Yeonaeui balgyeon (TV seriál)

• Jižní Korea

연애의 발견

Discovery of Love

Finding True Love

Discovery of Romance

Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2014, 16x60 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Čistá vztahovka, občas docela zajímavé dialogy, Eric má fajn hlas a nakonec i tělo... Bohužel Seong Joon mě tady moc nebavil, občas mi přišlo, že neví, co má vlastně hrát, občas mi byl až protivný, ale kupodivu občas dokázal zahrát, co měl, a nebylo to špatné. Jinak to herecky tak nějak bylo ok. Příběh... táhl se. Dost často jsem zjišťovala, že mě vlastně vůbec nebaví, co se právě děje, a moje pozornost byla tatam. Je to velmi průměrný seriál, ve kterém ovšem občas můžete najít opravdu zajímavé scény a co víc, postavy se nebojí mluvit o sexu, takže to opravdu působí dospěle. Během sledování se asi pobavíte, hlavně vedlejší postavy jsou k tomu skvělé, ale velmi rychle zapomenete. Podruhé si to spíš nepustíte.(10.11.2018)

Líbilo se mi opětovné spojení Erica a Jeong Yu Mi (Que Sera Sera), protože to opravdu bylo, jako kdyby spolu dříve chodili :-D A samozřejmě Sung Joon k nim – super spojení. Děj byl zajímavý, řekla bych, že i originální. Příjemné drama :-)(16.10.2014)

mozno by som tomu aj dala 4*, ale ta posledna epizoda????!!!!!! waaaaaaaaaaaa...(18.6.2019)