Svatby v Benátkách (TV seriál)

Rodinný / Komedie / Romantický / Drama

Česko, 2014 - 2015, 76 h 14 min (Minutáž: 79x60 min)

Petra Hřebíčková, Filip Blažek, Alice Bendová, Alena Vránová, Hana Gregorová, Ladislav Potměšil, Petr Kostka, Martin Kraus, Jiří Dvořák, Štěpán Krtička, Ondřej Veselý, Lenka Zahradnická, Miroslava Pleštilová, Andrea Verešová, Dana Špilauer Verzichová, Oldřich Vízner, Zdeněk Podhůrský, Ernesto Čekan, Anna Kotlíková, Kateřina Sedláková, Jana Švandová, Václav Noid Bárta, Alena Mudrová, Stanislava Jachnická, Pavel Řezníček, Petr Pelzer, Jan Komínek, Vladislav Beneš, Jitka Smutná, Tomáš Měcháček, Tomáš Karger, Jakub Korber, Marie Štípková, Gabriela Heclová, Simona Prasková, Aneta Vrzalová, Libuše Švormová, Jana Andresíková, Václav Šanda, Otto Kallus, Hana Křížková, Jiří Maria Sieber, Kateřina Brožová, Adéla Gondíková, Bohumil Klepl, Johana Krtičková, Dana Batulková, Ladislava Něrgešová, Týna Průchová, Ivana Lokajová, Štěpán Tuček, Ondřej Havel, Jan Skopeček, Nikol Kouklová, Kateřina Janečková, Leoš Mareš, Petra Faltýnová, Hana Krtičková, Zuzana Slavíková, Filip Cíl, Ali Amiri, Lukáš Jůza, Zdeněk Žák, Patrik Hezucký, Miriam Kantorková, Eva Režnarová, Anita Ešpandrová, Patrik Kytka, Hedvika Čermáková, Kryštof Zapletal, Vladimír T. Gottwald, Věra Křesadlová, Marek Žilka, Kateřina Šildová, Kateřina Jačková, Jiří Štrébl, Kateřina Škardová, Lucie Šilhánová, Eva Pospíšilová, Yvette Demartini, Lukáš Křišťan, Daniel Margolius, Petr Vodička, Jiří Maryško, Martin Matejka, Gregor Bauer, Alice Šnirychová-Dvořáková, Hana Zaoralová, Lucie Juránková, Jana Malá, Martin Davídek, Petr Macháček, Jan Kružík, Jan Szymik, Petr Kocourek, Magdalena Zimová, Lenka Chadimová, Jan Emmerling, Hana Kusnjerová, Jiří Paroubek, Alexandr Postler ml., Gustav Hašek, Andrei Toader, Zdeněk Suchý, Josef Vaňousek, Jana Trojanová, Lukáš Matěj, Marek Dobeš

Nechápu, proč má seriál tak špatné hodnocení. Obvykle holduji úplně jiným seriálům, ale když to doma běží, tak na to kouknu a musím říct, že Svatby v Benátkách mě baví zcela nejvíc. Herci nejsou ohraní a vypadají dobře, storylines jsou docela zajímavé, nikdo tam není přímo iritující (jako třeba v Ulici, uhm). Podle mého jeden z lepších českých seriálů. Původně jsem chtěla dát 3*, ale dám 4*, protože když to srovnám s ostatními ze stejné kategorie, tak je to seriál výborný, samozřejmě se furt jedná o soap operu, takže čekat zázraky je hloupé a naivní.(30.4.2015)

• coco.brice

rád bych upozornil na Václava Noida(tu přezdívku si kurva asi vymyslel sám?.-), který dává obsazování neherců do filmu či seriálu uplně nový rozměr...jeho výkon je tak šílený...že se na to občas i rád podívám...protože mne to nutí k otázkám?je ten člověk skutečně takové dřevo?nebo tak blbej?a co z idiota mu tohle může trpět?je to mučivé a svíravě existenciální...tenhle Noid..:-)(29.7.2015)

Tak trochu jednoduchý seriál, který samozřejmě není na dlouho. Na to jaké je to uhozené téma, tak ho hodnotím kladně, protože oproti třeba Vinařům nelze od něj nic převratnýho očekávat. Zatím tedy na něj koukám kvůli součastným hercům, ale samozřejmě jakmile je začnou autoři měnit, tak končím. Tyhle seriály jsou tak na jednu maximálně dvě série. Pak se začnou objevovat taková individua jako Rybová, Kostková. Naštěstí Brožová kope za Barrandov.(5.9.2014)

• Stejšn

Po prvním díle těžko hodnotit, pár vtipných momentů tu ale bylo. Bohužel to zřejmě sklouzne k dalšímu nekonečnému sajrajtu. Nebudu předjímat, nebudu hodnotit, ale komentář tu mám první :) EDIT: takže bum ho, po čtyřech dílech odpad poměrně jednoznačný. Ono když se kouknu na filmografii scénáristky, začíná mi to být jasnější.(29.6.2014)

• Fracek

Tvl, je tam pár dobrých herců, ale za co, fucky, za co. Tak nějak to nemá žádný drajv, žádné prokreslení charakterů, je to jako pít limonádu bez bublinek nebo koukat na svět přes tlusté sklo. Někoho už prostě nebaví udělat pořádný scénář a tak raději zmatlají dohromady všechny možné příhody co by se komu mohly udát a ono z toho vždy něco vyleze. Stejná píčovina jako Vinaři a nebo Doktoři z počátků na Nově - asi mají nějakou fůzi či co.(7.10.2014)