Poslední chlap na Zemi (TV seriál)

The Last Man on Earth

Akční / Komedie / Sci-Fi

USA, 2015–2018, 24 h 34 min (Minutáž: 22 min)

Po veľmi dlhej dobe prudko pozerateľný vtipný seriál, kde som 11 častí pozrel hneď v jeden deň. Geniálny nápad, geniálna hlavná postava a predovšetkým jej humor a lá nešťastníka proti ktorému je celý svet. Prvé diely absolútne úžasné a bravúrne aj keď s príchodom ďalších postáv kvalita veľmi mierne o pár % upadla smerom do klasického štýlu "20. minútových seriálov". Každopádne vynikajúce seriálové osvieženie. Po pozretí prvej série 90/100 2.séria: 81%(15.4.2017)

Začalo to nadějně, velmi nadějně. Bylo ale jasné, že tvůrcům námět o "posledním muži na Zemi" nevystačí na třináct dílů. A tak začali přivádět na scénu jednu novou postavu za druhou. Některé z nich sice nejsou napsány špatně, ale většinou poslouží jen k tomu, aby se ústřední hrdina choval jako nesnesitelné pako. Stále se tak opakuje podobná zápletka a po čase už to jednoduše není vtipné. Mohl to být hodně zábavný seriál, ale vyklubala se z toho jen průměrná podívaná s možná až příliš nesympatickým hlavním hrdinou.(5.5.2015)

Každý už jistě někdy slyšel tu známou větu: "S ní bych se nevyspal, ani kdyby byla ta poslední ženská na světě !!" A právě na takovou osobu narazí Phill Miller, kterého si s chutí zahrál samotný autor celého projektu, známý komik ze Saturday Night Live, Will Forte, byť v téhle sérii s těmi vousy vypadá, spíš jako by jinému oblíbenému raplovi Zachu Galifianakisovi z nosu vypadl.. Jenže když jde skutečně do tuhého a jeden nemá na výběr, chlap se zkrátka spokojí i s takovou magorií, jako je Carol s ksichtem Kristen Schaal, která se svými kreacemi za Fortem ani omylem nezaostává.. Posledního chlapa na Zemi můžete jistě obviňovat, že s tím potenciálem celého leitmotivu zachází asi jako opice s kalkulačkou, nicméně právě i v tomhle duchu stále platí za hodně originální a tak nějak jinou zábavičku, Forte totiž podobně jako u všeobecně dost špatně přijatého celovečerního MacGrubera staví především na hraničně absurdním humoru s nekončící pachutí obrtrapnosti..(6.11.2015)

Velmi nadprůměrný komediální seriál. Všichni místní pokrytci si stěžují, jak hrozně nesympaticky se chová hlavní postava a blablabla... Ale já mu úplně rozumím! Phil Miller je naopak skvělá postava, které podle mě nejde nefandit. A tak doufám, že v druhé sezóně se pochlapí, konečně dostane nějakou pořádnou ženskou a odkrágluje toho idiota, černýho Phila Millera!(19.10.2015)

No - první díl, který je jakože dvojdíl - tak ten mě navnadil, ale pak jsem si sama říkala - co se tam sakra bude vlastně dít dál :D :D :D A jako - je to dobré, je to vtipné, hlavní postavu Phila považuji za úplného debila, kterému asi o té samotě zdegeneroval mozek - případně - zdali byl takový doopravdy i před vymřením lidstva - je to opravdu "štěstí", že přežijí takový :D Další - žena - která přežila - super případ, který má velice zajímavé choutky v sexu :D :D No a další a další :) Rozhodně mě nejvíce zaujaly cca poslední 3 díly - kdy se cítí ohroženi od ostatních přeživších - což je paradox a taky vztah Mikea a Phila se mi líbí :) :) Závěr je super :) a jsem zvědavá co dalšího vymyslí :)(29.7.2016)