nájdu pri vypratávaní nejakej bordelom preplnenej garáže. Či bude mať niečo z hromady starých somarín nejakú cenu, ktorá im vykompenzuje náklady za prácu alebo či prípadne budú mať aspoň nejaký zisk. Ide totižto o to, že pracujú bez nároku na mzdu, akurát že všetko čo v zapratanej garáži nájdu si môžu nechať a následne speňažiť. Ak si nie sú cenou niektorého kúsku istí, tak im poradí a dodá informácie internetový odborník Mike Gleisinger. Vo väčšine prípadov sa im podarí zarobiť nejaký ten dolár. Ako som už v úvode napísal, je to kravina, ale občas sa na to dá pozrieť. ** ()