Svatby v Benátkách (TV seriál)

Rodinný / Komedie / Romantický / Drama

Česko, 2014 - 2015, 76 h 14 min (Minutáž: 79x60 min)

Petra Hřebíčková, Filip Blažek, Alice Bendová, Alena Vránová, Hana Gregorová, Ladislav Potměšil, Petr Kostka, Martin Kraus, Jiří Dvořák, Štěpán Krtička, Ondřej Veselý, Lenka Zahradnická, Miroslava Pleštilová, Andrea Verešová, Dana Špilauer Verzichová, Oldřich Vízner, Zdeněk Podhůrský, Ernesto Čekan, Anna Kotlíková, Kateřina Sedláková, Jana Švandová, Václav Noid Bárta, Alena Mudrová, Stanislava Jachnická, Pavel Řezníček, Petr Pelzer, Jan Komínek, Vladislav Beneš, Jitka Smutná, Tomáš Měcháček, Tomáš Karger, Jakub Korber, Marie Štípková, Gabriela Heclová, Simona Prasková, Aneta Vrzalová, Libuše Švormová, Jana Andresíková, Václav Šanda, Otto Kallus, Hana Křížková, Jiří Maria Sieber, Kateřina Brožová, Adéla Gondíková, Bohumil Klepl, Johana Krtičková, Dana Batulková, Ladislava Něrgešová, Týna Průchová, Ivana Lokajová, Štěpán Tuček, Ondřej Havel, Jan Skopeček, Nikol Kouklová, Kateřina Janečková, Leoš Mareš, Petra Faltýnová, Hana Krtičková, Zuzana Slavíková, Filip Cíl, Ali Amiri, Lukáš Jůza, Zdeněk Žák, Patrik Hezucký, Miriam Kantorková, Eva Režnarová, Anita Ešpandrová, Patrik Kytka, Hedvika Čermáková, Kryštof Zapletal, Vladimír T. Gottwald, Věra Křesadlová, Marek Žilka, Kateřina Šildová, Kateřina Jačková, Jiří Štrébl, Kateřina Škardová, Lucie Šilhánová, Eva Pospíšilová, Yvette Demartini, Lukáš Křišťan, Daniel Margolius, Petr Vodička, Jiří Maryško, Martin Matejka, Gregor Bauer, Alice Šnirychová-Dvořáková, Hana Zaoralová, Lucie Juránková, Jana Malá, Martin Davídek, Petr Macháček, Jan Kružík, Jan Szymik, Petr Kocourek, Magdalena Zimová, Lenka Chadimová, Jan Emmerling, Hana Kusnjerová, Jiří Paroubek, Alexandr Postler ml., Gustav Hašek, Andrei Toader, Zdeněk Suchý, Josef Vaňousek, Jana Trojanová, Lukáš Matěj, Marek Dobeš, Stanislav Macháček, Matyáš Flek

Tak trochu jednoduchý seriál, který samozřejmě není na dlouho. Na to jaké je to uhozené téma, tak ho hodnotím kladně, protože oproti třeba Vinařům nelze od něj nic převratnýho očekávat. Zatím tedy na něj koukám kvůli součastným hercům, ale samozřejmě jakmile je začnou autoři měnit, tak končím. Tyhle seriály jsou tak na jednu maximálně dvě série. Pak se začnou objevovat taková individua jako Rybová, Kostková. Naštěstí Brožová kope za Barrandov.(5.9.2014)

• Hapretor

Otřesné dílo naší produkce. Samí neherci/čky a blábolení nelogických a protivných dialogů. Někteří aktéři této zhovadilosti mi jsou velmi protivní až k uzoufání nesympatičtí už jen při prvním pohledu na obrazovku - viz např. Andrea Verešová, Leoš Mareš, Zdeněk Podhůrský, ... a mohl bych opsat skoro všechny jména z výše uvedeného seznamu ... zakázal bych toto !!!(1.8.2016)

• Georginek

Už mám naprosto po krk těhle zasyflenejch rádoby seriálů, propagovaných v televizních novinách a rádoby reklamách s profláknutými nic moc herci - naprosto o ničem. Jsou to naprosto vyhozený prachy za tuhle nehoráznost a jí podobný viz Cesty domů, Ulice a další kokotiny. Vlastně Prima i Nova cpou prachy do těhle oskarovejch lahod, místo aby koupili pořádnej seriál a odvysílali ho celej....... Ne, tady si točíme vlastní příšernosti a na pořádnej séroš jako třeba The Walking Dead, Revolution, Lost, Prison Break, Heroes, Falling skies atd. pak nezbydou prachy...... Jenže, když to náš tupej národ vyžaduje, hold se podřídíme většině, avšak v tomto případě nemůžu souhlasit, že většina má pravdu. Dokonce by se dalo tvrdit, že Češi jsou rok od roku debilnější a za chvíli už nebude kam klesnout, což se odráží třeba ve volbách, kdy se volej Zemani, Komíni a podobná pakáž. Tento národ si opravdu koleduje svojí omezeností o genocidu - protože toto NELZE!!!!(4.9.2014)

• k4n9ur

Jenom když dávají ukázky s tou protivnou cizí písničkou, (neuměj si vymyslet aspoň vlastní a kdyby ji tam necpali možná by mi ani nevadila) vaří se ve mě krev. Už s tím přestaňte, aspoň někdo už dostaňte rozum. A když chcete toto vysílat pro pár důchodkyň, vytvořte jim na to extra program - co třeba Prima senior nebo Senil TV ??? Jednu * z lítosti...(29.3.2015)

• Jara.Cimrman.jr

Poněkud mne iritují seriály, které mají figur jak na orloji a já nemám tolik času, abych si prostudoval jejich životopisy a chorobopisy. Do Benátek jsem zkrátka nezavítal tak často, abych se nadšeně ponořil do víru události, ale patrně to bude proto, že jsem nenašel žádný pádný důvod k častějším návštěvám. Přesto si troufám napsat, že tento seriál je o dost méně odpadovější, než jeho nekoneční konkurenti.(20.3.2015)