Svatby v Benátkách (TV seriál)

Rodinný / Komedie / Romantický / Drama

Česko, 2014 - 2015, 76 h 14 min (Minutáž: 79x60 min)

Petra Hřebíčková, Filip Blažek, Alice Bendová, Alena Vránová, Hana Gregorová, Ladislav Potměšil, Petr Kostka, Martin Kraus, Jiří Dvořák, Štěpán Krtička, Ondřej Veselý, Lenka Zahradnická, Miroslava Pleštilová, Andrea Verešová, Dana Verzichová, Oldřich Vízner, Zdeněk Podhůrský, Ernesto Čekan, Anna Kotlíková, Kateřina Sedláková, Jana Švandová, Václav Noid Bárta, Alena Mudrová, Stanislava Jachnická, Pavel Řezníček, Petr Pelzer, Jan Komínek, Vladislav Beneš, Jitka Smutná, Tomáš Měcháček, Tomáš Karger, Jakub Korber, Marie Štípková, Gabriela Heclová, Simona Prasková, Aneta Vrzalová, Libuše Švormová, Jana Andresíková, Václav Šanda, Otto Kallus, Hana Křížková, Jiří Maria Sieber, Kateřina Brožová, Adéla Gondíková, Bohumil Klepl, Johana Krtičková, Dana Batulková, Ladislava Něrgešová, Týna Průchová, Ivana Lokajová, Štěpán Tuček, Ondřej Havel, Jan Skopeček, Nikol Kouklová, Kateřina Janečková, Leoš Mareš, Petra Faltýnová, Hana Krtičková, Zuzana Slavíková, Filip Cíl, Ali Amiri, Lukáš Jůza, Zdeněk Žák, Patrik Hezucký, Miriam Kantorková, Eva Režnarová, Anita Ešpandrová, Patrik Kytka, Hedvika Čermáková, Kryštof Zapletal, Vladimír T. Gottwald, Věra Křesadlová, Marek Žilka, Kateřina Šildová, Kateřina Jačková, Jiří Štrébl, Kateřina Škardová, Lucie Šilhánová, Eva Pospíšilová, Yvette Demartini, Lukáš Křišťan, Daniel Margolius, Petr Vodička, Jiří Maryško, Martin Matejka, Gregor Bauer, Alice Šnirychová-Dvořáková, Hana Zaoralová, Lucie Juránková, Jana Malá, Martin Davídek, Petr Macháček, Jan Kružík, Jan Szymik, Petr Kocourek, Magdalena Zimová, Lenka Chadimová, Jan Emmerling, Hana Kusnjerová, Jiří Paroubek, Alexandr Postler ml., Gustav Hašek, Andrei Toader, Zdeněk Suchý
  • Fracek

Tvl, je tam pár dobrých herců, ale za co, fucky, za co. Tak nějak to nemá žádný drajv, žádné prokreslení charakterů, je to jako pít limonádu bez bublinek nebo koukat na svět přes tlusté sklo. Někoho už prostě nebaví udělat pořádný scénář a tak raději zmatlají dohromady všechny možné příhody co by se komu mohly udát a ono z toho vždy něco vyleze. Stejná píčovina jako Vinaři a nebo Doktoři z počátků na Nově - asi mají nějakou fůzi či co.(7.10.2014)

Podle mě na to, že je to český seriál je hodně dobrý. Já osobně koukám vetšinou jenom na americké seriály jako jsou The Vampire Diaries nebo Pretty little liars a tak dále. Odsuzuji české seriály ale když jsem vyděla gympl truchu jsem změnila názor. Ten se mi opravdu libil a ted Svatby ty se mi líbí ještě víc je to zábavně a vtipné je tam romantika, napětí a všechno co má mít dobry seriál. Také si myslím, že je i dobře filmově zpracovaný a také miluju Alici Bendovou a Petru Hřebíčkovou(16.4.2015)

Nevěřil bych, že to někdy napíšu, ale ony ty Benátky nejsou zas až tak extrémně špatné. Především ve srovnání se souběžně běžícími Cestami domů, což je nehorázná sračka. Víceméně ani Benátky k tomu nemají daleko, ale kupodivu se zde objevují povedené situace a dokonce i nějaké ty hlášky. Především Petra Hřebíčková zde exceluje a tento seriál usměrňuje a dává mu trochu serióznější tón. 60%(23.9.2014)

• Bugys

Brutální reklama na tuhle rozpatlanou sračku po všech našich kxichtech. Abychom náhodou nepřehlédli v programu, či si prostě nedovolili zapnout něco jiného. Všichni přehrávají jako by jim šlo o život nejen jejich ale i jejich rodin, které jsou pod hrozbou mučení vězněni a drženi v nějaké špinavé díře bez světla a o hladu.To je brutální sračka.(13.7.2014)

• DjsVorel

Původně jsem psala něco o tom, že nebudu pokrytec a nedám odpad, že se dá u toho alespoň v klidu vyžehlit. Ale po pár dílech druhé řady jsem zhodnotila, že už ani žehlit se u toho nedá, protože je to totální sračka na úplně stejné úrovni jako většina českých novodobých seriálů. Tenhle seriál totiž naprosto přesně reflektuje, když scénář dělá někdo naprosto bez fantazie. Furt dokolečka stejný hovna a ještě k tomu už dotyčný nevěděl coby.....(1.1.2015)