• Torpid

V roce 2017 můžou zadat do počítače data z minimálně 50-ti katastrofických blockbusterů holyůdu a vyšlo by jim, že se to nesmí brát vážně , že je třeba dobře napsaných a hláškujících postav, kvalitní pixelpodívané při dementním scénáři, který je samozřejmostí. Pak je šance, že to bude zábava blížící se armagedonu. Nechápu, že to takhle zprasej, když v tom lítá tolik peněz. Vzdáleně to celé připomíná takovej ten souhrn všech animací v nějaký hodně průměrný počítačový hře.(24.11.2017)

• Dejavu_UH

"Poručíme větru, dešti!" To už tu někdy bylo, ne? Snaha lidstva ovlivnit počasí je tu už od nepaměti, ale až emeriční voudborníci v kombinaci těch druhých (asi EU či čo) pokořili tyto elementy díky fikanému systému družic s plazmatickými paprsky (či čím). Nicméně, čert nikdy nespí a většinou se převtělí do těl politiků, kteří kují pikle. Takže musíme vytvořit reubela (mimochodem je z emerické ármy), aby se mohl vrhnout na vytuněnou ISS, zvrátit proces totální destrukce Zěměgule a zachránit přitom deutsche dame (která mimochodem není žádná ošklivka - ale na druhou stranu, proč by zachraňoval ošklivku, ne?) (ještě si všimněte, jak se jí ztratí německý přízvuk - když se potká s mejdžrem, tak je krásně libozvučný, ale po pár větách je fuč, což je škoda). Trošku se pozastavím u efektů, které jsou na 21. stolentí trocha odfláknuté. Ale pokud se budete večer nudit, tohle je jedna z cest, jak z toho ven :)(2.2.2018)

• veverysiak

Opäť mi zastal rozum nad podivuhodnosťou, ako sa také šajby dali nahovoriť na takýto nezmysel, predstavujem si to tak, že sa ocitli na parádne dlhom večierku nachádzajúceho sa v opare nekončiaceho bieleho prašanu, kde už pekne dlho vyhutovali scenárista s rejžom o tom, akú mindžovinu by tak asi natočili, je to hrozné a je strata času to hlbšie rozoberať, takže 15%.(8.2.2018)

Pohádka „Jak Jack s Deutschland kámoškou zachrání svět“. Na rozdíl od Armageddonu tady prostě happík zase bohužel je. Žádné omleté zcizení nukleární hlavice, nebo terorismus, bioterorismus, pro zajímavou změnu Weatherterorismus. Ne, ne, opět jde především, jako vždy, o prachy a navíc o post prezidenta samotných USA. To nic nemění na tom, že počasí nás stejně jednou zničí a nepomůže ani vysněný sci-fi deštník. Klady: digitální katastrofy dobré, ale ještě víc bych se do nich obul, abychom viděli co nás čeká; celkem spád, kdyby se vynechalo zbytečné testosteronové kecání.(9.2.2018)

Zajimavý, nevyrovnaný film. Herci fajn, ale scénář je takovej fakt tuctovej...Jako jednohubka se tenhle katastrofák dá akceptovat, ale jinak je to takové moc takové...jednoduché...! 65%(10.2.2018)

Takové lepší katastrofické "béčko"!?!?Nicméně po druhém shlédnutí musím přidat!?(11.2.2018)

Ďalší katastrofický film, ktorý v porovnaní s ostatnými nemá nič výrazného ponúknuť. Zápletka je spíš klišé a to, že kto je „zlý chlapík“, sa dá veľmi rýchlo zistiť. Herecky spí priemer, ale musím uznať, že tieto filmy G. Butlerovi celkom sedí. Scény vo vesmíre sú celkom dobre zvládnutý. Z filmu jednoznačne plynie odkaz: chráňme našu prírodu! Osobné hodnotenie: 70% (***) (19.2.2018)

technicky to bolo na 4 hviezdy. a malo to aj napaditost, ziaden kopirak. ale ten prehnany americky patriotizmus, par extrem nerealnych scen- scenarov,...(26.2.2018)

byla jsem zklamaná, čekala jsem grafické provedení "děs a hrůza" jak bývá u takovýchto katastrofických filmů, ale mile překvapil. Nemám co dodat, prostě paráda :)(2.3.2018)

Geostorm ponúkne priehľadnú zápletku s očakávaným koncom, v ktorom sa ako inak udejú šťastné konce v USA, Indii a Brazílii, nie však v Rusku.Možno to v mojich komentároch začína byť už stereotypom, lenže oveľa väčším stereotypom to je vo filmoch. Ako inak, nechýba ani vsuvka v podobe mexikánca vo vesmírnom programe, to chýbať nemôže. Božechráň aby to bol číňan, ktorá je momentálne jednoznačným ekonomickým lídrom a rovnako krajinou, ktorá dosahuje najväčšie úspechy vo výskume vesmíru. Už tak dosť poničené ego američanov treba dvihnúť aspoň vo filme. Zaujalo niekoľko efektov, to je asi tak všetko. Čisto z vedeckého hľadiska by ma zaujímal fakt, ako bol Holanďan chránený pred rojom meteoritov, ktoré zvyčajne zhoria v atmosfére a holanďan, umiestnený nad Zemou by ich všetky schytal. A klobúk dole pred idiotským výkonom amerického prezidenta. Škrobenejší hlupáčik, čitajúci prejavy z papiera, ktoré mu píšu iný je už iba Ondrej Kizka.Priemerný katastrofický film.(8.3.2018)

Solidní fantasmagorie, která na odlehčení docela funguje. Možná je to tuctový katastrofický film s prvky sci-fi, ale nic, co by člověka mělo pobuřovat. Celkem zábavné a to je účel tohodle snímku... 6/10(11.3.2018)

Apokalyptická vize těžící s reálnosti scénáře a spiknutí na nejvyšších místech. Slabší příběh a herci jsou dostatečně kompenzováni sci-fi záběry, které mě bavily více než samotný děj.(20.3.2018)

Ubral jsem jednu hvězdu za příběh, který mohl být propracovanější. Stejně tak jako předvídatelný melodramatický záběr. Ale jinak další 4 za nápad, akci a hlavně EFEKTY!! Pro mě strhující podívaná, stříkající akci a napětí každou druhou minutu. Jsem nadšen. A Butler byl jako vždy ostrej jak břitva a skvěle to zahrál. Mé srdce fanouška scifi a akce zaplesalo.(20.3.2018)

Děravý jak řešeto, fyzikalně bugový, značně americký, ale i tak me to bavilo. Navíc poučný, takže za mě dobrý. Obzvlášť vzhledem k tomu, co se v poslední době natáčí :vomit: :)(26.4.2018)

"Jedna planeta, jeden lid". Tohle by si lidé měli uvědomit a hned by se nám tady žilo krásněji. Nechápu zdejší hodnocení okolo 50%. Film má sice své mouchy a je tak trochu pohádkově nereálný, ale je poctivě natočený. Efekty jsou standardní, jak se na americký blockbuster sluší a patří. Lokality pohrom jsou zajímavé plus destrukce jsou povedené. Za mě 4*. Už jen za to, že se film pokouší lidi zamyslet se, jak by nám bylo kdybychom si konečně uvědomili, že sdílíme stejnou budoucnost.(18.6.2018)

Čekal jsem více katastrofickou záležitost, než teroristickou aféru, každopádně snímek to je dobrý, dalo by se říct i hodně dobrý, ale nesmíte mít náladu na čistě katastrofickou podívanou alá 2012. Jinak vše fungovalo, příběh slušný, obsazení také, herecké výkony efekty i scénář taktéž .. jen se tenhle film nesmí prodírat na AAA holywoodskou sféru, protože mezi největšíma gigantama bude bezmocný asi jako červíček na podrážce. Jako béčková podívaná funguje fantasticky a kdo má rád napínavej doják se zápletkou globální katastrofy, tak zklamaný určitě nebude.(20.6.2018)

• Wyorax

Tupý film pro ještě tupější Američany. Honírna CGI efektů zkrátka bohužel dneska nestačí...(7.7.2018)

• ardeas

Myslím, že pôvodný zámer bol myslený veľmi dobre a asi by aj tak dopadol, keby do toho všetci nešprtali :D inak je to hrozna blbost, dialógy radšej ani nekomentovať ako aj iné veci...(30.7.2018)

Ačkoliv katastrofické sci-fi filmy absolutně nemusím, tak mě Geostorm hrozně mile překvapil. Výborný, napínavý a propracovaný film, který mě nenudil ani chvilku. Film měl i svůj malý zvrat a dle mého mu skoro nic nechybělo. Absolutně nechápu hodnocení jaké tu je. Za mě 70%(31.8.2018)

Miluju katastrofáky, efekty, obrovská zkáza a nakonec to zachrání jeden maník s neustálou potřebou používat klišé a idiotské proslovy a ani jedno tu nechybělo.(22.12.2018)

Katastrofické filmy sa dnes už moc nenosia. Zábavy je dosť, Gerard Butler hláškuje celý film a efekty sú tiež celkom slušné. Len mi tu akosi chýba viac akcie, ktorú by práve katastrofické filmy mali mať predovšetkým.(24.12.2018)