Mno tak pomalu, ale jistě začínám litovat svých 150 kč za včerejší kino. Ne, že bych je vyloženě vyhodil do kanálu, ale po pravdě doufal jsem, že to bude o dost lepší. Problém není v tom, že je ten film blbej až na půdu a chování postav a děj jako takový nedává smysl, to se dalo čekat, ale hlavní potíž je v tom, že i té destrukce je tu žalostně málo a pokud jste viděli trailer, tak jste viděli prakticky všechno. Fakt nechápu co na tomhle mohlo stát 120 miliónů a kam se ty prachy poděli, takže ve světle tohohle spektáklu říkám díky bohu za San Andreas nebo Into the Storm kde si užijeme aspoň dostatek akce. Tady mě to ještě ze začátku chytlo destrukce HongKongu je ok, ale další potencionální dobrý scény byli zabiti třeba tornáda v Kalkatě která tam byli asi tak 2 minuty. Nicméně abych jenom nekafral tak má to i pozitiva. Nad vodou to drží tradičně spolehlivý Butler jehož neohroženost a hlášky to jistí. Ed Harris se při malém prostoru snažil taky vytřískat maximum no a řekněme, že ta příjemná devadesátková nostalgie v jejímž duchu se film nese to udrží v průměru, ale víc ani náhodou. Za týden už nebudu vědět o čem to vlastně bylo.50%(24.10.2017)

Solidní fantasmagorie, která na odlehčení docela funguje. Možná je to tuctový katastrofický film s prvky sci-fi, ale nic, co by člověka mělo pobuřovat. Celkem zábavné a to je účel tohodle snímku... 6/10(11.3.2018)

Apokalyptická vize těžící s reálnosti scénáře a spiknutí na nejvyšších místech. Slabší příběh a herci jsou dostatečně kompenzováni sci-fi záběry, které mě bavily více než samotný děj.(20.3.2018)

Ubral jsem jednu hvězdu za příběh, který mohl být propracovanější. Stejně tak jako předvídatelný melodramatický záběr. Ale jinak další 4 za nápad, akci a hlavně EFEKTY!! Pro mě strhující podívaná, stříkající akci a napětí každou druhou minutu. Jsem nadšen. A Butler byl jako vždy ostrej jak břitva a skvěle to zahrál. Mé srdce fanouška scifi a akce zaplesalo.(20.3.2018)

Děravý jak řešeto, fyzikalně bugový, značně americký, ale i tak me to bavilo. Navíc poučný, takže za mě dobrý. Obzvlášť vzhledem k tomu, co se v poslední době natáčí :vomit: :)(26.4.2018)

"Jedna planeta, jeden lid". Tohle by si lidé měli uvědomit a hned by se nám tady žilo krásněji. Nechápu zdejší hodnocení okolo 50%. Film má sice své mouchy a je tak trochu pohádkově nereálný, ale je poctivě natočený. Efekty jsou standardní, jak se na americký blockbuster sluší a patří. Lokality pohrom jsou zajímavé plus destrukce jsou povedené. Za mě 4*. Už jen za to, že se film pokouší lidi zamyslet se, jak by nám bylo kdybychom si konečně uvědomili, že sdílíme stejnou budoucnost.(18.6.2018)

Čekal jsem více katastrofickou záležitost, než teroristickou aféru, každopádně snímek to je dobrý, dalo by se říct i hodně dobrý, ale nesmíte mít náladu na čistě katastrofickou podívanou alá 2012. Jinak vše fungovalo, příběh slušný, obsazení také, herecké výkony efekty i scénář taktéž .. jen se tenhle film nesmí prodírat na AAA holywoodskou sféru, protože mezi největšíma gigantama bude bezmocný asi jako červíček na podrážce. Jako béčková podívaná funguje fantasticky a kdo má rád napínavej doják se zápletkou globální katastrofy, tak zklamaný určitě nebude.(20.6.2018)

• Wyorax

Tupý film pro ještě tupější Američany. Honírna CGI efektů zkrátka bohužel dneska nestačí...(7.7.2018)

• ardeas

Myslím, že pôvodný zámer bol myslený veľmi dobre a asi by aj tak dopadol, keby do toho všetci nešprtali :D inak je to hrozna blbost, dialógy radšej ani nekomentovať ako aj iné veci...(30.7.2018)

Ačkoliv katastrofické sci-fi filmy absolutně nemusím, tak mě Geostorm hrozně mile překvapil. Výborný, napínavý a propracovaný film, který mě nenudil ani chvilku. Film měl i svůj malý zvrat a dle mého mu skoro nic nechybělo. Absolutně nechápu hodnocení jaké tu je. Za mě 70%(31.8.2018)

Po celém světě se začnou šířit přírodní katastrofy. Dva bratři se pokoušejí zjistit, jak jim zabránit, a v průběhu toho dost možná odkryjí zatraceně ošklivé spiknutí. Geostorm: Globální nebezpečí je přesně to, co slibovaly trailery. Nadupaná akční jízda, která zvládne na necelé dvě hodinky zabavit. Na rozdíl od jiných katastrofických sci-fi se nesoustředí pouze na destrukci, ale rozkrývá i to, jak ke katastrofám došlo v prvé řadě. Přesto je příběh stále zoufale předvídatelný a závěrečný zvrat odhalíte dost možná dřív než hrdinové samotní. Na filmy tohoto typu ale nekoukáme kvůli chytrému příběhu, nýbrž míře destrukce. A ta rozhodně stojí za to. CGI je věrohodné, bouřky krásně zuří, a komu by to náhodou nestačilo, dostane jako bonus hláskující postavy a sympaticky drsného Gerarda Butlera v hlavní roli. Dvojice Butler a Sturgess se vzájemně dobře doplňuje a jejich slovní přestřelky oživují děj. Některé dialogy sice svou kýčovitostí dost bijí do uší, ale když vypnete při sledování mozek, zábava vás nemine. Geostorm se nezařadí k těm nejoriginálnějším ani nejchytřejším bijákům, ale na jedno zhlédnutí funguje víc než dostatečně a díky svižnému tempu nezačne nudit. Na filmový režijní debut Devlin odvedl slušnou práci, a když příště zpracuje kvalitnější scénář, mohl by si vést ještě lépe. (60%)(22.9.2018)

• zipS

Hrôza...(21.10.2017)

• Insomniac

Nuda v Prahe. Reku skocim do kina. Nuda v kine. Hroza. A hviezdy z nostalgie a blbosti dnes nebudem davat.(22.10.2017)

To je presne ono, to mám rád. Výbuchy, praskajúca zemská kôra, padajúce vežiaky, hurikány, vlny tsunami, tajomné vraždy, vesmírne lode, boj dobra a zla, snaha ovládnuť svet, a nakoniec sladký happy end. Aj keď mal film skoro dve hodiny, utieklo to veľmi rýchlo. Je zaujímavé sledovať, že hlavný zloduch sa ani nemusel veľmi snažiť, pretože väčšinu práce zaňho odviedol stroj. Jemu stačilo len zostať v utajení.(22.10.2017)

Film má spád, napínavý, zajímavý děj a sympatické charaktery. Co víc si přát?(27.10.2017)

Tenhle typ filmů se mi vždycky líbil, těm klasickým z Německa jsem tady vždy dával vysoké hodnocení, zatímco ostatní dávali odpad! Tenhle snímek je kvalitnější, nicméně děj je tak nějak stejný, katastrofa, přemlouvání lidí k záchraně, záchrana a k tomu ještě nějaká romantika. 4*(14.11.2017)

• chytri

Jednim slovem: Zklamaní(25.11.2017)

Jo, myslím že se najdou na světě takoví pomatenci, kteří chtějí pomáhat planetě vyhlazováním lidí. Ostatně nebyli by první ani poslední....(27.11.2017)

Jako ryzí sci-fi by to bylo výborné. Bohužel ta americká komerce, obšírnost, naivita a stupidita to vrací na průměr.(29.11.2017)

Armageddon v nové verzi :-D Jen hlavní hrdina přežil(30.11.2017)

• Shanen29

Film který spolkl přes 100 melounů??.No nevím v podstatě za co a trikově žádná sláva.Pro mě je tento film další v řadě katastrofických režijně odfláklých filmů.(30.11.2017)