Mno tak pomalu, ale jistě začínám litovat svých 150 kč za včerejší kino. Ne, že bych je vyloženě vyhodil do kanálu, ale po pravdě doufal jsem, že to bude o dost lepší. Problém není v tom, že je ten film blbej až na půdu a chování postav a děj jako takový nedává smysl, to se dalo čekat, ale hlavní potíž je v tom, že i té destrukce je tu žalostně málo a pokud jste viděli trailer, tak jste viděli prakticky všechno. Fakt nechápu co na tomhle mohlo stát 120 miliónů a kam se ty prachy poděli, takže ve světle tohohle spektáklu říkám díky bohu za San Andreas nebo Into the Storm kde si užijeme aspoň dostatek akce. Tady mě to ještě ze začátku chytlo destrukce HongKongu je ok, ale další potencionální dobrý scény byli zabiti třeba tornáda v Kalkatě která tam byli asi tak 2 minuty. Nicméně abych jenom nekafral tak má to i pozitiva. Nad vodou to drží tradičně spolehlivý Butler jehož neohroženost a hlášky to jistí. Ed Harris se při malém prostoru snažil taky vytřískat maximum no a řekněme, že ta příjemná devadesátková nostalgie v jejímž duchu se film nese to udrží v průměru, ale víc ani náhodou. Za týden už nebudu vědět o čem to vlastně bylo.50%(24.10.2017)

• Echoes

Jesus fucking Christ... :D Poltergeist v satelitech co ovladaj počasí #tochceš! Všecko špatně, zpátky na stromy (jako že fakt tragické hraní všech zúčastněných a za super filmové triky by se nestyděla snad jen Godzilla). (Time to geostorm: 1:30 :D :D :D )(28.1.2018)

Prvá polovica filmu fajn, vyzeralo to ako ďalší dobrý katastrofický film,s perfektnými scénami zo supermodernej stanice no a potom sa to všetko pekne dokašľalo. Typické americké prvky zmenili film na tradičnú rozprávku s extrémne šťastným koncom, kde všetko najviac dobabrané sa s najväčším šťastím sa opravilo, všetky hlavné postavy sa šťastne zachránili a samozrejme zachránili aj svet. Jemne sa zabudlo na všetky tie mŕtvoly a všetko s tým spojené... Andy Garcia absolútne nepresvedčivý v roli prezidenta. Raz mi to vidieť bohate stačilo 50%(8.2.2018)

• Martinko991

Hlúposť sprevádzala tento film od začiatku až po koniec a pár idiotom na čele s mentálom sa to dokonca aj páčilo. Neviem si vážne spomenúť za posledné roky na film s katastrofickou tématikou (aj keď to nemá v popise), ktorý by stál zato.(8.2.2018)

• babuška

Hned ten začátek, malá holka vypráví o tátovi jako spasiteli světa a co z toho vyplívá, že bude odvolán při poruše povolán. Protože tys to posatvil, ty máš odpovědnost. Scéna s dcerou je příšerná takhle se normální dítě prostě nechová. A tak je to pořád, dialogy hrůza s děsem. Víte co přijde dřív než to přijde. A konec je fakt sraaka. Takže to shrnu. Efekty - 3 Dialogy - 0 hudba - 2 příběh - 3 herci - 1 celkově - 1 Ale já dávám 1 a to s úcty k Butlerovi(9.2.2018)

Bečkový katastrofický film? Môže byť. Viac si film nezaslúži ale, efekty celkom slušné len ten dej... Aspoň hlavná postava ušla. Škoda, prekvapenie sa nekoná. 3*(15.2.2018)

• DaweForeman

Jediné, co tomuto může uznat jako dobré jsou pěkné efekty, lehký futuristický nádech a trochu jiné zpracování katastrofické myšlenky o počasí. Jinak vše ostatní je naprosto špatně - Thrillerová část je naprosto zabitá, kdy je tu jen nejmenší vynaložená snaha (přitom měla tak velký potenciál). Napínavost je tu taktéž minimální, protože všechno se odehraje tak rychlem je předvídatelném překvapení vůbec neschovává dlouho nebo ho rovnou prozradí. A nejhorší na tom všem jsou dialogy - zde autoři použili opravdu ty nejklišovitější hlášky, jaké mohou být. To samé se týká i některých scén, kdy by se dala použít hláška, kterou Gerard Butler zmínil u soudu na začátku "My?".(18.2.2018)

• Nastix

Dvě hvězdy za nápad jinak nic. Efekty horší, herecký výkony k smíchu. Vůbec mě to nechytlo takže ten konečný pokus a dojetí byl spíše legrační. Film možná na to když se dostáváte z kocoviny a moc to nevnímáte.(18.2.2018)

• Yamatosan

Tak debilní, že je to celkem zábavné. Jenže pak si uvědomíte, že to není Asylum, ale Warner...(24.2.2018)

technicky to bolo na 4 hviezdy. a malo to aj napaditost, ziaden kopirak. ale ten prehnany americky patriotizmus, par extrem nerealnych scen- scenarov,...(26.2.2018)

Já nechápu, proč jen drtivá menšina katastrofických filmů je nadprůměrně povedená. Všichni víme, jak to na světě chodí, a ty přemoralizované dialogy dělají z filmu skoro rodinný žánr. A tak po jistou dobu jsem se do filmu, než se opravdu začalo něco dít, nedokázal dostatečně zakoukat. Jakmile to, na co divák celou dobu čeká, nastoupí na scénu, začne film konečně diváka bavit. A katastrofické scény vážně nejsou vůbec k zahození. Dokonce bych si dovolil konstatovat, že jsou excelentní, ale jinak celkové zpracování a morální dialogy, během nichž není nikdo schopný vulgárně zaklít, degradují celý snímek do průměru katastrofálního žánru.(2.3.2018)

byla jsem zklamaná, čekala jsem grafické provedení "děs a hrůza" jak bývá u takovýchto katastrofických filmů, ale mile překvapil. Nemám co dodat, prostě paráda :)(2.3.2018)

Dle zdejšího nízkého hodnocení jsem čekala velký průšvih. A hle, světe div se, nesouhlasím s většinovým hodnocením - jako už v několika případech. Film byl svižný, akční, napínavý, ke konci i trochu doják. Prostě vše, co jsem od něj čekala a chtěla. Zaslouží si 3*, ale kvůli zdejším kritikům dám o jednu hvězdu navíc.(6.3.2018)

Geostorm ponúkne priehľadnú zápletku s očakávaným koncom, v ktorom sa ako inak udejú šťastné konce v USA, Indii a Brazílii, nie však v Rusku.Možno to v mojich komentároch začína byť už stereotypom, lenže oveľa väčším stereotypom to je vo filmoch. Ako inak, nechýba ani vsuvka v podobe mexikánca vo vesmírnom programe, to chýbať nemôže. Božechráň aby to bol číňan, ktorá je momentálne jednoznačným ekonomickým lídrom a rovnako krajinou, ktorá dosahuje najväčšie úspechy vo výskume vesmíru. Už tak dosť poničené ego američanov treba dvihnúť aspoň vo filme. Zaujalo niekoľko efektov, to je asi tak všetko. Čisto z vedeckého hľadiska by ma zaujímal fakt, ako bol Holanďan chránený pred rojom meteoritov, ktoré zvyčajne zhoria v atmosfére a holanďan, umiestnený nad Zemou by ich všetky schytal. A klobúk dole pred idiotským výkonom amerického prezidenta. Škrobenejší hlupáčik, čitajúci prejavy z papiera, ktoré mu píšu iný je už iba Ondrej Kizka.Priemerný katastrofický film.(8.3.2018)

Sila počasia ma vždy fascinovala. Najmä to napätie a ticho pred búrkou. Na druhej strane také čosi by som zažiť asi nechcel, ak by prišlo k extrémom. Filmík to bol celkom dobrý, taký na oddych a ten Gerard je proste sympaťák. Mne to utieklo ako voda, hoci musím poznamenať, že ma trochu naštvalo záverečné naťahovanie, keď fňuk fňuk čo bude s jedným človekom, pričom každou sekundou umiera kopec "bezmenných". Taký americký pátos. Ale ok, celkovo mám z toho dobrý pocit, nenudil som sa, a preto odporúčam. Nečakajte však nič dokonalé ani svetoborné. Priemer na pozretie.(9.4.2018)

Taková chujovinka, ale na odpad, nebo jednu hvězdičku to rozhodně není! Na to jsou tu jiné katastrofické filmy...(9.4.2018)

• TinyMartina

Ukázková přehlídka klišé, debilit ve scénáři a kýčovitých dialogů. První wtf moment přijde asi tak po 10 minutách filmu a následně se vezete na vlně dalších a dalších. Gerarda pošlou do vesmíru, aby tam zachránil svět, protože jediný ví, jak funguje vesmírná stanice. Halda lidí, co tam roky pracuje, je zřejmě jeden idiot vedle druhého, protože je samotné nenapadne rozebrat vadný satelit a podívat se na bezpečnostní kamery. Mezitím se jeho mladší bratr snaží rozklíčovat politické spiknutí a vypadá u toho tak divně, že nejsem schopná říct, jestli mě štval nebo nudil. Do kina bych na to nikoho neposlala, nicméně je to téměř dokonalý materiál pro domácí drinking game (napijte se pokaždé, když vás klišovitost praští do očí, zábava zaručena).(20.10.2017)

Pozerateľná blbosť ktorá samozrejme musím skončiť vyjebaním happyendom. To keby raz v US production filme hlavný hrdina zdochol, to by bol problém?(21.10.2017)

Když vypustím, že svět byl zachráněn ve stylu USA za 2 vteřiny 12....tak oceňuji napětí, humor a příjemnou špionážní vložku. Za mě dobrých 75%(22.10.2017)

Není to špatný film, pokud si odmyslíte, že lze zrušit super bouři jenom pouhým vypnutím stroje .. ta bouře by řádila dál(25.10.2017)

• bigmatko

Z katastrofického filmu spravili politicko rodinné drama a potenciál ničenia sveta sa vytratil vo vnútro stranníckých bojoch prezidentovej ochranky. Niektoré dejové zvraty boli nezmyselné a motivácia k sabotáži s cieľom zničenia sveta mi celkovo unikla. katastrofická atmosféra sa nekonala a tých pár záberov prírodných katastrof to už nezachránilo. a samozrejme treba nechať krásku v plavkách utekať pred mrazivou smršťou a padajúcim lietadlom do slepej uličky a podobné podivné zábery. Butlera mám rád a iba vďaka nemu to malo trocha zmysel. zvyšok osadenstva je mimo misu. Hlavne netradičná dôležitosť a zodpovednosť zverená jeho bratovi a jeho akože tajnej frajerke, ktorá z ničoho nič rozkazuje celej tajnej službe a mení sa Borna. No skrátka dejový chaos. Je to taký film na nedeľné dopoludnie.(26.10.2017)