ricci.s

Zase je tu nejaká skupinka ľudí, ktorá je niekde pripútaná, zase je tu nejaký neznámy maskovaný psycho likvidátor, ktorý ich počet rad radom riedi, ale nieže by ich aspoň trochu pomučil, to ho už ani nehne. Maximálne pif paf, nech je to rýchle a má z toho byť akože horor. K tomu horda drístov a deje sa tam veľké guľové, neskutočná nuda a celé o hovne. No má to zmysel toto? Mňa už ani nebaví 90% tých noviniek komentovať, no hrôza. ()

George Stobbart

Sériový vrah si odchytáva obete, na ktoré vyplazuje jazyk a necháva ich navzájom sa mučiť ťažkopádnymi konverzáciami. A ako by celá tá absurdita nestačila, diváka ničí ešte aj ohavná, sekundárna línia s vypatlanými, čudujúcimi sa detektívmi. Dal by som asi aj odpadík, ale dve veci sa mi na tom filme páčili; 1. nechcene komediálne scénky s chlapíkom čo odmietal súložiť a 2. maska, ktorú mal ten psychoš na ksichte. Keby s ňou niekto natočil pekný, nekompromisný a krvavý slasher, tak by som skákal od radosti, no tu sa dá tešiť akurát tak keď to skončí, aj keď vlastne nečakám, že by to malo nejakých divákov. Možno by som to ako „výuku“ pustil napr. ľuďom, ktorí hundrú na pokračovania "Saw", aby videli, že oproti tomuto a podobným shitom budú ľubovoľné sawovské pokračovania stále top pecky. ()