Reklama

Reklama

Poslední chlap na Zemi

(seriál)
  • USA The Last Man on Earth
Trailer 2
Akční / Komedie / Sci-Fi
USA, (2015–2018), 24 h 34 min (Minutáž: 22 min)

Tvůrci:

Will Forte
(další profese)

Série(4) / Epizody(67)

Bývalý bankovní úředník Phil se po ničivé katastrofě stává posledním chlapem na planetě. Zcela opuštěn bloudí po Americe a užívá si života v luxusních domech. Jen kdyby ještě narazil na nějakou ženu... (TV Prima)

Videa (47)

Trailer 2

Recenze (141)

kulyk 

všechny recenze uživatele

Co první díly naslibovaly, následující zazdily jako Fritzl přízeň. Až nechutně sejmutý potenciál. Pokud budu chtít dlouhodobě sledovat zoufalce, co se mu všechno sere, postačí mi kapesní zrcátko, umně zaražené v zadní části mých hodobožových tesilek. A, votafak, kde se válí ti uhynuvší? To se před klepbačkoriádou všichni došli spořádaně zahrabat? ()

HAL 

všechny recenze uživatele

První díly vydatně lžou a tváří se jako sympatická zábava na vylidněné zemi - jen aby pak přišel o to větší šok s ponořením do toho nejprimitivnějšího, nejtrapnějšího a nejkonzervativnějšího stylu humoru, jaký si jde představit. Svět po apokalypse už rázem nikoho nezajímá, a místo toho se řeší vztahovka jak v těch nejprůměrnějších sitcomech ever. ()

Reklama

milka 

všechny recenze uživatele

Po 7 dílech: Zprvu hodně originální a netradiční věc, která se bohužel během pouhých pár epizod změní v rutinní americkou limonádu s otravným hlavním charakterem a čím dál více nefungujícím humorem. Od té doby, co to začíná popírat svůj vlastní název, nemám důvod dál sledovat. 60% ()

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Apokalypsa není zrovna velká legrace a ani tady se z toho tvůrcům nepodařilo dostat víc než sice vtipně nahozené scény, ale většinou bez hlášek nebo point, které by dokázaly rozesmát. Není to ani tak tématem, které se při cynickém přístupu k životu určitě dá zobrazit i jako fraška, ale spíš scenáristickou nedotažeností. Chybí víc anarchie, víc nápadů, větší odvaha. Jakoby se scenárista proti své vůli snažil napsat komedii, když se cítil spíše smutně. Přeživší se často chovají jako rozmazlené a hloupé děti a k tomu je v příběhu i pár pořádných nesmyslů (například rajčata, která krade hlavní hrdina hlavní hrdince, opravdu nemůžou vyrůst a uzrát za necelý týden). ____ Špatně byla postavená i hlavní dvojice. On, nejprve jako zoufalý Robinson sám na celém světě, působil někdy zoufale směšně. Potud fajn. Po setkání s další přeživší už se to s ním vezlo z kopce a seriál vlastně ukazoval jen, jak nepříjemný, protivný, zbytečný a zlý ve skutečnosti poslední muž na Zemi je. Hlavní hrdinka byla o dost vtipnější postava – nejdříve se jevila jako protivná puritánka, aby pak překvapivě rozkvetla. ____ Přiznávám ale, že na příští řadu se podívám. ()

Superpero 

všechny recenze uživatele

Slovy těžko vystihnout, jak mimo humor v tomto seriálu je. Hlavní postava je neuvěřitelnej blbec a v první sérii navíc regulérně zlej člověk. V pozdějších sériích se z Tandyho stane pouze iritující hovado, ale zároveň velice vtipné hovado. Will Forte do toho dal všechno a zahodil i poslední zbytky sebeúcty. Chápu, že spoustě lidí tohle nemůže sednout, ale myslím, že jakmile překročíte určitou mez, začnete mít ty postavy vlastně rádi. Idiot Tandy v kombinaci s totálně pošahanou Carol je prostě něco, co konkurence nenabízí. Až "Poslední muž" skončí, tak mi bude chybět. Další důkaz, že na co Phil Lord a Chris Miller sáhnou se promění v čiré dobro. P.S. Camea Willa Ferrella a Jacka Blacka patří k těm nejlepším. ()

Galerie (422)

Zajímavosti (2)

  • V první epizodě si má divák možnost všimnout, že Phil Miller (Will Forte) si sebou vozí zajímavé artefakty. Například dvě oscarové sošky, dres Michaela Jordana, baseballovou pálku Babe Rutha, bundu Michaela Jacksona z videoklipu Thriller nebo helmu Stormtroopera ze Star Wars. (Punisher)

Související novinky

Brooklyn 99 se nakonec neruší

Brooklyn 99 se nakonec neruší

14.05.2018

V posledních dnech zažívali seriáloví fanoušci jednu ránu za druhou. Nedávný konec Ash vs Evil Dead totiž doprovodilo zrušení Exorcisty, The Expanse, Designated Survivora, Lucifera, Posledního chlapa… (více)

Reklama

Reklama