Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Chlapec, ktorý v detstve vídaval duchov, sa po ukončení štúdia musí vrátiť k rodičom, pretože si nenašiel prácu. Robotníci pri práci na rodičovskom dvore objavia truhlu a nechcene prebudia ducha, ktorý začne mladíka strašiť. Ide o duchov malého dievčatka a jej otca, ktorým bolo ukradnuté niečo, čo im patrilo a bez čoho nedokážu odpočívať v pokoji. (Marceloo)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (13)

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Chlapec, ktorý v detstve vídaval duchov, sa musí po tom, čo vyštudoval, vrátiť k rodičom, pretože si nenašiel prácu. Robotníci na ich dvore objavia pri práci truhlu a nechcene prebudia ducha, ktorý začne strašiť chlapca. Je to duch malého dievčatka a jej otca, ktorým bolo ukradnuté niečo čo im patrilo a bez čoho nedokážu odpočívať v pokoji. - Bolo to celé velmi vtipné s malým množstvom lakačiek. V prvom rade je tu humor pre dospelých, ktorý tí mladší pravdepodobne nepochopia. Duchovia vyzerali dobre a príbeh sa tiež odohrával v správnej rovine. Zaujímavý bol hlavne vzťah medzi rodičmi a ich dospelým synom. + Soska Sisters + herec z Life After Beth + herec z Digging Up the Marrow + herec zo Savaged ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

„Suburban Gothic“ je celkem příjemná hororová komedie, která nemá až tak dobrý slovní humor, ale ta situační komika tu docela je. A všechno zachraňují dobře napsané postavy. Film místy připomíná něco, co by klidně mohli natočit bratři Farrellyové ve svých lepších letech. Je to hezky ujeté a na to, že to nemá moc originální příběh, mě to celkem bavilo. Za mě tedy mírný nadprůměr. ()

Reklama

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Chlapík má problém nájsť si prácu, tak sa na čas vracia do malomesta ku svojským rodičom, kde sa však zamotáva do ťažkostí kvôli svojim paranormálnym sklonom... Exemplárny prípad blbej hororovej komédie. Rovina medzi hororom a komédiou je nezvládnutá, nevyvážená a tam kde je komediálne smerovanie stupídne prestrelené až do nezábavnosti, tak je naopak smerovanie hororové len detsky naivné a nevyužité. Síce je to celkom slušne natočené (až na tie hrozné CGI efekty) a Ray Wise je tradične fajn, no zvyšok tejto somariny za veľa nestojí, tak ako ani tie trápne postavy na ktoré sa pomaly nedá pozerať. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Tady asi záleží nejvíc na tom, jestli vám sedne Gublerův projev. Dokážu si představit, že jeho teenager, který to má v hlavě tak trochu jinak, může lézt leckomu na nervy. Mě nijak zvlášť nevadil, takže jsem se u téhle lehce divné hororové komedie docela bavil. Čiší z toho pohoda, líbil se mi záměr s retro triky, pár povedených vtípků se tu také najde a nakonec potěšila účast Raye Wise a Kate Dennings. Nic pamětihodného, ale ani ztráta času. 55% ()

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Zpočátku jsem tomu nechtěl věřit, ale Bates v tomhle případě šlápnul hodně vedle. Předchozí Excision byl nadmíru zábavným kouskem, trailer k jeho novince vzbuzoval také sympatie. Jenže bohužel, cestou něco nevyšlo. Těžko říct, jestli dávat vinu scénáři (věřím, že na papíře to vypadalo mnohem lépe), ale filmovému výsledku neprospívá ani ona infantilní příchuť, místy až přehnaně teenagerská. To, že se celek přiklání citelně více ke komedii než k hororu, je věc druhá. Přitom ten nápad o mladíkovi, který navozuje kontakt s paranormálními silami, nabízel rozhodně víc, než jen černobílé flashbacky, hrdinovy otravné záchvaty paniky a ošklivou digitální skvrnu. Suburban Gothic takhle naláká maximálně na obsazení (kočička Dennings, veterán Wise, re-animátor Combs nebo sestry Socky), což je po hříchu málo. (30%) ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama