Svatby v Benátkách (TV seriál)

Rodinný / Komedie / Romantický / Drama

Česko, 2014 - 2015, 76 h 14 min (Minutáž: 79x60 min)

Petra Hřebíčková, Filip Blažek, Alice Bendová, Alena Vránová, Hana Gregorová, Ladislav Potměšil, Petr Kostka, Martin Kraus, Jiří Dvořák, Štěpán Krtička, Ondřej Veselý, Lenka Zahradnická, Miroslava Pleštilová, Andrea Verešová, Dana Verzichová, Oldřich Vízner, Zdeněk Podhůrský, Ernesto Čekan, Anna Kotlíková, Kateřina Sedláková, Jana Švandová, Václav Noid Bárta, Alena Mudrová, Stanislava Jachnická, Pavel Řezníček, Petr Pelzer, Jan Komínek, Vladislav Beneš, Jitka Smutná, Tomáš Měcháček, Tomáš Karger, Jakub Korber, Marie Štípková, Gabriela Heclová, Simona Prasková, Aneta Vrzalová, Libuše Švormová, Jana Andresíková, Václav Šanda, Otto Kallus, Hana Křížková, Jiří Maria Sieber, Kateřina Brožová, Adéla Gondíková, Bohumil Klepl, Johana Krtičková, Dana Batulková, Ladislava Něrgešová, Týna Průchová, Ivana Lokajová, Štěpán Tuček, Ondřej Havel, Jan Skopeček, Nikol Kouklová, Kateřina Janečková, Leoš Mareš, Petra Faltýnová, Hana Krtičková, Zuzana Slavíková, Filip Cíl, Ali Amiri, Lukáš Jůza, Zdeněk Žák, Patrik Hezucký, Miriam Kantorková, Eva Režnarová, Anita Ešpandrová, Patrik Kytka, Hedvika Čermáková, Kryštof Zapletal, Vladimír T. Gottwald, Věra Křesadlová, Marek Žilka, Kateřina Šildová, Kateřina Jačková, Jiří Štrébl, Kateřina Škardová, Lucie Šilhánová, Eva Pospíšilová, Yvette Demartini, Lukáš Křišťan, Daniel Margolius, Petr Vodička, Jiří Maryško, Martin Matejka, Gregor Bauer, Alice Šnirychová-Dvořáková, Hana Zaoralová, Lucie Juránková, Jana Malá, Martin Davídek, Petr Macháček, Jan Kružík, Jan Szymik, Petr Kocourek, Magdalena Zimová, Lenka Chadimová, Jan Emmerling, Hana Kusnjerová, Jiří Paroubek, Alexandr Postler ml., Gustav Hašek, Andrei Toader, Zdeněk Suchý, Josef Vaňousek, Jana Trojanová
  • Georginek

Už mám naprosto po krk těhle zasyflenejch rádoby seriálů, propagovaných v televizních novinách a rádoby reklamách s profláknutými nic moc herci - naprosto o ničem. Jsou to naprosto vyhozený prachy za tuhle nehoráznost a jí podobný viz Cesty domů, Ulice a další kokotiny. Vlastně Prima i Nova cpou prachy do těhle oskarovejch lahod, místo aby koupili pořádnej seriál a odvysílali ho celej....... Ne, tady si točíme vlastní příšernosti a na pořádnej séroš jako třeba The Walking Dead, Revolution, Lost, Prison Break, Heroes, Falling skies atd. pak nezbydou prachy...... Jenže, když to náš tupej národ vyžaduje, hold se podřídíme většině, avšak v tomto případě nemůžu souhlasit, že většina má pravdu. Dokonce by se dalo tvrdit, že Češi jsou rok od roku debilnější a za chvíli už nebude kam klesnout, což se odráží třeba ve volbách, kdy se volej Zemani, Komíni a podobná pakáž. Tento národ si opravdu koleduje svojí omezeností o genocidu - protože toto NELZE!!!!(4.9.2014)

• subic

No tak to je na prázdniny velká výzva jít radši nějak do škopkovny, (pro pražáky prostě někam do putyky, do nálevny) navíc když v Benátkách nad Jizerou to docela znám. Přesto jsem u toho vydržel asi 30 minut. Je tu hned na první pohled znát autorská ruka stejná jako u seriálů Ordinace v růžové zahradě, Rodinka, Obchoďák a dalších TV průserů.(1.7.2014)

• Hapretor

Otřesné dílo naší produkce. Samí neherci/čky a blábolení nelogických a protivných dialogů. Někteří aktéři této zhovadilosti mi jsou velmi protivní až k uzoufání nesympatičtí už jen při prvním pohledu na obrazovku - viz např. Andrea Verešová, Leoš Mareš, Zdeněk Podhůrský, ... a mohl bych opsat skoro všechny jména z výše uvedeného seznamu ... zakázal bych toto !!!(1.8.2016)

• t.b.kat

Těžko soudit po prvním dílu, párkrát jsem se zasmál, ale byly tam často dost trapné chvilky, trochu předvídatelný děj, situace, které seriál zbytečně srážejí, toporní herci - ale těžko soudit. Každopádně nic nového to nebude, další propletence vztahů, názorů, jen postavené na jedné firmě se svatebními šaty. zatím 2*(30.6.2014)

• gabin(a)

Já jsem myslela, že v Česku je vysílání porna v TV zakázáno!!! Ale pro duševní porno to evidentně neplatí. U "hrají" by měli povinně za jménem uvádět výši hypotéky, ať všichni vědí, proč se herci takhle prostituují. I když Alice Bendová to dělá asi fakt z přesvědčení, blbá je na to dost. Ale proč Petr Kostka? Terka si nemohla....(27.4.2015)

• - Kromě Benátek nad Jizerou natáčení probíhalo i v obci Mořina u Karlštejna, kde stojí statek Drozdových.
    Benátky naštěstí trvaleji proslavili i jiné skutečnosti, než natáčení seriálu. V roce 1599 dostal slavný dánský alchymista a astronom Tycho Brahe od císaře Rudolfa II. nabídku, aby se ubytoval na některém ze zámku v okolí Prahy. Vybral si Benátky, kde vybudoval alchymistickou dílnu a ještě tentýž rok poslal císaři elixír proti moru. Začátkem února 1600 za Tychonem Brahe přijel další známý učenec Johannes Kepler. Na zámku působil v rodině Thunů jako učitel hudby i Bedřich Smetana. (Brtniik)

• - Ondřej Veselý a Dana Verzichová, představitelé manželů Krejzových, jsou partnery i v reálném životě. Seznámili se díky společnému angažmá v Jihočeském divadle. (funhouse)

• - Hana GregorováMiroslava PleštilováLadislav Potměšil, Dana Verzichová a Lenka Zahradnická se společně objevili už dříve, konkrétně v první sérii Ordinace v růžové zahradě (od r. 2005). (funhouse)