Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dvacátník Alan, který nedávno dostal košem přímo před oltářem a následně i vyhazov z práce, skončí jako turistický poradce na letišti v Dublinu. A právě tady stane tváří v tvář své první lásce Alice, která čeká na let domů do New Yorku... Osmadvacetiletý Alan pracuje jako turistický poradce na letišti v Dublinu. Alice je Američanka, která tu čeká na let do New Yorku. Alan s Alicí mají za sebou nevydařený románek, který skončil před osmi lety. A teď jsou všechny hotely v Dublinu plné. Alan prolomí počáteční ledy a nabídne Alici, aby přespala u něj doma. Toho večera se oba začnou znovu vzájemně poznávat. Ačkoli jeden druhému nalhávají, jak se jim všechno během uplynulých let dařilo, brzy si uvědomí, že se k sobě hodí víc než kdy dřív. Film Odložený let pojednává o tom, co se stane, když dvěma dvacátníkům nic nevychází podle plánu – a když se muž znovu zamiluje do stejné dívky i města. (Cinemax)

(více)

Recenze (24)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Taková celkem průměrná romance, která má všechno, co dnešní romanci nechybí - celkem obyčejnou zápletku, kdy se potkají dva lidi, sbližování a nějaké ty humorné i emotivně vyhrocené situace. Má ale to, co z ní dělá mírně nadprůměrnou romanci. A to jsou postavy, které vás baví sledovat. Pokud by tohle film neměl, tak už to ani Irsko nezachrání. Stejně z něj moc neuvidíte. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

V Dublinu jsem na návštěvě už jednou byl a jel bych klidně znova. A klidně bych tam jezdil až do nekonečna. To město má totiž obrovské kouzlo a právě i z toho důvodu jsem si tuhle walk trip s náhodným setkáním po letech velkým jak sloní stehno, prostě nemohl nechat ujít. Výsledek je přesně takový, co jsem od filmu chtěl. Příjemní herci, nádherné prostředí a jeden velký nesouhlas s názorem hlavního hrdiny, který paradoxně pracuje v informacích na letišti, ale není schopný vymyslet, co se v takovém městě dá dělat. Naštěstí na to přijde a překvapí nejen jeho dlouho neviděnou kamarádku, ale i mě, protože mi připomněl, jak hezky mi v tomhle městě bylo. ()

Reklama

Aljak 

všechny recenze uživatele

Stará láska nehrdzavie... ale mám pocit, že len vo filmoch podobného typu ako bol Standby. Neviem čím to je, ale mám pocit, že s týmito "jedno-nočnými" prechádzkovými konverzačkami sa akoby vrece roztrhlo. A už to začína byť niekedy aj trochu otravné. Najhoršie, keď už je od začiatku jasné kam to celé speje... Čo sa týka ústrednej dvojice, tak musím uznať, že mi boli naozaj sympatickí (aj keď samozrejme Alice o čosi viac). Sem tam sa ušiel aj nejaký ironický vtip, ale inak nič také, čo by ma nejako obzvlášť ohúrilo. Bolo by to za 2*, ale za ten duet "Cold Cold Heart" dávam hviezdu navyše. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Jasně nalajnovaná a průhledná romanťárna, která ani na chvilku nevypadne ze sakra hluboce vyježdených kolejí, ale tady to moc nevadilo. Úsměv film vyvolat dokáže, ústřední dvojice ve složení Jessica Paré-Brian Gleeson působila příjemně a opravdicky a našlo se i pár ostrovních vtípků, ačkoliv jsem jich čekal trošku víc. Žádná hitparáda, ale jako oddychová jednorázovka Standby v pohodě funguje. 60% ()

Kamca_ 

všechny recenze uživatele

Člověk by řekl, že se jedná o obyčejný a ohraný romantický příběh. Ale musim se přiznat, že mě dostal úplně vším hned od začátku. Líbilo se mi, jak je příběh přirozeně a nenuceně zpracovaný. Herci k sobě krásně zapadali. Hudba se mi taky moc líbila. A kulisa nádherného nočního Dublinu tomu dodala tu správnou atmosféru. Víc takových filmů … 90%. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama