Vo vzdialenej galaxii, vesmírna loď s tromi väzenkyňami na palube musí núdzovo pristáť na primitívnej planéte obývanej rasou krvilačných opíc. Trojici žien neostáva nič iné, než bojovať o život, keďže opice sa domnievajú, že telá aj duše všetkých cudzincov na planéte sú ich majetkom. Hoci sa útek z väzenia, do ktorého ich opice umiestnia, vydarí, hrdinky budú musieť prekonať mnoho ďalších prekážok, vrátane zrady a nenávisti zo strany niektorých príslušníkov opičej rasy. Ich príležitosťou sa stanú konflikty medzi jednotlivými frakciami opíc, ktoré ak rozumne využijú, môžu zvýšiť ich šance na prežitie. (Incantator)

koval45

Tak už mám za sebou čtvrtý film od trash mistra Polonii. Land Shark pořád zůstává tím nejlepším, co jsem od něj viděl, ale pořád mě to nepřestává bavit. Sice je to strašně trapná amatérská hovadina, jenže i na ty mám občas náladu, když potřebuju vypnout. Prostě taková nizkonákladová variace na planetu opic, co natočí parta kamarádů ze srandy po víkendech. Nic víc, nic míň. Vesmírné lodě ala Ed Wood pobavily, jinak celkově dost slabota. ()