Mno tak pomalu, ale jistě začínám litovat svých 150 kč za včerejší kino. Ne, že bych je vyloženě vyhodil do kanálu, ale po pravdě doufal jsem, že to bude o dost lepší. Problém není v tom, že je ten film blbej až na půdu a chování postav a děj jako takový nedává smysl, to se dalo čekat, ale hlavní potíž je v tom, že i té destrukce je tu žalostně málo a pokud jste viděli trailer, tak jste viděli prakticky všechno. Fakt nechápu co na tomhle mohlo stát 120 miliónů a kam se ty prachy poděli, takže ve světle tohohle spektáklu říkám díky bohu za San Andreas nebo Into the Storm kde si užijeme aspoň dostatek akce. Tady mě to ještě ze začátku chytlo destrukce HongKongu je ok, ale další potencionální dobrý scény byli zabiti třeba tornáda v Kalkatě která tam byli asi tak 2 minuty. Nicméně abych jenom nekafral tak má to i pozitiva. Nad vodou to drží tradičně spolehlivý Butler jehož neohroženost a hlášky to jistí. Ed Harris se při malém prostoru snažil taky vytřískat maximum no a řekněme, že ta příjemná devadesátková nostalgie v jejímž duchu se film nese to udrží v průměru, ale víc ani náhodou. Za týden už nebudu vědět o čem to vlastně bylo.50%(24.10.2017)

• Nevka

Tohle má být ta destrukce, na kterou jsem se těšil? Z Geostorm jsme v podstatě všechno viděli už v traileru a z efektů tak navíc dostaneme snad jen hrátky na vesmírné stanici. Opravdu. Destrukce se tady odehrává pouze několik minut a zbytek času tak jen pozorujete státní spiknutí, které se ze zajímavého pátrání přetaví v hodně slabé rozuzlení. Efekty v Dubaji jsou navíc neuvěřitelně animované a já tak nakonec musím jít na 2 hvězdičky...(28.10.2017)

• Duotone28

No comment. Nazdar(26.1.2018)

Na dnešní dobu pro rozmlsaného diváka zvyklého na spoustu digitálních efektů je to tak trochu zklamání, neboť film nepřináší nic nového , příběh tuctový, efekty 100x viděné stále dokola v mnoha lepších filmech. Kdyby se to natočilo před 20 lety, budiž. Není to prostě ono, něco filmu chybí, snad víc akce a napětí, přesto tento druh filmů stále žeru. Katastrofy mě přišly příliš krátké, spíše jako zpestření do jinak nudného příběhu. Čekal jsem od toho víc.(8.2.2018)

• Eldrick

Tve, zlatej ARMAGEDDON. Kam jsme se to po 20 letech dostali? Do prdele, očividně. To má bejt jako nějaký sebeparodický retro? Dalo se to přežít jen díky hercům, jež se berou teda kurevsky vážně.(30.10.2017)

• Vyhy

Geostorm má zálusk se stát nejhorším filmem letošního roku. Upřímně jsem čekal katastrofický film, kde dostanu tunu nereálností, obyčejných hrdinů, jenž projedou autem přes padající mrakodrapy, a přežijí celou apokalypsu. V tomto směru mě třeba uspokojilo San Andreas, které bylo postavené tak na hlavu, až mě to bavilo. Prostě akční katastrofická jízda. A zde? Řešení rodinný vztahů, politika, intrikaření, trapné hlášky, plné klišé a spousta dalších hovadin. Absolutně o ničem, přitom začátek vypadal tak slibně! I celá ta myšlenka, že hraní si na Bohy se nevyplácí ( i když to vlastně bylo jinak), je dobrá, jen to provedení je tak žalostné, že jsem měl chuť odejít z kina.(25.11.2017)

Čekal jsem, že to bude podle hodnocení katastrofa, ale je to takový celkem normální - a relativně normálně stupidní - americký katastrofický film, kde vlastně o tu katastrofu až tak nejde, protože lidé se jí snaží zabránit, nikoli ji přežít, protože již propukla. Asi jsem čekal, že to bude mnohem destruktivnější, ale i tak si myslím, že to bylo fajn.(22.1.2018)

Narozdíl od podobně laděných emmerichovin atp. se Geostorm nespoléhá pouze na efekty, ale servíruje i zápletku, která sice není vypilovaná úplně k dokonalosti a obsahuje řadu klišé, ale to tady vůbec nevadilo. Vlastně jedinou větší vadou na kráse byly neustálé půtky mezi bratrskou dvojící, které mi občas lezly dost na nervy, byť se Sturgess s Butlerem snažili, aby tomu tak nebylo. Pokud jde o samotné bouření, tak ho sice mohlo být víc, ale na druhou stranu to, co tu bylo, stálo za to. Pokud nemáte potřebu se rýpat v detailech a chcete se jen bavit, je Devlinův režijní debut ideální. 80%(7.1.2018)

Aby jsme si rozuměli,vůbec mi neva jak tady všichni kriticky,a kreténsky tvrdíte,že ten film vypadnul někdy z roku devadesát minulýho století,to vůbec.Naopak tohle jediný mi nevadilo.Ten film je ovšem scénáristicky přitroublej,scén s katastrofama málo,a nijak mě to nechytlo.A některý scény jsou vyloženě na hovno.Zklamání z toho,že je to jen průměr.50%.(3.3.2018)

Kdyby jste je nechali exnout, tak tomu vpálím pětku, ale ne, jste č*ráci. Tatínek to totiž slíbil! ... GA Cinema(24.10.2017)

Děkuji Ti za ten skvělý zážitek z tohoto snímku...nikdy nepochopím nízká hodnocení katastrofických filmů, nenechte si jimi ošálit. Protože tohle je přesně ten film na který jsem čekala celý rok! Nechci spoilerovat, ale Gerard Butler opět zachraňuje svět...herec na pravém místě, jak jinak také?! Ve zkratce, skvělý námět, skvělé herecké výkony, skvělý soundtrack...podle mého názoru letos nejlepší film tohoto žánru. Omluvte mou neomalenost, všichni máme jiný vkus...co sedí mě, nemusí sedět Vám. Ale věřte, že bych nikdy záměrně neradila špatně. "Věříš na pannu Marii?"(25.11.2017)

Naprosto parádní podívaná pro velké kluky. Nechápu tak špatné hodnocení, tak skvělého filmu. Geostorm je nabité technologií, efekty a kvalitními herci. Prostě doporučuju. Celkem překvapivě mě tento film unikl, když šel do kin, ale jsem rád, že jsem ho objevil :)(20.1.2018)

"Geostorm" zaradím medzi ďalšie katastrofické filmy, ktoré nemajú moc do seba, ale sú pozerateľné. Vymenujme si len klišé, ktoré sa sem dostanú. Zloduch, ktorý chce ovládnuť svet, rodina vždy musí prežiť, vládne reči, ktoré nikoho nezaujímajú a nejaké tie efekty, ktoré nie sú až tak hrozné ako vo filmoch na Prima Cool v sobotu poobede. Z toho vymenovaného poviem, že viete presne čo sa udeje a jediné čo chýba je atómová bomba, ktorá problém zaručene vyrieši. Keď máme teda tieto fakty z krku, povedzme si niečo o filme ako takom. Myslím si, že všetci chceme na katastrofických filmoch vidieť práve tie spomínané katastrofické udalosti. A v tomto filme si ich užijeme podľa mňa veľmi málo. Áno, je tu pár scénok na začiatku a ku koncu sa konečne niečo začne diať, ale film má podľa mňa v sebe viac scénok vládnych rečnení a rodinných hádok a zloducha, čo chce ovládnúť svet, že veľmi málo z filmu sa venuje potom všetkým tým efektom, ktoré chceme vidieť najviac. A navyše, tento film sa volá "Geostorm" takže by sme ho asi chceli vidieť. Lenže toho sa nikdy nedočkáme. Film je totiž o tom, že treba zastaviť Geostorm. Podarí sa to našim hrdinom? Úprimne, čo si myslíte? Dokonca aj čas kedy to skončí viete odhadnúť veľmi presne. Je to nalinajkované úplne do detailu na všetky tieto klišé. Keď sa efekty dejú, tak je film celkom v pohode. Nemôžem povedať, že by boli super, ale dá sa na ne pozerať. Postavy reprezentujú viac menej stereotypy hrdinov, ktorí sa do týchto príbehov dostanú. Najlepšia je ale Abbie Cornish, ktorá tu hrá postavu, ktorá so svojim milencom vedie dialógy typu: "Miláčik, potrebujem, aby sme pre mňa urobila toto!" - "Ale to nemôžem urobiť! Však to je protiprávne!" - "Ale ja naozaj potrebujem, aby si to pre mňa urobila, lebo inak všetci zomrieme!" - "/vzdychnutie/ "No tak dobre." A sledovať ich je podľa mňa neskutočná zábava. Už len v rámci toho, že absolútne nikto nevedel ako jej dať dobrý charakter, tak jediné dialógy čo spolu vedú sú na tento typ. Nemyslím si, že by som to zaradil do kategórie kvalitnejších katastrofákov ako bol napríklad podľa mňa "2012", ale je to ešte pozerateľné. Ak ste fanúšikom tohto typu filmu, tak si ho čeknite. Ostatní, neviem či by som vám ho vedel nejako výrazne odporučiť. Hodnotenie: C(4.12.2017)

Efekty slušné, příběh slabší 55%(16.2.2018)

• ivan_drago

...opravdu slaboučký odvar veškerého katastrofického todleto... očividné hraní na city nefunguje, rodinný spletenec je vám úplně u řiti, stejně tak nějak jako osud celé planety... a to proto, že se tvůrcům nedaří vybudovat vztah k zfilmované situaci, ani k postavám a i v budování atmosféry film pokulhává... jediným příjemným překvapením je tajná agentka v podání Abbie Cornish...(28.11.2017)

Tak tohle je opravdu, ale fakt opravdu a myslím tím i ve srovnání s nějakými ultra béčky, nejtupější katastrofický film. Paradoxně má taková kokotina mezi hereckým obsazením Butlera, Garciu, Harrise či Sturgesse. Nechápu. I tak ale přes všechny ty nesmysly a hlouposti dám filmu kladné hodnocení, protože i ty blbosti jsou vtipný. Nebo i přes klišé s pejskem divák může ocenit jistou dramatičnost. A i přes stupidní vizi blízké budoucnosti se na některé efekty dobře kouká.(6.12.2017)

Určitě jde o zábavnou sci-fi nálož s vymazleným béčkovým digitálem a velice solidním obsazením! Píšu naschvál béčkový digitál! Ten mě právě odrazuje od čtvré hvězdy a sklání film do průměru. Jinak děj filmu je velice nápaditý, dobře se na něj dívá a má parádní stopáž. Butlerovi už docházejí síly, ale přeci jen je to stále klasik. Možná mi chybělo i více katastrof a destrukcí. Na vlnu z plakátu jsem se těšil jako prase a ona se nám ukázala jen chvilkově v závěru filmu. Prostě zde bylo spousty nedostatků, nicméně zábava to je! 60%(11.2.2018)

• Nach

V podstatě zbytečný film, který by tak chtěl být áčkový, až je k smíchu ve svém podání béčkovosti. Logika byla spláchnutá kamsi do záchodu už při psaní scénáře. CGI efekty jsou kvalitní, hyperrealistické, ale k čemu to, když o postavy nemáte jediný zájem. Směšnost pak dokresluje, když pomalu celý svět jásá když se z vesmíru zachrání dva astronauti, ale na zemi jsou evidentně miliardy zničených životů, které jakoby v tu chvíli neexistovaly. Tristně nezvládnutá i režie. 40%(17.2.2018)

Když zemi začnou zužovat živelné pohromy, spojí se vláda s nejlepšími vědci světa, aby vynalezli řízení klimatu. To funguje jen do té doby, než se někdo cíleně přes systém co má chránit, pokusí ničit naší zemi. Na scénu se dostává Gerard Butler, který kdysi ochranný systém navrhl a začíná boj s časem i počasím! Povedené, nenásilně podané, ničivé scény s počasím bych přidal, jinak dobře propojený děj s vesmírem a zemí. 70%(4.1.2018)

• alchac

Ale jako pokud odhlédnu od toho, že jde o biják po všech stránkách stejně blbej jako nápad obehnat háj tek pletivem od králíkárny planetu, kterou podle nejnižších odhadů ročně trefí skoro 20 tisíc meteoritů, tak… by z toho filmu vlastně nic nezbylo. Škoda, že ta třináctiletá uvědomělá psychoanalytička nebyla ještě o kousek víc nesnesitelná, mohl jsem to vypnout po půl hodině a nemučit se zbytkem stopáže.(28.4.2018)

Asi mi přece jenom moc chybí tyhle naivní katastrofické filmy doby minulé... Ironických 100 %(11.2.2018)