Komentáře uživatelů k filmu (285)

 • Wacoslav1
  ***

  Mno tak pomalu, ale jistě začínám litovat svých 150 kč za včerejší kino. Ne, že bych je vyloženě vyhodil do kanálu, ale po pravdě doufal jsem, že to bude o dost lepší. Problém není v tom, že je ten film blbej až na půdu a chování postav a děj jako takový nedává smysl, to se dalo čekat, ale hlavní potíž je v tom, že i té destrukce je tu žalostně málo a pokud jste viděli trailer, tak jste viděli prakticky všechno. Fakt nechápu co na tomhle mohlo stát 120 miliónů a kam se ty prachy poděli, takže ve světle tohohle spektáklu říkám díky bohu za San Andreas nebo Into the Storm kde si užijeme aspoň dostatek akce. Tady mě to ještě ze začátku chytlo destrukce HongKongu je ok, ale další potencionální dobrý scény byli zabiti třeba tornáda v Kalkatě která tam byli asi tak 2 minuty. Nicméně abych jenom nekafral tak má to i pozitiva. Nad vodou to drží tradičně spolehlivý Butler jehož neohroženost a hlášky to jistí. Ed Harris se při malém prostoru snažil taky vytřískat maximum no a řekněme, že ta příjemná devadesátková nostalgie v jejímž duchu se film nese to udrží v průměru, ale víc ani náhodou. Za týden už nebudu vědět o čem to vlastně bylo.50%(24.10.2017)

 • Mrliš
  odpad!

  Hrozná blbost. Děj katastrofa. Vtipy nevtipné, celkově trapné. Efekty místy nepovedené. Celkově to působí lacině až trapně. Jděte se už s takovýma slátaninama vycpat milý tvůrci!!!!(1.12.2017)

 • goauld
  ****

  Tak konečně po dlouhé době pořádně "nadupaný" sci-fíčko. Vysoké hodnocení dávám i přes všudepřítomné nelogické sekvence, jejichž vypisování by zabraly 5ti násobek této recenze. Při tomto snímku se rozhodně nebudete nudit, nebot zde není v podstatě prostor na žádný sexuální hrátky, zbytečné moralizování, zdlouhavé vykreslování hlavních postav a jiné "neduhy" současné emerické kinematografie. Ano - je to sice z "vědeckého" pohledu naprostá blbost, ale pro diváky akční podívané a dychtící po kvalitně zpracovaných CGI destrukci (jak ohnivé tak vodní) pouští/měst, je to pravé pohlazení, u něhož si ani neuvědomí jak rychle ty téměř dvě hodinky uběhly. Máme zde bratry, jejiž rozepři v podstatě rychle vyřeší blížící-se globální katastrofa s velmi, ale velmi zničujícími důsledky. Máme zde i celkem dětinské jednání hlavy světomíra pána presidenta, který se nechá zajmout a unést jedinou ženskou (tajnou !!) bez jakékoliv (i své) obrany, máme zde pána co chce (téměř) zlikvidovat celou planetu a pak tu máme jedno děcko, kterého zajímá pouze osud svého psíka a na nějaké blížící-se tornádo zvysoka (_._) .A taky samozřejmě nesmí NIKDY býti opomenuto "počítadlo zkázy", protože TO je alfa a omega (pomalu snad každého) sci-fi díla :-) Samozřejmě, že všechno nakonec dobře dopadne, všichni se bezmezně radují....teda - kromě pojíštoven a Sultán Ulejmán je štastný, že to všechno nakonec přežil.(1.12.2017)

 • Ryorka
  *

  tady je všechno špatně, že se mi nechce ani nadávat.(1.12.2017)

 • karelhura
  *

  Toho Ed Harrise v tomhle braku je mi líto. Nechci polemizovat z některými kritiky ale já bych tenhle film zábavou určitě nenazval. Kdybych zato v kině vysolil 200kč tak by mě to dost otrávilo.(3.12.2017)

 • pornohavo
  ***

  Tak americké, tak katastrofické a predsa mám rád tento 100x zopakovaný typ filmov. Film ktorý sa doslova hodí na filmové plátno kina. Sympatické výkony hercov a slušné efekty, samozrejme dobrý koniec. Za mňa 75%(4.12.2017)

 • hooofi
  **

  Co to je zase za americkou sračku? Vžyť z toho úplně cáká ta americká propaganda, my jsme amerika, my jsme tu abychom všechny zachránili... we are the good guys... bleh, těhle filmů už mám po krk, při kterých si všichni američtí patrioti stříkají do huby z toho jaký jsou to pašáci... jestli si tímhle americký divák chce nalhat že válečný zločiny jsou jenom protiamerickou konspirační propagandou tak ať si tohle pustí 100x, vymyje si mozek a vtrhne třeba k Unovi...duty calls, se snad pobleju... vizuály místy dobrý až na těch 16 fundamentálních fyzikálních předpokladů, které byly porušeny... už jenom pro to, že scifi 21.století na této předstírané úrovni by alespoň mohlo dodržet nešíření zvuku kde to prostě nelze... po přečtení komentářů mi vlastně došlo, že v tom filmu nedávvalo smysl ale lautr nic...(5.12.2017)

 • S4imon
  *****

  Dějová linie se odvíjí plynule s postupně rostoucím napětím. Herecké výkony jsou velmi přesvědčivé. Hudební doprovod skvěle podtrhuje dějovou linku a vizuální efekty jsou velmi slušné. Koncepčně se jedná o klasický napínavý akční film, který dokáže diváka takříkajíc vtáhnout do děje. Jo, za mě za 5!(12.12.2017)

 • BlackDart
  *

  Velkolepy grc..(14.12.2017)

 • smartynaf
  *

  Douglas :-D(22.12.2017)

 • Denzen
  **

  Asi najdôležitejšie je treba povedať, že ak očakávate zábavnú katastrofickú hovadinu, nedočkáte sa. Deštrukcie miest sú len na začiatku a na konci, navyše každá trvá len zopár minutiek. Celú strednú časť sa dvaja bratia hádajú o amerických politikoch, vytvárajú teórie, kto to mohol spraviť aj keď divákovi je to jasné už po prvej polhodine. Gerard Butler sa sem ako vedec, ktorý nikoho nemláti a nestrieľa vôbec nehodí a to isté platí pre otravného Sturgessa.(28.12.2017)

 • Ragnarocek
  **

  Ako film na vikendove popoludnie po dobrom obede ok. Pribrh predvidatelny a vo filme sa neobjavilo nic, co by sme uz nevideli... (film som pozeral na 3x, pokazde som pri nom zaspal :) )(7.1.2018)

 • Martens14
  ***

  Katastrofický film, který stojí za hovno i s dobrým hereckým obsazením. Místo neustálého žvanění o ničem, se mohlo do filmu vměstnat více akčních katastrofických scén.(9.1.2018)

 • dogzila
  **

  Olympus Has Fallen - London Has Fallen - Geostorm - krásny vývoj - pfuj(11.1.2018)

 • nudlis
  *

  Jedna hvězda. Víc si tvůrci nezaslouží. Herci tak nějak odvedli standard (byť Buttler, Harris i Garcia měli svoje daleko lepší kusy). Ale o režii ani scénáři se to říct nedá. To není ani béčko, spíš céčko nebo déčko. Přiblblej scénář, narvanej hromadou klišé, patosu a vykrádaček jiných apokalyptických filmů (namátkou Den nezávislosti, Den poté nebo 2012). Prostě zas další sci-fi, na který se podruhý už dívat nebudu, byla by to ztráta času. A to mám tenhle žánr docela rád.(18.1.2018)

 • eaglestar
  **

  Nejde tak ani o ubohost filmovou, jako spíš o ubohost politickou. Vesmírný program a žádní Rusové?! Zato Norsko tam má svoje zasloužené místo. Tý jo NASA, ESA a pár dalších pablbů z nějakých čmoudských prdelí nás prostě zachrání, a basta.(20.1.2018)

 • Mach Tom
  ****

  Je to sci-fi a tak to beru. Sice to není kdoví jak originální i tak koukatelný.(23.1.2018)

 • Jindra_S
  **

  Další promarněná příležitost natočit něco pěkného. A přitom by stačil možná 1-2 dny, aby scénáristé stvořili film, který by tak nebil do očí svou hloupostí. Ale tady to dali opět na triky, které jsou pěkné, bezchybné, ale k ničemu, když příběh chybí.(25.1.2018)

 • Marauder
  **

  Úplne priemerný film s ale celkom dobrými efektami ale aj tak dosť predvídateľný. A prečo sakra keď sa snažili zachrániť planétu zem tak posielajú do vesmíru raketoplán len s jedným pasažierom ?(2.2.2018)

 • Monditrade
  odpad!

  Asi bych nevěřil, že ještě dokážou amíci znovu natočit takovou sračku... kde efekty jsou z Céčkového filmu... děj o ničem.. nic se tam neděje... prezidenta unese vypatlaná rádoby agentka asi tak za dvě minuty po tom co třikrát vystřelí do vzduchu..a dovrší to hlavní borec tak, že odletí v satelitu, aby si pro něj raketoplán přiletěl jak vrtulníkem a ještě se při tom díval na mexikánce... aby tomu všemu všichni nakonec zatleskali... to fakt ne......(7.2.2018)

 • Hanecek
  odpad!

  Ne, to se do konce dokoukat nedá.(7.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace