poster

Vražedná práva - Série 3 (série)

Krimi / Drama / Mysteriózní

USA, 2016–2017, 10 h 45 min (Minutáž: 43 min)

Tvůrci:

Peter Nowalk

Hudba:

Photek

Hrají:

Viola Davis, Billy Brown, Alfred Enoch, Jack Falahee, Aja Naomi King, Matt McGorry, Karla Souza, Charlie Weber, Liza Weil, Assaf Cohen, Gloria Garayua, Austin Basis, Harrison White, Matthew Bridges, Christopher Grove, Milauna Jackson, Mary J. Blige, Brett Butler, Corbin Reid, Michael Hyatt, Paula Jai Parker, Tom Verica, Nick Boraine, Tomas Boykin, Eddie Diaz, Stephanie Faracy, Famke Janssen, Sal Landi, Dameon Clarke, Esai Morales, John DeLuca, Amy Madigan, Lily Knight, Rob Brownstein, Alyssa Diaz, Mark L. Taylor, Matthew Risch, Caroline Redekopp, Jason Brooks, Shiloh Nelson, Susan Santiago, Yolonda Ross, Drew Fonteiro, Benito Martinez, L. Scott Caldwell, Carolyn Michelle Smith, J. Anthony Pena, Roger Robinson, Brian Tyree Henry, Cicely Tyson, Susan Chuang, Carole Gutierrez, Mike Ostroski, Patricia Bethune, Mark Berry, Josh Clark, Conrad Ricamora, Paul Woolfolk, Behzad Dabu, Lauren Vélez, Monique A. Green, Kelsey Scott (a.z.), Brandon Young, Toni Torres, Issac Ryan Brown, Vince Melocchi, Alex Désert, Chet Grissom, Tommie Earl Jenkins, Jonathan Ohye, Stacie Greenwell, Amber Friendly, Wade Barrett, Carlin James, Lovlee Carroll

Scénografie:

Charles M. Lagola

Kostýmy:

Lyn Paolo
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Streeper
  ***

  Je to obrovská škoda, že kvalita sériálu jde tak dolů. Ale bohužel tvůrci si to dělají sami, jelikož je to pořád to samé dokola a navíc se to čím dál tím víc stává fantasmagorie, prostě něco, co by nikdy nikomu v reálném životě nemohlo projít. Je to škoda.(4.4.2020)

 • strom-z
  *

  původně velmi nadějně vypadající a velmi napínavej seriál se kazil už během první série (klasická potřeba být za každou cenu efektní a vždycky hlavně přijít s šokujícím zvratem podobně jako u "Lost" až směšně přerostla tvůrcům přes hlavu), ale teprve v druhý půlce série druhý spadnul do totálního průměru. no a tohle bylo ještě horší... (příměr s růžovkou je bohužel absolutně na místě)(23.10.2017)

 • MsUtahraptor
  **

  Nebýt "pesimista", byla bych touhle sezónou zklamaná. Původně dobrý nápad se ředí a ředí až z toho máme hotovou Růžovku. Jen zbývá určit, kdo tentokrát ("zcela uvěřitelně") umře, kdo se zhroutí, kdo bude obětním beránkem... Jediná postava, která letos udržela mou pozornost po celou dobu v pozitivním smyslu slova, byla Michaela. Zbytek se pohybuje od únavných (unavených?) po otravné.(3.3.2017)