• Torpid

V roce 2017 můžou zadat do počítače data z minimálně 50-ti katastrofických blockbusterů holyůdu a vyšlo by jim, že se to nesmí brát vážně , že je třeba dobře napsaných a hláškujících postav, kvalitní pixelpodívané při dementním scénáři, který je samozřejmostí. Pak je šance, že to bude zábava blížící se armagedonu. Nechápu, že to takhle zprasej, když v tom lítá tolik peněz. Vzdáleně to celé připomíná takovej ten souhrn všech animací v nějaký hodně průměrný počítačový hře.(24.11.2017)

• zipS

Hrôza...(21.10.2017)

• Insomniac

Nuda v Prahe. Reku skocim do kina. Nuda v kine. Hroza. A hviezdy z nostalgie a blbosti dnes nebudem davat.(22.10.2017)

To je presne ono, to mám rád. Výbuchy, praskajúca zemská kôra, padajúce vežiaky, hurikány, vlny tsunami, tajomné vraždy, vesmírne lode, boj dobra a zla, snaha ovládnuť svet, a nakoniec sladký happy end. Aj keď mal film skoro dve hodiny, utieklo to veľmi rýchlo. Je zaujímavé sledovať, že hlavný zloduch sa ani nemusel veľmi snažiť, pretože väčšinu práce zaňho odviedol stroj. Jemu stačilo len zostať v utajení.(22.10.2017)

Film má spád, napínavý, zajímavý děj a sympatické charaktery. Co víc si přát?(27.10.2017)

Tenhle typ filmů se mi vždycky líbil, těm klasickým z Německa jsem tady vždy dával vysoké hodnocení, zatímco ostatní dávali odpad! Tenhle snímek je kvalitnější, nicméně děj je tak nějak stejný, katastrofa, přemlouvání lidí k záchraně, záchrana a k tomu ještě nějaká romantika. 4*(14.11.2017)

• chytri

Jednim slovem: Zklamaní(25.11.2017)

Jo, myslím že se najdou na světě takoví pomatenci, kteří chtějí pomáhat planetě vyhlazováním lidí. Ostatně nebyli by první ani poslední....(27.11.2017)

Armageddon v nové verzi :-D Jen hlavní hrdina přežil(30.11.2017)

• Shanen29

Film který spolkl přes 100 melounů??.No nevím v podstatě za co a trikově žádná sláva.Pro mě je tento film další v řadě katastrofických režijně odfláklých filmů.(30.11.2017)

Tak konečně po dlouhé době pořádně "nadupaný" sci-fíčko. Vysoké hodnocení dávám i přes všudepřítomné nelogické sekvence, jejichž vypisování by zabraly 5ti násobek této recenze. Při tomto snímku se rozhodně nebudete nudit, nebot zde není v podstatě prostor na žádný sexuální hrátky, zbytečné moralizování, zdlouhavé vykreslování hlavních postav a jiné "neduhy" současné emerické kinematografie. Ano - je to sice z "vědeckého" pohledu naprostá blbost, ale pro diváky akční podívané a dychtící po kvalitně zpracovaných CGI destrukci (jak ohnivé tak vodní) pouští/měst, je to pravé pohlazení, u něhož si ani neuvědomí jak rychle ty téměř dvě hodinky uběhly. Máme zde bratry, jejiž rozepři v podstatě rychle vyřeší blížící-se globální katastrofa s velmi, ale velmi zničujícími důsledky. Máme zde i celkem dětinské jednání hlavy světomíra pána presidenta, který se nechá zajmout a unést jedinou ženskou (tajnou !!) bez jakékoliv (i své) obrany, máme zde pána co chce (téměř) zlikvidovat celou planetu a pak tu máme jedno děcko, kterého zajímá pouze osud svého psíka a na nějaké blížící-se tornádo zvysoka (_._) .A taky samozřejmě nesmí NIKDY býti opomenuto "počítadlo zkázy", protože TO je alfa a omega (pomalu snad každého) sci-fi díla :-) Samozřejmě, že všechno nakonec dobře dopadne, všichni se bezmezně radují....teda - kromě pojíštoven a Sultán Ulejmán je štastný, že to všechno nakonec přežil.(1.12.2017)

• Snakefinger

Ronaldo opět nezklamal. Servíruje nám notnou dávku přihlouplých vtípků, debilních grimas, vlastenectví, patosu, přihlouplé dialogy a sem tam nějakou ekšn. Film prostě osciluje mezi výborným hodnocením za skvělé akční scény, logickými propady, jak to už u Ronalda prostě bývá a hluchotou, která tahá za uši. Nejsem fanda Ronaldína, ale tento film patřil fakt mezi ty slabší.(2.12.2017)

• Tomas_PO

Toľko veľa výbuchov bolo snáď už len v Independence Day dvojke. A nezachránil to ani Gerard Butler. Nepotešili ani absentujúce monumentálne zábery vesmíru.(3.12.2017)

• hooofi

Co to je zase za americkou sračku? Vžyť z toho úplně cáká ta americká propaganda, my jsme amerika, my jsme tu abychom všechny zachránili... we are the good guys... bleh, těhle filmů už mám po krk, při kterých si všichni američtí patrioti stříkají do huby z toho jaký jsou to pašáci... jestli si tímhle americký divák chce nalhat že válečný zločiny jsou jenom protiamerickou konspirační propagandou tak ať si tohle pustí 100x, vymyje si mozek a vtrhne třeba k Unovi...duty calls, se snad pobleju... vizuály místy dobrý až na těch 16 fundamentálních fyzikálních předpokladů, které byly porušeny... už jenom pro to, že scifi 21.století na této předstírané úrovni by alespoň mohlo dodržet nešíření zvuku kde to prostě nelze... po přečtení komentářů mi vlastně došlo, že v tom filmu nedávvalo smysl ale lautr nic...(5.12.2017)

A já stále marně čekám, kdy se to v nějakém tom filmu americkému hrdinovi či hrdinům nepovede a svět konečně po zásluze skončí v pekle, ale zase nic, totální destrukce Země se opět nekonala ... na katastrofický film to bylo nedotažené, jako sci-fi na druhou stranu celkem pěkná podívaná, Butler je sympaťák, Ed Harris s Andy Garciou taky potěšili, slušná oddechovka na jedno shlédnutí ...(9.12.2017)

56% .. csfd wake up! Odkládal jsem tenhle snímek, co to šlo. A ještě teď se fackuju a nechápu, proč koukám na posraný hodnocení. To jsem jeden z mála, komu to nepřišlo špatný? Vadí mi (a to ve všech SA filmech) rakovina #amerikajenejlepsi, ale co už, to je klasika Hollywoodu... Bez toho to byl slušnej katastrofickej akčňák. A ta myšlenka film --> myšlenka "Jedna planeta, jeden lid". Smutný, že by jsme k tomu potřebovali, tak katastrofický scénář(12.12.2017)

Přirovnal bych to k filmu Den poté, už dlouho nebyl k vidění lepší katastrofický film. Mile mě to překvapilo a herecké obsazení taky dobré. Gerard Butler je prostě ctihodný občan, který zachrání celý svět. Dost dobrý....(17.12.2017)

• Mawete

To je ale strašná sračka. Člověk čeká pořádný katastrofický film a dostane naprostý nudný film s příšernými efekty a neskutečně trapnou zápletkou. Tohle vážně nikdy více(23.12.2017)

Tak si nám Dean Devlin půjčil námět od svého dlouholetého parťáka Rolanda Emmericha a natočil něco jako remake jeho prvotiny "Princip Noemovy archy". Na rozdíl od mistra demolice to ale bylo příliš utahané a nedostatečně apokalyptické, ale na jedno skouknutí neurazí.(7.1.2018)

• david666

ach, ty kecy se místy nedaly vydržet(20.1.2018)

• duchovny

Film se měl možná spíš jmenovat Gaystorm, většina dialogů Jimíka a Gerárda jsou v poněkud zvláštním duchu. Nudná patetická srágorka s nesmrtelným všeumělem v hlavní roli a zoufalými triky v roli vedlejší. Ufff, nechápu na co / resp, za co přemluvili Edu Harrise a Andyho Garciu, 2012 je oproti tomuto paskvilu veledílo s brilantním příběhem!(24.1.2018)