Nastala chyba při přehrávání videa.
 • POMO
  ****

  Podobný Hanekeho Caché bol tajuplnejší a napínavejší. Ale návrat Verhoevena (väčšinou hodne sa opierajúceho o formu) k obrazovo surovej, psychologicky komornej dráme, spoliehajúcej výhradne na hercov, je osviežujúci. Málokto je tu normálny, a hlavná postava je kráľovná mŕch. Nesúcitíme s ňou za to, čo sa jej stalo, ale sme zvedaví, ako sa pri svojej odmeranosti ku všetkým a všetkému s nečakaným démonom vysporiada. A ako bude vyzerať ich ďalšia interakcia. Humorný podtón, ktorý odľahčuje závažnú tému a skúmanie zložitej hlavnej postavy, by som oželil. Ale je to holt režisérov unikátny štýl, ktorý robí film svojským. Čo je dôležité. Štvrtú hviezdu dávam za perfektne súdržné režijné vedenie. Hanekeho tu nespomínam náhodou, a meno Polanskeho sem taktiež patrí. A to je pre tvorcu hollywoodskych blockbusterov viac než dobrá spoločnost.(29.11.2016)

 • Malarkey
  ***

  Isabelle Huppert tu hraje hodně arogantní ženskou, které není nic svaté a jde vysloveně přes mrtvoly. A jelikož ve filmu není vesměs moc komu fandit, zbylo na mě, jako na divákovi, abych si užil alespoň tu thrillerovou psycho atmosféru, kterou tenhle film rozhodně měl. Jenže k tomu taky trval přes dvě hodiny, což taky v tomto případě není úplně plus.(21.2.2017)

 • Tosi
  ****

  Hodně provokativní, podivný a složitý thriller. Tím složitý myslím psychologické profily všech hlavních postav, protože normální nebyl nikdo. Vrcholem filmu je fantastický výkon Isabelle Huppert, klobouk dolů jak zvládla tuto ošemetnou a kontroverzní roli. Scénárista se musí ještě ted´ chechtat, co vlastně napsal. Nejraději bych solil pět hvězdiček, ale je to všechno jen těžce uvěřitelné, tak brzdím o chlup pod plnou palbou.(29.10.2016)

 • pepo
  ***

  Love story alá Verhoeven. Hlavy rozmlátené baseballkou, totálne zvrátené postavy, občas nejaké to znásilnenie. Proste romantika. Problém som mal s príliš televíznym vizuálom, a zbytočne rozvrstveným scenárom. Žeby zase nie úplne šťastná knižná adaptácia? Keby sa to o nejakú štvrť - pol hodinku skrátilo a viac tak vynikla hlavná dejová línia, mohlo to byť fantastické. Ale herecky je to skvelé a niektoré scény sú fakt pecka. Poctivých 7/10 na hollywoodske rejžove zárezy to však bohužiaľ nemá(28.11.2016)

 • luka4615
  ****

  Nekompromisní, chce se říci, že až arogantně snobský náhled na tématiku znásilnění. Celý film se ubírá tímto pro někoho kontroverzním směrem, přičemž celou tuto "auru" působivě dotváří skvělý herecký výkon Isabelle Huppert, jíž byla role snad "ušitá na míru". Filmu rovněž přispívá notná dávka černého humoru, která už z tak skvělého filmového díla činí nadprůměrný filmový zážitek. Nebýt dýchavičné druhé třetiny, byl bych se snímkem ještě o kousek více spokojen. Avšak i přes tento drobný detail se jedná o skvělou žánrovou podívanou, k níž se budu rád vracet. Jako zrcadlo odvrácené strany lidskosti totiž funguje více než skvěle.(17.4.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace