Po veľmi dlhej dobe prudko pozerateľný vtipný seriál, kde som 11 častí pozrel hneď v jeden deň. Geniálny nápad, geniálna hlavná postava a predovšetkým jej humor a lá nešťastníka proti ktorému je celý svet. Prvé diely absolútne úžasné a bravúrne aj keď s príchodom ďalších postáv kvalita veľmi mierne o pár % upadla smerom do klasického štýlu "20. minútových seriálov". Každopádne vynikajúce seriálové osvieženie. Po pozretí prvej série 90/100 2.séria: 81%(15.4.2017)

• poola

Ne. Komediální prvky jsou dost prvoplánové. Obě postavy jsou zvoleny tak záměrně protikladně až to rozčiluje. Sice jsou první ochutnávky postapo světa docela svěží, ale postupně se to změní v takový sandbox bez jakékoli logiky. Navíc vtipy jsou tak předvídatelné, že máte pocit, že už jste seriál někdy viděli. Takže NE.(5.3.2015)

Vskutku fajn serial... Humorny a zaroven post-apoc??? Co viac si moze exot ako ja zelat? Faktom je, ze z povodne POSLEDNEJ zeny (rozhodne brilantne zahranej, ALE... ?! OMFG!!! ;)) na Maticke Zemi by ma v reali bud do cca 5 minut komplet porazilo, s masivnym krvacanim do mozgu i srdca... Alebo by som sa zastavil v najblizsom obchode so zbranami (tych maju paranoidni obyvatelia krajiny U, S a A prakticky na kazdom kroku viac, nez by bolo zdrave, takze v danom pripade pohodka), schmatol prvu brokovnicu, ktora by mi padla do oka a BOOOOOM!!! Ako sa v ENG hovoriacich krajinach hovori, potom by uz stacilo situaciu okmentovat iba dvomi slovami: PROBLEM SOLVED! Hohoho ;)(8.4.2016)

• whale

Ve srovnání se seriálem The Walking Dead, kde je všude plno mrtvých a nakažených, tady není nikdo...vůbec. Ani zvířata, lidi..mrtvoly..prostě nic. Je to trochu bizarní představa, být úplně sám na celém světě. Ale díky tvůrcům tohoto seriálu mám celkem zdařilou představu o tom, jak by to mohlo vypadat....děkuju. Ps: a navíc je to vtipný(6.6.2015)

• HAL

První díly vydatně lžou a tváří se jako sympatická zábava na vylidněné zemi - jen aby pak přišel o to větší šok s ponořením do toho nejprimitivnějšího, nejtrapnějšího a nejkonzervativnějšího stylu humoru, jaký si jde představit. Svět po apokalypse už rázem nikoho nezajímá, a místo toho se řeší vztahovka jak v těch nejprůměrnějších sitcomech ever.(26.3.2015)