Epizody(18)

Frajer42

Spoilery! Třetí série mě prozatím mile překvapila. Tedy minimálně část před přestávkou. Začátek byl až neočekávaně kvalitní. Tandy se kvalitně rozřádil a nemá nejmenší chybu. Celkem příjemným členem je i homo žluťák. Naopak mě extrémně začala srát Mellisa. Doufám, že brzy zemře. Stejný osud přeji i Gail, která mě sere již delší dobu. Pár posledních dílů před přestávkou bylo relativně slabých. Hodnocení nechám na třech hvězdách a budu se těšit na luxusní druhou polovinu série. Obdivuji překladatele titulků, který si říká "Byzon". Vede si výborně. Některé Tandyho fráze není snadné překládat. Druhá polovina série solidně navázala na tu první. Zklamalo mě zejména to, že se po četných náznacích neodebrala na věčnost Gail ani Melissa. Scénáristický tah udělat z bloncky zombíka, tudíž ještě větší píču, se samozřejmě neosvědčil. Díly, ve kterých nedostával dostatek prostoru Tendy ovládla nuda. Kvalita tedy trošku haprovala. Opravdu si to žádá povraždit alespoň polovinu současné posádky a vložit do hry čerstvou krev. Tlustý negřík prozatím působí nadbytečně. Nějaké naděje vkládám do nováčka Pamely. A snad by mohlo atmosféru vylepšit i změna prostředí. Nejvíce se mi líbil asi díl, kde Tendy přesvědčoval žluťáka, že umí létat. Další sérii určitě nevynechám. Seriál se pro mě stal kvalitním náhradníkem za Teorii velkého třesku, která se nadobro odebrala do věčných sraček. ()