Závod obytných vozů

Reality-TV
Velká Británie / Nový Zéland, 2013, 10x60 min

Účinkují:

Amanda Byram

Henry Cole a Amanda Byram čelili ve svých životech mnoha výzvám, ale nic je nejspíše nepřipravilo na Divokost rekreačních vozů. Henry a Amanda uvádějí pět dvoučlenných mezinárodních týmů, které soutěží proti sobě v zajímavé a úchvatné krajině Nového Zélandu, jeho okouzlujících scenérií a neuvěřitelného pobřeží, kdy vítěz získá cenu největšího dobrodruha. Po cestě je čekají různé nečekané a nervydrásající situace, jež budou muset řešit. Týmy pojedou ve svých rekreačních vozech z Aucklandu na Severním ostrově do Queenstownu na Jižním ostrově. Týmy pojedou na hranici svých schopností, a mezitím podniknou pár turistických výprav, na nichž blíže poznají kulturu a životní styl Nového Zélandu. Také je čeká trochu divokých akcí, kdy otestují své fyzické i duševní síly. Protože jde o jednu z nejtěžších soutěží, musejí se týmy také potýkat s problémy kolem jídla, spaní a také sdílení malého prostoru s dalšími lidmi, protože pro našich pět párů jsou přichystány po celou cestu jen tři společné obytné vozy. Dočkáme se slz a výbuchů hněvu, radosti a zábavy, nervozity a rizik, když bude našich deset soutěžících muset žít, cestovat a zažívat dobrodružství společně. Odvážná a akcí nabitá dobrodružství nám zasvěceně představí to nejzajímavější z Nového Zélandu i jeho pestré směsice obyvatel, takže jde skutečně o životní cestu. (oficiální text distributora)