• Thomick

Jakkoliv očekávatelný a nevyhnutelný to asi v jádru bylo, podle mě je zkrátka neakceptovatelný, aby se seriál s názvem "The Last Man on Earth" jakž takž posouval dál výhradně skrze kupení jednoho dalšího "posledního člověka" na druhýho. Ženská protiváha byla v naprostym pořádku. Její konkurentka ještě dejme tomu taky (hlavně pro půvab January, ehm). Zbytek už smrdí předčasnou zoufalostí scénáristů, ale přesto si počkám na to, co příští sezonu předvede Sudeikis.(18.5.2015)

Phil Miller je naprostý břídil, neschopný idiot a permanentní lhář. A přesto mu nejde nefandit. Byť to kouzlo prvních epizod po čase vyprchá a celá ta zkáza světa se přesune úplně do pozadí, což je škoda, pořád má Last man on earth co nabídnout. Na druhou sérii se těším už teď ... ... ... A druhá série je pro mě značným zklamáním. Chybí tomu hravost a pár ujetých nápadů, jako tomu bylo v počátečních epizodách první řady. Druhá řada už je jen hloupé a trapné přehrávání, kde tvůrci absolutně neví kam děj posunout. O jednu hvězdu snižuji hodnocení. 55%(5.5.2015)

[První série a ASI SPOILERY] The Last Man on Earth má v počátku našlápnuto jít opravdu proti proudu a míří vysoko, Will Forte je výborný (trefný casting), ale asi chápete, že není posledním na Zemi a jakmile se na šachovnici začnou přidávat další figurky, trochu se opárek originality rozplizne. Seriál stále vypadá dobře a filmově, ale zápletky začnou být sitcomové (= přitroublé) a v momentech kdy si scénáristé nejsou jistí, náhodou najdou ve wastelandu novou postavu. Bohužel na to doplácí hned ta první, která se stále více a více musí chovat jako prolhané nadržené hovado, kterému je těžké fandit. Ale co já vím, možná až budu poslední chlap na planetě tak mi to také poznamená charakter. První sezóna 65 % [Druhá série] Mnohem zábavnější, Tandy není ovládan jen a pouzem libidem a stává se z něj nakonec snad i postava k zamilování. Ty ostatní jsou uklizeny na ještě vedlejší kolej, tvůrci nechávají zářit Forteho, cliffhangery nejsou tak moc očekávané... a Will Ferrell ☺... No že by se seriál nakonec našel? Druhá sezóna 75 %(14.10.2015)

S01E01 + S01E02: Párádní cast, který plní přesně to, co od něj tvůrci očekávali - což bude paradoxně nemálo lidem proti srsti. Odpověď na otázku pro všechny, kteří si myslí, že k životu nepotřebují ostatní lidi.(3.3.2015)

Po úvodním dvojdílu: Docela zajímavý nápad, avšak nejsem si jistý, zda-li to dokáže utáhnout celou sérii. Ústřední dvojice je fajn, nicméně nejsem zaujat natolik, abych seriálu věnoval více pozornosti.(3.3.2015)