Každý už jistě někdy slyšel tu známou větu: "S ní bych se nevyspal, ani kdyby byla ta poslední ženská na světě !!" A právě na takovou osobu narazí Phill Miller, kterého si s chutí zahrál samotný autor celého projektu, známý komik ze Saturday Night Live, Will Forte, byť v téhle sérii s těmi vousy vypadá, spíš jako by jinému oblíbenému raplovi Zachu Galifianakisovi z nosu vypadl.. Jenže když jde skutečně do tuhého a jeden nemá na výběr, chlap se zkrátka spokojí i s takovou magorií, jako je Carol s ksichtem Kristen Schaal, která se svými kreacemi za Fortem ani omylem nezaostává.. Posledního chlapa na Zemi můžete jistě obviňovat, že s tím potenciálem celého leitmotivu zachází asi jako opice s kalkulačkou, nicméně právě i v tomhle duchu stále platí za hodně originální a tak nějak jinou zábavičku, Forte totiž podobně jako u všeobecně dost špatně přijatého celovečerního MacGrubera staví především na hraničně absurdním humoru s nekončící pachutí obrtrapnosti..(6.11.2015)

Obvykle nehodnotím po pilotním dvoudílu s takovým nasazením, ale tohle bylo naprosto zničující !!! Phil je naprosto fantastický (promluvy k bohu a míčům, bowling s auty, Wilson, atd atd atd) a nikdo mě nepřesvědčí, že by se kdokoliv v jeho situaci choval nějak výrazně jinak! Příchod "typické manželky" to trochu naboural ale myslím, že správným směrem, takže pálím plných 5 hvězd a mám trochu strach, aby to hodně rychle nevyšumělo... EDIT: Po dvanáctém dílu bohužel nastalo, co se stát asi muselo... To že skutečný obsah už neodpovídá ani názvu seriálu, bych i přehlídnul (ono by to bez dalších lidí dál asi nešlo vůbec), ale v přítomnosti komunity se Phill alias Tendy chová, jako ulhaný blb a původně špičkový humor až příliš často přechází v naprostou trapnost a zamotal se v tom tak, že bude těžko hledat cestu na výsluní... Sledovat to nepřestanu, pořád je to dobrý post-apo sitcom, ale prvních 5 dílů bylo prvních 5 dílů a strašně mě to mrzí...(6.3.2015)

Po 8. epizóde: Seriál splnil moje predstavy. Logiku ani nič podobné nehľadajte... Humor je veľmi vtipný najmä vďaka hlavnej postave. Trochu trápnosti sa občas vyskytne, ale všetko je to úmyselné a dotvára to atmosféru. K deju.. postavy začali pribúdať dosť skoro... čakal som viac epizód s Philom samotným a taktiež vplývajúc z názvu som myslel, že bude ozaj jediný muž a pribúdať budú len ženy, ale nevadí. Pokiaľ však seriál zmení podobu z post-apokalypsy na telenovelu o vzťahoch tak hviezdy pôjdu výrazne nadol. Friggin Todd! Nová droga!(6.4.2015)

"the most original comedy in years" - originální možná, ale vtipná už zdaleka ne. Ano, vtipné chvilky tam jsou, ale humor vyprchá po prvních dvou epizodách, neb se místo hutného filmu přesycenýho rozkošnými momenty se rozhodli zpatlat rozplizlej a vláčnej seriál, v němž se ten jedinej vtip za dvacet minut utopí.(3.4.2015)

• Arsenal83

Prvých pár častí je strašných, potom sa to trochu s príchodom January Jones a neskôr ďalších hercov zlepšuje a nájde sa i niečo celkom vtipné. Najmä nevyrovnanosť jednotlivých dielov je veľkým mínusom, a to pritom majú len po 20 minút. Pozrel som si celú prvú sériu a napriek hodnoteniu si nemyslím, že to bola celkom strata času. Je to ale program, ktorý môžete nechať bežať len tak a sem tam zachytiť nejaký fór. Nie je nutné sa veľmi sústrediť.(11.7.2017)