Mno tak pomalu, ale jistě začínám litovat svých 150 kč za včerejší kino. Ne, že bych je vyloženě vyhodil do kanálu, ale po pravdě doufal jsem, že to bude o dost lepší. Problém není v tom, že je ten film blbej až na půdu a chování postav a děj jako takový nedává smysl, to se dalo čekat, ale hlavní potíž je v tom, že i té destrukce je tu žalostně málo a pokud jste viděli trailer, tak jste viděli prakticky všechno. Fakt nechápu co na tomhle mohlo stát 120 miliónů a kam se ty prachy poděli, takže ve světle tohohle spektáklu říkám díky bohu za San Andreas nebo Into the Storm kde si užijeme aspoň dostatek akce. Tady mě to ještě ze začátku chytlo destrukce HongKongu je ok, ale další potencionální dobrý scény byli zabiti třeba tornáda v Kalkatě která tam byli asi tak 2 minuty. Nicméně abych jenom nekafral tak má to i pozitiva. Nad vodou to drží tradičně spolehlivý Butler jehož neohroženost a hlášky to jistí. Ed Harris se při malém prostoru snažil taky vytřískat maximum no a řekněme, že ta příjemná devadesátková nostalgie v jejímž duchu se film nese to udrží v průměru, ale víc ani náhodou. Za týden už nebudu vědět o čem to vlastně bylo.50%(24.10.2017)

Nebylo to horší než jsem podle reakcí čekala. Scénář byl tupý, příliš moc politiky, příliš neuvěřitelní padouši, co vůbec nevím o co jim šlo. Ale nakonec co - jeřáb spadnul, blesky bleskaly a ta vlna v Dubaji - super. Co se týče herců -Butler prkenný jako vždy, Jim Sturgess se celou dobu tvářil jako že se mu chce zvracet a Ed Harris si asi chtěl přivydělat k důchodu. Takže to celé zachraňoval Andy - jsem sakra zatracenej americkej prezident - Garcia.(23.12.2017)

• Lacike

Po prekvapivo sviznom zaciatku okorenenom niekolkymi pôsobivymi scenami katastrof sa film zadrhne a neustale preslapuje na mieste. Neunosne dlho sa riesi otravny vztah dvoch rozhadanych bratov a popritom sa patra po zaporakovi, ktoreho identita je tak necakana, ze by ju neodhalil len slepy, hluchy a blby dokopy. Dokonca ani hviezdne herecke obsadenie nema moznost cokolvek predviest a väcsina znamych xichtov sa tu iba zbytocne mihne. Ked sa po dlhej nudnej strednej casti konecne rozputa trikove finale, tak mi uz bolo uplne jedno co sa tam deje a tym padom ma uz ani finale nezachranilo pokazeny dojem z celeho filmu. Pritom zrezirované to je kvalitne. Tak oldschoolovo. Devlin evidentne dost vela okukal od Emmericha. Ani obcasne slabsie CGI mi nevadilo. Lenze ta klasicka bondovska zapletka bez Bonda a vlastne aj poriadneho zaporaka je divna a nefunkcna. Skoda, ze to Devlin nepojal ako klasicky katastroficky film. Co sa tyka tej hluposti na ktoru tu vsetci fanusikovia sucasnych blockbusterov nadavaju, tak mi to nepripada o nic hlupejsie ako komixove chujoviny. Len je to proste nuda. 4/10.(4.1.2018)

• kaposlav

Tak tento film sa nepodaril. Okrem dobre zvládnutých vizuálnych scén je to slabé, chabé a na Áčkový film toho dosť chýba.(8.2.2018)

Je mi záhadou, že veľká väčšina nostalgicky založených divákov, prahne po príbehoch z rokov 80. a 90. a plače nad tým, ako je to vlastne dneska vo filmovom priemysle také a hentaké, že kdeže sú tie staré časy, keď sa po plátne preháňali jedinci, zachraňujúci svet pre globálnou katastrofou, sú prívetiví k menej dokonalým vizuálnym efektom oných dekád, aké to bolo jednoduché a old school, aby nakoniec udelili neprívetivé známky filmu, ktorý je DOKONALOU kópiou všetkého spomenutého. A viete čo pokrytci? Ste trápni, ale ešte stále tu máte streamovacie TV služby.(20.10.2017)

• Duotone28

No comment. Nazdar(26.1.2018)

Na dnešní dobu pro rozmlsaného diváka zvyklého na spoustu digitálních efektů je to tak trochu zklamání, neboť film nepřináší nic nového , příběh tuctový, efekty 100x viděné stále dokola v mnoha lepších filmech. Kdyby se to natočilo před 20 lety, budiž. Není to prostě ono, něco filmu chybí, snad víc akce a napětí, přesto tento druh filmů stále žeru. Katastrofy mě přišly příliš krátké, spíše jako zpestření do jinak nudného příběhu. Čekal jsem od toho víc.(8.2.2018)

Čekal jsem, že to bude podle hodnocení katastrofa, ale je to takový celkem normální - a relativně normálně stupidní - americký katastrofický film, kde vlastně o tu katastrofu až tak nejde, protože lidé se jí snaží zabránit, nikoli ji přežít, protože již propukla. Asi jsem čekal, že to bude mnohem destruktivnější, ale i tak si myslím, že to bylo fajn.(22.1.2018)

• Wormboy

Moj ty kvet...tak toto bol brutalny pruser. Tazkym sposobom nechapem, ako sa mohli zucastneni herci upisat pod nieco taketo, ked citali ten scenar, pretoze takyto scenaristicky odpad som uz v "A"ckovej kategorii nevidel velmi davno...To tam potom moze hrat ktochcecochce, ale tie zvasty a bludy jednoducho nespasi. Katastrofa, ktora podla mna nemoze fungovat ani ako guilty pleasure...(10.12.2018)

• Vyhy

Geostorm má zálusk se stát nejhorším filmem letošního roku. Upřímně jsem čekal katastrofický film, kde dostanu tunu nereálností, obyčejných hrdinů, jenž projedou autem přes padající mrakodrapy, a přežijí celou apokalypsu. V tomto směru mě třeba uspokojilo San Andreas, které bylo postavené tak na hlavu, až mě to bavilo. Prostě akční katastrofická jízda. A zde? Řešení rodinný vztahů, politika, intrikaření, trapné hlášky, plné klišé a spousta dalších hovadin. Absolutně o ničem, přitom začátek vypadal tak slibně! I celá ta myšlenka, že hraní si na Bohy se nevyplácí ( i když to vlastně bylo jinak), je dobrá, jen to provedení je tak žalostné, že jsem měl chuť odejít z kina.(25.11.2017)

Narozdíl od podobně laděných emmerichovin atp. se Geostorm nespoléhá pouze na efekty, ale servíruje i zápletku, která sice není vypilovaná úplně k dokonalosti a obsahuje řadu klišé, ale to tady vůbec nevadilo. Vlastně jedinou větší vadou na kráse byly neustálé půtky mezi bratrskou dvojící, které mi občas lezly dost na nervy, byť se Sturgess s Butlerem snažili, aby tomu tak nebylo. Pokud jde o samotné bouření, tak ho sice mohlo být víc, ale na druhou stranu to, co tu bylo, stálo za to. Pokud nemáte potřebu se rýpat v detailech a chcete se jen bavit, je Devlinův režijní debut ideální. 80%(7.1.2018)

• Eldrick

Tve, zlatej ARMAGEDDON. Kam jsme se to po 20 letech dostali? Do prdele, očividně. To má bejt jako nějaký sebeparodický retro? Dalo se to přežít jen díky hercům, jež se berou teda kurevsky vážně.(30.10.2017)

Aby jsme si rozuměli,vůbec mi neva jak tady všichni kriticky,a kreténsky tvrdíte,že ten film vypadnul někdy z roku devadesát minulýho století,to vůbec.Naopak tohle jediný mi nevadilo.Ten film je ovšem scénáristicky přitroublej,scén s katastrofama málo,a nijak mě to nechytlo.A některý scény jsou vyloženě na hovno.Zklamání z toho,že je to jen průměr.50%.(3.3.2018)

Děkuji Ti za ten skvělý zážitek z tohoto snímku...nikdy nepochopím nízká hodnocení katastrofických filmů, nenechte si jimi ošálit. Protože tohle je přesně ten film na který jsem čekala celý rok! Nechci spoilerovat, ale Gerard Butler opět zachraňuje svět...herec na pravém místě, jak jinak také?! Ve zkratce, skvělý námět, skvělé herecké výkony, skvělý soundtrack...podle mého názoru letos nejlepší film tohoto žánru. Omluvte mou neomalenost, všichni máme jiný vkus...co sedí mě, nemusí sedět Vám. Ale věřte, že bych nikdy záměrně neradila špatně. "Věříš na pannu Marii?"(25.11.2017)

"Geostorm" zaradím medzi ďalšie katastrofické filmy, ktoré nemajú moc do seba, ale sú pozerateľné. Vymenujme si len klišé, ktoré sa sem dostanú. Zloduch, ktorý chce ovládnuť svet, rodina vždy musí prežiť, vládne reči, ktoré nikoho nezaujímajú a nejaké tie efekty, ktoré nie sú až tak hrozné ako vo filmoch na Prima Cool v sobotu poobede. Z toho vymenovaného poviem, že viete presne čo sa udeje a jediné čo chýba je atómová bomba, ktorá problém zaručene vyrieši. Keď máme teda tieto fakty z krku, povedzme si niečo o filme ako takom. Myslím si, že všetci chceme na katastrofických filmoch vidieť práve tie spomínané katastrofické udalosti. A v tomto filme si ich užijeme podľa mňa veľmi málo. Áno, je tu pár scénok na začiatku a ku koncu sa konečne niečo začne diať, ale film má podľa mňa v sebe viac scénok vládnych rečnení a rodinných hádok a zloducha, čo chce ovládnúť svet, že veľmi málo z filmu sa venuje potom všetkým tým efektom, ktoré chceme vidieť najviac. A navyše, tento film sa volá "Geostorm" takže by sme ho asi chceli vidieť. Lenže toho sa nikdy nedočkáme. Film je totiž o tom, že treba zastaviť Geostorm. Podarí sa to našim hrdinom? Úprimne, čo si myslíte? Dokonca aj čas kedy to skončí viete odhadnúť veľmi presne. Je to nalinajkované úplne do detailu na všetky tieto klišé. Keď sa efekty dejú, tak je film celkom v pohode. Nemôžem povedať, že by boli super, ale dá sa na ne pozerať. Postavy reprezentujú viac menej stereotypy hrdinov, ktorí sa do týchto príbehov dostanú. Najlepšia je ale Abbie Cornish, ktorá tu hrá postavu, ktorá so svojim milencom vedie dialógy typu: "Miláčik, potrebujem, aby sme pre mňa urobila toto!" - "Ale to nemôžem urobiť! Však to je protiprávne!" - "Ale ja naozaj potrebujem, aby si to pre mňa urobila, lebo inak všetci zomrieme!" - "/vzdychnutie/ "No tak dobre." A sledovať ich je podľa mňa neskutočná zábava. Už len v rámci toho, že absolútne nikto nevedel ako jej dať dobrý charakter, tak jediné dialógy čo spolu vedú sú na tento typ. Nemyslím si, že by som to zaradil do kategórie kvalitnejších katastrofákov ako bol napríklad podľa mňa "2012", ale je to ešte pozerateľné. Ak ste fanúšikom tohto typu filmu, tak si ho čeknite. Ostatní, neviem či by som vám ho vedel nejako výrazne odporučiť. Hodnotenie: C(4.12.2017)

Naprosto parádní podívaná pro velké kluky. Nechápu tak špatné hodnocení, tak skvělého filmu. Geostorm je nabité technologií, efekty a kvalitními herci. Prostě doporučuju. Celkem překvapivě mě tento film unikl, když šel do kin, ale jsem rád, že jsem ho objevil :)(20.1.2018)

• mortak

Obyčejné béčko, do něhož nějaký studiový hlavoun nalil přes sto melounů. Je to stejně pitomé jako Emmerich a jeho opusy, jenže ten si dokázal přece jen tu ignoraci přírodních zákonů v jeho filmech lépe pohlídat a maskovat (tady když se smaží vajíčka, měly by se smažit i boty a pneumatiky, ale ono nic). Takže pokud mám Emmericha za tři hvězdy, tohle je o level níže - hvězdy dvě.(4.11.2018)

• VaHo

Nepamatuju si, kdy naposledy jsem dával odpad s takovou chutí. 20 % průměrných katastrofických scén s podprůměrnými triky, 80 % idiotských dialogů a "vysvětlovaček". Nuda, nuda, šeď, šeď a neustálý pocit trapna. Fuj.(8.12.2018)

Kdyby jste je nechali exnout, tak tomu vpálím pětku, ale ne, jste č*ráci. Tatínek to totiž slíbil! ... GA Cinema(24.10.2017)

Určitě jde o zábavnou sci-fi nálož s vymazleným béčkovým digitálem a velice solidním obsazením! Píšu naschvál béčkový digitál! Ten mě právě odrazuje od čtvré hvězdy a sklání film do průměru. Jinak děj filmu je velice nápaditý, dobře se na něj dívá a má parádní stopáž. Butlerovi už docházejí síly, ale přeci jen je to stále klasik. Možná mi chybělo i více katastrof a destrukcí. Na vlnu z plakátu jsem se těšil jako prase a ona se nám ukázala jen chvilkově v závěru filmu. Prostě zde bylo spousty nedostatků, nicméně zábava to je! 60%(11.2.2018)

Efekty slušné, příběh slabší 55%(16.2.2018)