• geklon
  *

  Extra bída. Tak jo uděláme seriál, kde bude hrát ta, co hrála matku, kterou Ted Mousby devět let hledal. Šoupneme k ní nějakýho fešáka, kterej bude uplnej trouba a celý to bude v nějakým sotisfikovaně romantickým námětu. Děte do prdele. Nemáto koule, šmrnc a ani punc výmečnosti. Jenom si to na něco hraje a je to strašně trapný. Fuj.(4.10.2014)

 • Pajky3
  ****

  Na A to Z jsem byl zvědav hlavně díky Cristin Milioti, kterou jsem si oblíbil v HIMYM. Jenže upřímně, letos nabídly stanice v tomto žánru i lepší seriály (Manhattan Love Story, Selfie). To neznamená, že bych A to Z nějak zatracoval, pouze mi v porovnání s nimi přijde nejslabší. A tady je proč. Postavu Zeldy jsem si oblíbil a přišla mi i sympatická, horší to bylo s Andrewem. Ten je totiž z tohohle páru ten "trapnější", což mi vadí a jen těžko si ho člověk pak oblíbí. Ani nejlepší přátelé hlavních hrdinů nebyli žádným zázrakem. Nejhorší pro mě však byla "postava" vypravěče. Ta mi vadila a fakt, že mi prozrazovala jak dlouho spolu budou hlavní hrdinové ještě chodit, také nijak nepomáhal. Pobavit to tedy pobavilo, jako příjemná oddychovka to i funguje, ale nepřináší to nic navíc, nic co by vás nutilo sledovat dál. Seriál prostě skončil a mě vlastně moc nezajímalo, jak by to bylo dál. Lehce nad průměrem, seriál neublíží, ale rozhodně ani nenadchne... 70 %(19.2.2015)

 • Vxxx
  ***

  Jasná náhrada za Himym. A né jen kvůli herečce. Je to sice tuctové, ale povedené. Vtip příjemný a a speciálně postava Zeldy je velmi komická a milá. S trochou štěstí se dočká i prodloužení :) 3* EDIT: No tak už víme, že nedočká :D Můžem jen doufat že to zabalí trochu důstojně a vymyslí tomu nějaký konec :) EDIT 2 : Hmmm tak snad to nějak dopadlo no :D Ale hodnocení nechávám. Seriál mě bavil, ale nijak extra mi nechybí... 3*(15.10.2014)

 • coffee...
  ***

  Potenciál a místo na obrazovce seriál určitě má. Seriál stojí jako rozprava o vztahu, která si nehraje na sitcom ani na drama, ale přizná, kdo vlastně je. Nic a vše. Není sestaven ani podle jednoho ze dvou možných seriálových vzorců pro úspěch: vtip jednou za 4 sekundy + multikamera vs. nečekaný zvrat každou epizodu. A toto ozvláštnění já mile ráda uvítám. Teď už jenom záleží jestli se takto sám utáhne. 3 věci ale mohu zhodnotit už teď: 1) Vypravěč tomu dává skvělou až pohádkovou atmosféru jako tomu bývalo u Pushing Daisies, 2) Ben Feldman je sympatický v každé roli, a to je přesně to, na čem seriál staví. Na sympatičnosti. 3) Na druhou stranu Cristin Milioti bude největší problém, protože základní vlastnost - cynismus, na které je postavená celá její postava, jí nemůže nikdy nikdo uvěřit a já nemůžu uvěřit, že její obsazení někdo viděl jako dobrý nápad (což nemyslím zle proti samotné herečce, jen proti špatnému castingu).(4.10.2014)

 • 6thSun
  ***

  Není to špatný, škoda, že si scénárista sám podráží nohy. V prvním díle udělá z hlavního hrdiny debila, který věří v existenci hoverboardu. Ve druhém z něj zase vytvoří schizofrenika a lháře, protože i když celý první díl bojoval o hrdinku a tvrdil něco o osudu, hned ve druhém jde na rande s jinou babou. Za pár dobrých vtipů a sympatické herce tři hvězdy, jinak s tím končím, páč víc podrazů nesnesu.(17.11.2014)