Od A do Z

(seriál)
  • USA A to Z
Komedie / Romantický
USA, (2014–2015), 4 h 35 min (Minutáž: 21–23 min)

Tvůrci:

Ben Queen

Joe Kessler

Craig Wedren

Ben Feldman, Cristin Milioti, Henry Zebrowski, Lenora Crichlow, Christina Kirk, Parvesh Cheena, Hong Chau, Nancy Friedrich, (více)

Epizody(13)

Od A do Zet, aneb 8 měsíců, 3 týdny, 5 dní a 1 hodina romantické lásky Andrewa a Zeldy. (TV Nova)

Tommassi3

Tak jsme nakonec po třinácti - Dost symbolicky, protože Američané jsou hodně pověrčiví.. - (l)epizodkách skončili někde u eMka, a tak bych se příliš nezdráhal označit tenhle projekt za scenáristický Mrdník, či za dost nepodařenou Mutaci jiného zde velmi oblíbeného sitcomu, totiž HIMYM.. Matku už jsme totiž poznali, tak proč ji nezkusit nacpat do další série, která se bude snažit opisovat co nejméně okatě, že ?! Navzdory té nechtěné pěsti na oko, a zejména dík poměrně zdařilým dialogům se slušnými popkulturními šťouchanci se tenhle pokus docela příjemně sleduje, jeden ovšem zároveň chápe, proč se tvůrcům utnul tipec.. Ben Queen si nejspíš myslel, že po práci na jednom výborném animáku automaticky zvládne vlastní sólo projekt.. Jakkoli je Cristin Milioti nesmírná kočka, některé matky bych raději nepoznal.. ()

dO_od

// Tohle bude kultovka, má to všechno, dobře napsané dialogy, chemii mezi hlavním párem, zatím skvělé vedlejší postavy a předem stanovený cíl, od A do Z :). (500) Days of Summer se špetkou Himym, já si to nechám moc moc líbit a budu držet palce, aby se povedly všechny nadcházející epizody minimálně tak senzačně, jako pilot. 2. díl - krasojízda pokračuje! ()

Chickenka

Těžko hodnotit po prvním díle, ale zatím tento seriál ničím zásadně nevyniká, sice je příjemný a rádoby vtipný, ale mám takový dojem, že se brzy vyčerpá a humorné scény nebudou tak vtipné, jak byly původně zamýšleny. Seriál sám o sobě zatím nepůsobí špatně, ale není to nic extra..uvidím, co se z toho ještě vyvine. ()

milka

Jo, "Matka" Christin Milioti je stále neskutečně sympatická a mezi ní a hlavním hrdinou to zatím hezky jiskří. Jenže to je tak všechno, čím vás tato ničím neobjevná romantika osloví. Humor tu moc nefunguje, vedlejší postavy jsou silně nesympatické a ani ten feeling ala HIMYM feat. 500 Days with Summer tu moc nefunguje. Brzké zaříznutí bylo bohužel zcela zasloužené. 50% ()

6thSun

Není to špatný, škoda, že si scénárista sám podráží nohy. V prvním díle udělá z hlavního hrdiny debila, který věří v existenci hoverboardu. Ve druhém z něj zase vytvoří schizofrenika a lháře, protože i když celý první díl bojoval o hrdinku a tvrdil něco o osudu, hned ve druhém jde na rande s jinou babou. Za pár dobrých vtipů a sympatické herce tři hvězdy, jinak s tím končím, páč víc podrazů nesnesu. ()