Svět podle Svěráka - tmavomodrý (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2001, 35 min

Alice Nellis

Jan Svěrák

Komentáře uživatelů k TV filmu (11)

Normální film o filmu.Nic víc.(20.4.2003)

Takhle nějak si představuju správně natočený film o filmu.(1.1.2003)

Natáčení je sympatičtější než-li výsledek... :-((29.10.2009)

Vlastně nemám rád žádné filmy o filmu. Jsem raději, když je zákulisí zahaleno tajemstvím. Jakmile se příliš nahlíží do ledví, tajemno a kouzlo se vytrácí.(18.9.2012)

Souhlas s woodym. Klasický film o filmu. Ještě jsem díky němu viděl (nechtěně) půlku celovečeráku, což mě dost naštvalo. Příště se na takové "dokumenty" podívám raději až po filmu.(13.5.2003)

Jeden z těch filmů o filmu, které dohlédnou dál než k obvyklému vzájemnému poplácávání po zádech.(24.8.2013)

Napriek tomu, že samotnému filmu som na chuť veľmi neprišiel, tento dokument som si pozrel so záujmom...Našťastie až po filme:)(4.2.2006)

Film o filmu. Herci rozebírají své postavy, názory na válku, vlast na naše statečné letce. Filmaři nám občas dají nakouknout pod pokličku všech těch kouzel a vychytávek a člověk se zase po stoprvní řekne, jací to jsou podvodníci a jak jim to ve filmu sežral... :-). Ale tím se myslím poznám dobře udělaný film, kdy všechny ty modýlky a makety na plátně vypadají jako skutečné! * * * *(19.3.2017)

Skvěle natočený film o filmu Tmavomodrý svět. V našich zeměpisných vodách celkem raritka.(17.5.2009)

Poutavý přehled toho, jak které scény vznikaly a jak k látce přistupovali samotní herci. A to opodstatněně a logicky.(24.6.2018)

Výbornej film o filmu. Ještě jsem snad neviděl jiný film o filmu, kde by se takhle vystavovaly vynechané scény.(14.5.2009)