poster

Parta mimo zákon

 • Kanada

  La gang des hors-la-loi

 • anglický

  The Outlaw League

  (festivalový název)

Rodinný

Kanada, 2014, 86 min

Režie:

Jean Beaudry
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ostravak30
  ***

  Tyhle typy filmů, a obecně filmy, které vysílá Filmbox, nebývají zpravidla moc dobré. Většina z nich je spíše podprůměrná. Musím ale přiznat, že tento snímek mě docela zaujal. Nebyl špatný ani scénář, ani herecké výkony a dokonce hudba byla poslouchatelná a docela se k tomuto dílku hodila. Děj stoupal a klesal v mírných vlnách. Zprvu to bylo zajímavé, pak klesalo a pak zase šlo nahoru. Hlavní poselství filmu je nevzdávat se. Já jsem překvapený a potěšený, že tvůrci se nevzdali a ukázali, že mimo zákon filmu stojí pravidlo, že za málo peněz málo muziky. Nízkorozpočtový film dokázal z minima vytěžit nejspíš maximum.(6.4.2018)

 • cmenda
  **

  Je to pěkná blbost jediné co stojí za zmínku je pěkná příroda ,jinak hrůza a nejvíc mě vytáčel ten fracek co pořád repoval a neuměl to a i když se to nehodili tak nezavřel hubu.(29.11.2018)

 • Vikki
  **

  Docela dost pdprůměrný film. Děj je jen obvyklým a lehce průhledným. A jak zde bývý zvykem nehledejte zde jména hlavních dětských hrdinů, to se sem raději naserou ty tři dospělí statisti co tam "hrají". André Kasper Kolstad ..... Nicolas Guy Thauvette Guy Thauvette ..... Jérémie, Charles Gillespie Charles Gillespie ..... Tiger, Lambert Legendre Lambert Legendre ..... Shogun, Any Jeanne Savaria Any Jeanne Savaria ..... Keiko , Samuel Descôteaux Samuel Descôteaux ..... Raoul, Maxime Tremblay Maxime Tremblay ..... Charlemagne, Uapshkuss Thernish Uapshkuss Thernish ..... Pic-pic, Olivier Bourque Olivier Bourque ..... Simon,(27.11.2017)

 • moukey
  ****

  Skvělá sračka ale chybí tomu nějakej superholokaust(7.7.2016)