poster

Bělka a Strelka na Měsíci (festivalový název)

 • Rusko

  Bělka i Strelka: Lunnje priključenija

 • Rusko

  Belka i Strelka: Lunnye priklyucheniya

 • Rusko

  Белка и Стрелка: Лунные приключения

 • anglický

  Space Dogs 2

 • anglický

  Space Dogs: Adventure to the Moon

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Rusko, 2014, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tatanapope
  odpad!

  Pohádka natočená podle skutečné události mě tedy příliš nezaujala . Všechny zvířátka ve filmu byli takovým zvláštním způsobem odporné nebo stupidní . Vtipné to nebylo vůbec a místo aby měl člověk tendenci si zvířátka zamilovat a oblíbit , jak tomu obyčejně v pohádce bývá , tak jsem spíš uvažovala , které mi vadí víc . Tak nevím možná , když to někoho nebaví neměl by pohádky dělat vůbec , protože tohle bylo fakt hrozné od zpracování těch rozežraných čoklíků , přes jejich povahy až po celkový děj .(25.5.2015)

 • Najlvin
  *****

  Jelikož se mi první film s Bělkou a Strelkou velice líbil a už jsem si ho od prvního shlédnutí pustil opětovně několikrát, pokračování s novým dobrodružstvím těchto dvou psích hrdinek jsem si samozřejmě nemohl nechat ujít. A přestože tentokrát autoři popustili uzdu fantazie mnohem víc než minule a tudíž to s historií má už pramálo společného, na škodu tomu rozhodně nebylo. Výsledkem je totiž důstojné pokračovaní, plné zábavy a dalších ztřeštěných situací, které jistě potěší nejednoho dětského diváka, ale i blázny jako jsem já. Kdo tohle dokáže ohodnotit jako "odpad", nemá nejspíš všech pět pohromadě. Od minula je také vidět značný pokrok ve vizuální kvalitě, díky které film vypadá zase o kus lépe. Je znát, že se tvůrci z předešlého dílu poučili a vyvarovali se chybkám, které jsem minule zmiňoval. Do značné míry tomu zajisté napomohly i zkušenosti ze seriálu natáčeného v období mezi oběma filmy. Mimochodem, ten je také velice podařený a zdá se, že v Rusku také velmi úspěšný. Doporučuji, nejlépe v původním Ruském znění. Co tedy říci na závěr? Snad jen, že doufám v další pokračování :-)(13.6.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace