poster

Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky - Útěk z chrámu Jediů (TV film)

 • Dánsko

  The New Yoda Chronicles: Escape from the Jedi Temple

Animovaný / Krátkometrážní

Dánsko / Čína, 2014, 22 min

Režie:

Michael Hegner
 • Murysek
  ***

  No po předchozích třech dílech byl tento opravdu slabý. C3PO v režimu terminátora byl sice vtipný, ale nic víc se v podstatě nedělo.(29.12.2016)

 • Stejšn
  ****

  Já se u toho výborně bavil. Když začne znít Imperial March a pak se v záběru objeví Emperor, nad hlavou má dvojče z kterýho imperial march řve a ptá se "tak jak se vám líbí naše nová ofiko znělka?", má to fakt grády. A Darth Vader s helmou posprejovanou kytičkama od Jar Jarových spratků je taky supr.(13.11.2016)

 • darthvader77
  ****

  "Ubližovat můžu i tady zezdola" Úžasná lego parodie na Star Wars plná hlášek, narážek a vizuálního humoru. Od úvodní konfrontace mezi Lukem a spol. a Darth Vaderem je to jedna velká jízda na horské dráze. Yodova retrospektiva je velmi zajímavá stejně tak nápad tvůrců přesunout dění z období po epizodě IV do období po epizodě III, čímž perfektně propojují staré s novým formou flasbacku skrze Obi-Wanovo vyprávění. Závěr s Vaderem na Naboo nemá chybu a já jako fanoušek Star Wars jsem měl z tohoto počinu velkou radost hlavně ty hlášky(Mami tati nehádejte se! :D). A to nejdůležitější naše děti byly v sedmém nebi. Plný počet.(30.7.2014)

 • Colby Sawyer
  *****

  Skvělé a zábavné spojení Star Wars a LEGO je fantastické několikrát (a to je za 22min. dost) od srdce zasmál rozhodně stojí za to shlédnout pobaví se děti i dospělí. Pro fanoušky Lega a Star Wars naprostá povinnost.(31.5.2014)

 • Frantisek.Fu
  ***

  60%(29.4.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace