Svatby v Benátkách (TV seriál)

Rodinný / Komedie / Romantický / Drama

Česko, 2014 - 2015, 76 h 14 min (Minutáž: 79x60 min)

Petra Hřebíčková, Filip Blažek, Alice Bendová, Alena Vránová, Hana Gregorová, Ladislav Potměšil, Petr Kostka, Martin Kraus, Jiří Dvořák, Štěpán Krtička, Ondřej Veselý, Lenka Zahradnická, Miroslava Pleštilová, Andrea Verešová, Dana Špilauer Verzichová, Oldřich Vízner, Zdeněk Podhůrský, Ernesto Čekan, Anna Kotlíková, Kateřina Sedláková, Jana Švandová, Václav Noid Bárta, Alena Mudrová, Stanislava Jachnická, Pavel Řezníček, Petr Pelzer, Jan Komínek, Vladislav Beneš, Jitka Smutná, Tomáš Měcháček, Tomáš Karger, Jakub Korber, Marie Štípková, Gabriela Heclová, Simona Prasková, Aneta Vrzalová, Libuše Švormová, Jana Andresíková, Václav Šanda, Otto Kallus, Hana Křížková, Jiří Maria Sieber, Kateřina Brožová, Adéla Gondíková, Bohumil Klepl, Johana Krtičková, Dana Batulková, Ladislava Něrgešová, Týna Průchová, Ivana Lokajová, Štěpán Tuček, Ondřej Havel, Jan Skopeček, Nikol Kouklová, Kateřina Janečková, Leoš Mareš, Petra Faltýnová, Hana Krtičková, Zuzana Slavíková, Filip Cíl, Ali Amiri, Lukáš Jůza, Zdeněk Žák, Patrik Hezucký, Miriam Kantorková, Eva Režnarová, Anita Ešpandrová, Patrik Kytka, Hedvika Čermáková, Kryštof Zapletal, Vladimír T. Gottwald, Věra Křesadlová, Marek Žilka, Kateřina Šildová, Kateřina Jačková, Jiří Štrébl, Kateřina Škardová, Lucie Šilhánová, Eva Pospíšilová, Yvette Demartini, Lukáš Křišťan, Daniel Margolius, Petr Vodička, Jiří Maryško, Martin Matejka, Gregor Bauer, Alice Šnirychová-Dvořáková, Hana Zaoralová, Lucie Juránková, Jana Malá, Martin Davídek, Petr Macháček, Jan Kružík, Jan Szymik, Petr Kocourek, Magdalena Zimová, Lenka Chadimová, Jan Emmerling, Hana Kusnjerová, Jiří Paroubek, Alexandr Postler ml., Gustav Hašek, Andrei Toader, Zdeněk Suchý, Josef Vaňousek, Jana Trojanová, Lukáš Matěj, Marek Dobeš
  • sbinda

Dal jsem 2.5 dílu (!) jedním okem. Děti chytré jak rádio, přehrávané, debilně vyhrocené nebo rádoby vtipné scény, již 3x recyklovaní seriáloví herci a jako obvykle každej s každým. Proč ta nekonečná impotence?! Kdo tohle platí? Ale nutno říct, že jsem viděl ještě větší sračky, proto dávám překrásnou 1 hvězdu.(30.9.2014)

Tak trochu jednoduchý seriál, který samozřejmě není na dlouho. Na to jaké je to uhozené téma, tak ho hodnotím kladně, protože oproti třeba Vinařům nelze od něj nic převratnýho očekávat. Zatím tedy na něj koukám kvůli součastným hercům, ale samozřejmě jakmile je začnou autoři měnit, tak končím. Tyhle seriály jsou tak na jednu maximálně dvě série. Pak se začnou objevovat taková individua jako Rybová, Kostková. Naštěstí Brožová kope za Barrandov.(5.9.2014)

• Stejšn

Po prvním díle těžko hodnotit, pár vtipných momentů tu ale bylo. Bohužel to zřejmě sklouzne k dalšímu nekonečnému sajrajtu. Nebudu předjímat, nebudu hodnotit, ale komentář tu mám první :) EDIT: takže bum ho, po čtyřech dílech odpad poměrně jednoznačný. Ono když se kouknu na filmografii scénáristky, začíná mi to být jasnější.(29.6.2014)

• DjsVorel

Původně jsem psala něco o tom, že nebudu pokrytec a nedám odpad, že se dá u toho alespoň v klidu vyžehlit. Ale po pár dílech druhé řady jsem zhodnotila, že už ani žehlit se u toho nedá, protože je to totální sračka na úplně stejné úrovni jako většina českých novodobých seriálů. Tenhle seriál totiž naprosto přesně reflektuje, když scénář dělá někdo naprosto bez fantazie. Furt dokolečka stejný hovna a ještě k tomu už dotyčný nevěděl coby.....(1.1.2015)

• gabin(a)

Já jsem myslela, že v Česku je vysílání porna v TV zakázáno!!! Ale pro duševní porno to evidentně neplatí. U "hrají" by měli povinně za jménem uvádět výši hypotéky, ať všichni vědí, proč se herci takhle prostituují. I když Alice Bendová to dělá asi fakt z přesvědčení, blbá je na to dost. Ale proč Petr Kostka? Terka si nemohla....(27.4.2015)