Po 8. epizóde: Seriál splnil moje predstavy. Logiku ani nič podobné nehľadajte... Humor je veľmi vtipný najmä vďaka hlavnej postave. Trochu trápnosti sa občas vyskytne, ale všetko je to úmyselné a dotvára to atmosféru. K deju.. postavy začali pribúdať dosť skoro... čakal som viac epizód s Philom samotným a taktiež vplývajúc z názvu som myslel, že bude ozaj jediný muž a pribúdať budú len ženy, ale nevadí. Pokiaľ však seriál zmení podobu z post-apokalypsy na telenovelu o vzťahoch tak hviezdy pôjdu výrazne nadol. Friggin Todd! Nová droga!(6.4.2015)

Phil Miller je naprostý břídil, neschopný idiot a permanentní lhář. A přesto mu nejde nefandit. Byť to kouzlo prvních epizod po čase vyprchá a celá ta zkáza světa se přesune úplně do pozadí, což je škoda, pořád má Last man on earth co nabídnout. Na druhou sérii se těším už teď ... ... ... A druhá série je pro mě značným zklamáním. Chybí tomu hravost a pár ujetých nápadů, jako tomu bylo v počátečních epizodách první řady. Druhá řada už je jen hloupé a trapné přehrávání, kde tvůrci absolutně neví kam děj posunout. O jednu hvězdu snižuji hodnocení. 55%(5.5.2015)

Velmi nadprůměrný komediální seriál. Všichni místní pokrytci si stěžují, jak hrozně nesympaticky se chová hlavní postava a blablabla... Ale já mu úplně rozumím! Phil Miller je naopak skvělá postava, které podle mě nejde nefandit. A tak doufám, že v druhé sezóně se pochlapí, konečně dostane nějakou pořádnou ženskou a odkrágluje toho idiota, černýho Phila Millera!(19.10.2015)

• Mikino00

Nedá se to, končím po šestém díle. Seriál byl zábavný jen, když byl hlavní hrdina sám a nemluvil. Po příchodu otravné ženy, se hlavní hrdina přeměnil na neskutečně otravnou postavu, navíc seriálu začal chybět humor a zabředl do absurdních trapností. Po příchodu krásné January Jones se hlavní hrdina změní v karikaturu a leze mi na nervy neuvěřitelným způsobem.(25.3.2015)

Obvykle nehodnotím po pilotním dvoudílu s takovým nasazením, ale tohle bylo naprosto zničující !!! Phil je naprosto fantastický (promluvy k bohu a míčům, bowling s auty, Wilson, atd atd atd) a nikdo mě nepřesvědčí, že by se kdokoliv v jeho situaci choval nějak výrazně jinak! Příchod "typické manželky" to trochu naboural ale myslím, že správným směrem, takže pálím plných 5 hvězd a mám trochu strach, aby to hodně rychle nevyšumělo... EDIT: Po dvanáctém dílu bohužel nastalo, co se stát asi muselo... To že skutečný obsah už neodpovídá ani názvu seriálu, bych i přehlídnul (ono by to bez dalších lidí dál asi nešlo vůbec), ale v přítomnosti komunity se Phill alias Tendy chová, jako ulhaný blb a původně špičkový humor až příliš často přechází v naprostou trapnost a zamotal se v tom tak, že bude těžko hledat cestu na výsluní... Sledovat to nepřestanu, pořád je to dobrý post-apo sitcom, ale prvních 5 dílů bylo prvních 5 dílů a strašně mě to mrzí...(6.3.2015)