Claypot Curry Killers

• Malajsie Pembunuh kari claypot

ricci.s

Takže kanibalizmus. V tomto prípade trochu otrepaný námet, ale herecké výkony sú dobré a je technické kvality taktiež. Ženská zistí, že jej manžel znásilňuje jej dcéru, rozporcuje ho a keďže je majiteľka malej reštaurácie, ponúkne ho hosťom ako hlavnú špecialitu kuchyne. Čoskoro sa jej biznis rozbehne a každý chce vedieť tajomstvo rodinného receptu - takže obetí pribúda. Málo gore tu bolo, ale teraz si nie som istý, či som tradične nemal smolu na cenzúrovanú verziu, ako to už býva zvykom najmä v nemeckých releasoch. Zatiaľ priemer, keď vyjde ešte niečo iné, tak ma síce rachne o zem, že musím pozerať to isté znova, ale určite dám tomu ešte šancu. ()

Dellamorte

Komorná kuchynská dráma, v ktorej sa podáva ako ingrediencia obstarožné masíčko z násilnického taťuldy. No a v tom je celé to "kúzlo " akým by sa snímok tak rád zaradil medzi cannibal kúsky. Mámina ako šefkuchárka svoju receptúru s radosťou podáva a aby bola dodržaná minutáž, tak v závere podá aj recept. Pri rešpekte prianí svojích dcér, je tak v láskyplnom ošiali jednej z nich chotná urobiť predpokladaný kompromis, keďže jej milý sa stáva ďaľším uchádzačom o vlastné skonzumovanie. Síce pozerateľné, no len ako predjedlo. ()