Yeonaeui balgyeon (TV seriál)

• Jižní Korea

연애의 발견

Discovery of Love

Finding True Love

Discovery of Romance

Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2014, 16x60 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

Discovery of love se u mě zařadí mezi hrstku seriálů, které mě opravdu plně pohltily od začátku až do konce. A troufnu si tvrdit, že tenhle kousek by mě bavil klidně i dál, a to ještě pěkně dlouho. Vlastně by se to ani nemuselo dějově nikam posouvat, stačilo by mi pozorovat Erica, jak trpí láskou. :)) Ale zpátky do reality... Užívala jsem si nejen Ericovo postavení v milostném trojúhelníku, ale i další postavy (snad skoro všechny). Při sledování jsem se odreagovala, pobavila, zasmála, trochu jsem si pobrečela, hodně jsem se rozplývala a taky jsem v tom příběhu občas viděla i sama sebe. Bavilo mě sledovat všechny ty úvahy o fungování ve vztahu a lásce samotné. Na Koreu je tohle téma poměrně neobvyklé a tvůrci k němu přistoupili rozumně, s nadhledem, ale pořád s vtipem. A já jsem si výsledek moc užila. 5*(22.9.2019)

Čistá vztahovka, občas docela zajímavé dialogy, Eric má fajn hlas a nakonec i tělo... Bohužel Seong Joon mě tady moc nebavil, občas mi přišlo, že neví, co má vlastně hrát, občas mi byl až protivný, ale kupodivu občas dokázal zahrát, co měl, a nebylo to špatné. Jinak to herecky tak nějak bylo ok. Příběh... táhl se. Dost často jsem zjišťovala, že mě vlastně vůbec nebaví, co se právě děje, a moje pozornost byla tatam. Je to velmi průměrný seriál, ve kterém ovšem občas můžete najít opravdu zajímavé scény a co víc, postavy se nebojí mluvit o sexu, takže to opravdu působí dospěle. Během sledování se asi pobavíte, hlavně vedlejší postavy jsou k tomu skvělé, ale velmi rychle zapomenete. Podruhé si to spíš nepustíte.(10.11.2018)

Z pera Hyun Jung-young jsem viděla tři seriály a všechny za plný počet. Tohle jsou vztahovky, které mi dokonale sedí. Co na tom, že se tam kromě vztahů vlastně nic jiného neřeší. A tak jako je každý vztah jiný, tak jsou jiné i seriály, ale vždycky napsané poutavě, se spoustou krásných myšlenek a nutící k zamyšlení. Mockrát jsem se v hlavní hrdince našla. Ano, žena vždycky čeká, že to či ono jejímu protějšku dojde a je zklamaná, když tomu tak není. Zvykne si až s přibývajícími roky. ;^) Tady se k výbornému scénáři přidalo i excelentní obsazení. Eric bolavý láskou nemá konkurenci, Jung Yu-mi je hrozně zvláštní bytost, kterou na začátku seriálu nemusím a na konci miluju. A že dojde k tomu, že budu nesnášet Sung Joona, tomu bych fakt nevěřila. Ale jeho charakter a to, jak dokonale ho zahrál, způsobilo, že mi lezl na nervy, protože tyhle typy prostě nesnáším. Spolubydlící hlavní hrdinky, pak dávali seriálu nádech ztřeštěnosti a chvilky odlehčení. Pět let trvalo, než jsem se k seriálu dostala, ale stálo to za to a lituju jenom toho, že jsem se do něho nepustila dřív. Titulky.(22.9.2019)

Líbilo se mi opětovné spojení Erica a Jeong Yu Mi (Que Sera Sera), protože to opravdu bylo, jako kdyby spolu dříve chodili :-D A samozřejmě Sung Joon k nim – super spojení. Děj byl zajímavý, řekla bych, že i originální. Příjemné drama :-)(16.10.2014)

mozno by som tomu aj dala 4*, ale ta posledna epizoda????!!!!!! waaaaaaaaaaaa...(18.6.2019)