Mno tak pomalu, ale jistě začínám litovat svých 150 kč za včerejší kino. Ne, že bych je vyloženě vyhodil do kanálu, ale po pravdě doufal jsem, že to bude o dost lepší. Problém není v tom, že je ten film blbej až na půdu a chování postav a děj jako takový nedává smysl, to se dalo čekat, ale hlavní potíž je v tom, že i té destrukce je tu žalostně málo a pokud jste viděli trailer, tak jste viděli prakticky všechno. Fakt nechápu co na tomhle mohlo stát 120 miliónů a kam se ty prachy poděli, takže ve světle tohohle spektáklu říkám díky bohu za San Andreas nebo Into the Storm kde si užijeme aspoň dostatek akce. Tady mě to ještě ze začátku chytlo destrukce HongKongu je ok, ale další potencionální dobrý scény byli zabiti třeba tornáda v Kalkatě která tam byli asi tak 2 minuty. Nicméně abych jenom nekafral tak má to i pozitiva. Nad vodou to drží tradičně spolehlivý Butler jehož neohroženost a hlášky to jistí. Ed Harris se při malém prostoru snažil taky vytřískat maximum no a řekněme, že ta příjemná devadesátková nostalgie v jejímž duchu se film nese to udrží v průměru, ale víc ani náhodou. Za týden už nebudu vědět o čem to vlastně bylo.50%(24.10.2017)

Jo, myslím že se najdou na světě takoví pomatenci, kteří chtějí pomáhat planetě vyhlazováním lidí. Ostatně nebyli by první ani poslední....(27.11.2017)

• Shanen29

Film který spolkl přes 100 melounů??.No nevím v podstatě za co a trikově žádná sláva.Pro mě je tento film další v řadě katastrofických režijně odfláklých filmů.(30.11.2017)

Tak konečně po dlouhé době pořádně "nadupaný" sci-fíčko. Vysoké hodnocení dávám i přes všudepřítomné nelogické sekvence, jejichž vypisování by zabraly 5ti násobek této recenze. Při tomto snímku se rozhodně nebudete nudit, nebot zde není v podstatě prostor na žádný sexuální hrátky, zbytečné moralizování, zdlouhavé vykreslování hlavních postav a jiné "neduhy" současné emerické kinematografie. Ano - je to sice z "vědeckého" pohledu naprostá blbost, ale pro diváky akční podívané a dychtící po kvalitně zpracovaných CGI destrukci (jak ohnivé tak vodní) pouští/měst, je to pravé pohlazení, u něhož si ani neuvědomí jak rychle ty téměř dvě hodinky uběhly. Máme zde bratry, jejiž rozepři v podstatě rychle vyřeší blížící-se globální katastrofa s velmi, ale velmi zničujícími důsledky. Máme zde i celkem dětinské jednání hlavy světomíra pána presidenta, který se nechá zajmout a unést jedinou ženskou (tajnou !!) bez jakékoliv (i své) obrany, máme zde pána co chce (téměř) zlikvidovat celou planetu a pak tu máme jedno děcko, kterého zajímá pouze osud svého psíka a na nějaké blížící-se tornádo zvysoka (_._) .A taky samozřejmě nesmí NIKDY býti opomenuto "počítadlo zkázy", protože TO je alfa a omega (pomalu snad každého) sci-fi díla :-) Samozřejmě, že všechno nakonec dobře dopadne, všichni se bezmezně radují....teda - kromě pojíštoven a Sultán Ulejmán je štastný, že to všechno nakonec přežil.(1.12.2017)

• Tomas_PO

Toľko veľa výbuchov bolo snáď už len v Independence Day dvojke. A nezachránil to ani Gerard Butler. Nepotešili ani absentujúce monumentálne zábery vesmíru.(3.12.2017)

A já stále marně čekám, kdy se to v nějakém tom filmu americkému hrdinovi či hrdinům nepovede a svět konečně po zásluze skončí v pekle, ale zase nic, totální destrukce Země se opět nekonala ... na katastrofický film to bylo nedotažené, jako sci-fi na druhou stranu celkem pěkná podívaná, Butler je sympaťák, Ed Harris s Andy Garciou taky potěšili, slušná oddechovka na jedno shlédnutí ...(9.12.2017)

56% .. csfd wake up! Odkládal jsem tenhle snímek, co to šlo. A ještě teď se fackuju a nechápu, proč koukám na posraný hodnocení. To jsem jeden z mála, komu to nepřišlo špatný? Vadí mi (a to ve všech SA filmech) rakovina #amerikajenejlepsi, ale co už, to je klasika Hollywoodu... Bez toho to byl slušnej katastrofickej akčňák. A ta myšlenka film --> myšlenka "Jedna planeta, jeden lid". Smutný, že by jsme k tomu potřebovali, tak katastrofický scénář(12.12.2017)

• Clark_Kent

Butlera docela můžu, bohužel zde nefunguje ani jeho charisma. Tohle si mohli vážně odpustit, takové levná a napodobujcí katastrofická sračička.(17.12.2017)

Přirovnal bych to k filmu Den poté, už dlouho nebyl k vidění lepší katastrofický film. Mile mě to překvapilo a herecké obsazení taky dobré. Gerard Butler je prostě ctihodný občan, který zachrání celý svět. Dost dobrý....(17.12.2017)

• Mawete

To je ale strašná sračka. Člověk čeká pořádný katastrofický film a dostane naprostý nudný film s příšernými efekty a neskutečně trapnou zápletkou. Tohle vážně nikdy více(23.12.2017)

Tak si nám Dean Devlin půjčil námět od svého dlouholetého parťáka Rolanda Emmericha a natočil něco jako remake jeho prvotiny "Princip Noemovy archy". Na rozdíl od mistra demolice to ale bylo příliš utahané a nedostatečně apokalyptické, ale na jedno skouknutí neurazí.(7.1.2018)

• david666

ach, ty kecy se místy nedaly vydržet(20.1.2018)

• duchovny

Film se měl možná spíš jmenovat Gaystorm, většina dialogů Jimíka a Gerárda jsou v poněkud zvláštním duchu. Nudná patetická srágorka s nesmrtelným všeumělem v hlavní roli a zoufalými triky v roli vedlejší. Ufff, nechápu na co / resp, za co přemluvili Edu Harrise a Andyho Garciu, 2012 je oproti tomuto paskvilu veledílo s brilantním příběhem!(24.1.2018)

• Echoes

Jesus fucking Christ... :D Poltergeist v satelitech co ovladaj počasí #tochceš! Všecko špatně, zpátky na stromy (jako že fakt tragické hraní všech zúčastněných a za super filmové triky by se nestyděla snad jen Godzilla). (Time to geostorm: 1:30 :D :D :D )(28.1.2018)

• Marauder

Úplne priemerný film s ale celkom dobrými efektami ale aj tak dosť predvídateľný. A prečo sakra keď sa snažili zachrániť planétu zem tak posielajú do vesmíru raketoplán len s jedným pasažierom ?(2.2.2018)

Prvá polovica filmu fajn, vyzeralo to ako ďalší dobrý katastrofický film,s perfektnými scénami zo supermodernej stanice no a potom sa to všetko pekne dokašľalo. Typické americké prvky zmenili film na tradičnú rozprávku s extrémne šťastným koncom, kde všetko najviac dobabrané sa s najväčším šťastím sa opravilo, všetky hlavné postavy sa šťastne zachránili a samozrejme zachránili aj svet. Jemne sa zabudlo na všetky tie mŕtvoly a všetko s tým spojené... Andy Garcia absolútne nepresvedčivý v roli prezidenta. Raz mi to vidieť bohate stačilo 50%(8.2.2018)

• Martinko991

Hlúposť sprevádzala tento film od začiatku až po koniec a pár idiotom na čele s mentálom sa to dokonca aj páčilo. Neviem si vážne spomenúť za posledné roky na film s katastrofickou tématikou (aj keď to nemá v popise), ktorý by stál zato.(8.2.2018)

• babuška

Hned ten začátek, malá holka vypráví o tátovi jako spasiteli světa a co z toho vyplívá, že bude odvolán při poruše povolán. Protože tys to posatvil, ty máš odpovědnost. Scéna s dcerou je příšerná takhle se normální dítě prostě nechová. A tak je to pořád, dialogy hrůza s děsem. Víte co přijde dřív než to přijde. A konec je fakt sraaka. Takže to shrnu. Efekty - 3 Dialogy - 0 hudba - 2 příběh - 3 herci - 1 celkově - 1 Ale já dávám 1 a to s úcty k Butlerovi(9.2.2018)

Bečkový katastrofický film? Môže byť. Viac si film nezaslúži ale, efekty celkom slušné len ten dej... Aspoň hlavná postava ušla. Škoda, prekvapenie sa nekoná. 3*(15.2.2018)

• DaweForeman

Jediné, co tomuto může uznat jako dobré jsou pěkné efekty, lehký futuristický nádech a trochu jiné zpracování katastrofické myšlenky o počasí. Jinak vše ostatní je naprosto špatně - Thrillerová část je naprosto zabitá, kdy je tu jen nejmenší vynaložená snaha (přitom měla tak velký potenciál). Napínavost je tu taktéž minimální, protože všechno se odehraje tak rychlem je předvídatelném překvapení vůbec neschovává dlouho nebo ho rovnou prozradí. A nejhorší na tom všem jsou dialogy - zde autoři použili opravdu ty nejklišovitější hlášky, jaké mohou být. To samé se týká i některých scén, kdy by se dala použít hláška, kterou Gerard Butler zmínil u soudu na začátku "My?".(18.2.2018)

• Nastix

Dvě hvězdy za nápad jinak nic. Efekty horší, herecký výkony k smíchu. Vůbec mě to nechytlo takže ten konečný pokus a dojetí byl spíše legrační. Film možná na to když se dostáváte z kocoviny a moc to nevnímáte.(18.2.2018)