Komentáře uživatelů k filmu (363)

 • mortak
  **

  Obyčejné béčko, do něhož nějaký studiový hlavoun nalil přes sto melounů. Je to stejně pitomé jako Emmerich a jeho opusy, jenže ten si dokázal přece jen tu ignoraci přírodních zákonů v jeho filmech lépe pohlídat a maskovat (tady když se smaží vajíčka, měly by se smažit i boty a pneumatiky, ale ono nic). Takže pokud mám Emmericha za tři hvězdy, tohle je o level níže - hvězdy dvě.(4.11.2018)

 • Immortal17
  ****

  Děkuji Ti za ten skvělý zážitek z tohoto snímku...nikdy nepochopím nízká hodnocení katastrofických filmů, nenechte si jimi ošálit. Protože tohle je přesně ten film na který jsem čekala celý rok! Nechci spoilerovat, ale Gerard Butler opět zachraňuje svět...herec na pravém místě, jak jinak také?! Ve zkratce, skvělý námět, skvělé herecké výkony, skvělý soundtrack...podle mého názoru letos nejlepší film tohoto žánru. Omluvte mou neomalenost, všichni máme jiný vkus...co sedí mě, nemusí sedět Vám. Ale věřte, že bych nikdy záměrně neradila špatně. "Věříš na pannu Marii?"(25.11.2017)

 • ExpertRaptor
  ***

  Priemerný film. 60% -- Tak som sa tešil a hneď po 30 minútach som sa aj do tešil. Herecky v pohode, CGI efekty fajn, dej zaujímavý ale tak nudný, pretože tu nejaká živelná pohroma ani moc nebola možno tak na 5 min. A vo filme politika? A táto veta od prezidenta USA ma zložila citujem '' Som najmocnejší muž sveta!'' To mi viacej netrebalo a som sa smial až mi z toho slzy išli z očí.(7.2.2018)

 • Figusek
  ***

  Určitě jde o zábavnou sci-fi nálož s vymazleným béčkovým digitálem a velice solidním obsazením! Píšu naschvál béčkový digitál! Ten mě právě odrazuje od čtvré hvězdy a sklání film do průměru. Jinak děj filmu je velice nápaditý, dobře se na něj dívá a má parádní stopáž. Butlerovi už docházejí síly, ale přeci jen je to stále klasik. Možná mi chybělo i více katastrof a destrukcí. Na vlnu z plakátu jsem se těšil jako prase a ona se nám ukázala jen chvilkově v závěru filmu. Prostě zde bylo spousty nedostatků, nicméně zábava to je! 60%(11.2.2018)

 • Enny_Ennynka
  ***

  Efekty slušné, příběh slabší 55%(16.2.2018)

 • VaHo
  odpad!

  Nepamatuju si, kdy naposledy jsem dával odpad s takovou chutí. 20 % průměrných katastrofických scén s podprůměrnými triky, 80 % idiotských dialogů a "vysvětlovaček". Nuda, nuda, šeď, šeď a neustálý pocit trapna. Fuj.(8.12.2018)

 • ivan_drago
  **

  ...opravdu slaboučký odvar veškerého katastrofického todleto... očividné hraní na city nefunguje, rodinný spletenec je vám úplně u řiti, stejně tak nějak jako osud celé planety... a to proto, že se tvůrcům nedaří vybudovat vztah k zfilmované situaci, ani k postavám a i v budování atmosféry film pokulhává... jediným příjemným překvapením je tajná agentka v podání Abbie Cornish...(28.11.2017)

 • Mrkvič
  ***

  Tak tohle je opravdu, ale fakt opravdu a myslím tím i ve srovnání s nějakými ultra béčky, nejtupější katastrofický film. Paradoxně má taková kokotina mezi hereckým obsazením Butlera, Garciu, Harrise či Sturgesse. Nechápu. I tak ale přes všechny ty nesmysly a hlouposti dám filmu kladné hodnocení, protože i ty blbosti jsou vtipný. Nebo i přes klišé s pejskem divák může ocenit jistou dramatičnost. A i přes stupidní vizi blízké budoucnosti se na některé efekty dobře kouká.(6.12.2017)

 • Nach
  *

  V podstatě zbytečný film, který by tak chtěl být áčkový, až je k smíchu ve svém podání béčkovosti. Logika byla spláchnutá kamsi do záchodu už při psaní scénáře. CGI efekty jsou kvalitní, hyperrealistické, ale k čemu to, když o postavy nemáte jediný zájem. Směšnost pak dokresluje, když pomalu celý svět jásá když se z vesmíru zachrání dva astronauti, ale na zemi jsou evidentně miliardy zničených životů, které jakoby v tu chvíli neexistovaly. Tristně nezvládnutá i režie. 40%(17.2.2018)

 • alchac
  *

  Ale jako pokud odhlédnu od toho, že jde o biják po všech stránkách stejně blbej jako nápad obehnat háj tek pletivem od králíkárny planetu, kterou podle nejnižších odhadů ročně trefí skoro 20 tisíc meteoritů, tak… by z toho filmu vlastně nic nezbylo. Škoda, že ta třináctiletá uvědomělá psychoanalytička nebyla ještě o kousek víc nesnesitelná, mohl jsem to vypnout po půl hodině a nemučit se zbytkem stopáže.(28.4.2018)

 • filmfanouch
  ****

  Dlouho odkládaný sci-fi film je režijním debutem Deana Devlina, producenta stojícího za většinou filmů Rolanda Emmericha. Emmerichovy filmy jsou ve většině případů geniální ztělesnění anarchie a Emmerich je režisér zručný. Devlin si zde ale ukousl až příliš velké sousto a měl radši zavolat Rolandovi. Devlin je pořád přece jenom debutant a dostal film za 120 milionů dolarů. Což je pro debutanta hrozně moc avšak zázraky se stávají. U Geostormu to dojelo tak na 50 procent. Geostorm není špatný film. Nejde však ani o dokonalý film. Akční scény i přes rozpočet úplně zaujmout nedokážou a celá zápletka je opravdu přitažená za vlasy a navíc ne úplně vysvětlená (alespoň dle toho co jsem zaregistroval) Herecká stránka je v pořádku: Gerald Butler je opět sympatický hrdina, Jim Sturgess je jeho ying-yangovský bráška a do toho jim ve vedlejších rolí sekundují Ed Harris a Andy Garcia. Především vztah bratrů je fajnově propracovaný a dojde k jedné emočně vyhrocené scéně která se oboum hercům povedla. Geostorm je však pořád řadový blockbuster a i když to na konci vypadá, že zaexperimentuje nakonec spadne do řadového klišé. Jako žánrová výplachovka ovšem vysoce fajn.(28.10.2017)

 • Phietros
  ****

  Když zemi začnou zužovat živelné pohromy, spojí se vláda s nejlepšími vědci světa, aby vynalezli řízení klimatu. To funguje jen do té doby, než se někdo cíleně přes systém co má chránit, pokusí ničit naší zemi. Na scénu se dostává Gerard Butler, který kdysi ochranný systém navrhl a začíná boj s časem i počasím! Povedené, nenásilně podané, ničivé scény s počasím bych přidal, jinak dobře propojený děj s vesmírem a zemí. 70%(4.1.2018)

 • neoBlast
  *****

  Asi mi přece jenom moc chybí tyhle naivní katastrofické filmy doby minulé... Ironických 100 %(11.2.2018)

 • Triple H
  **

  Takto dopadá, keď chce niekto rýchlo a (relatívne) lacno zarobiť na aktuálne medializovanom fenoméne. Holt aj popcornová blbina potrebuje kumšt. Emmerich bol na inej úrovni - vedel lepšie pracovať s postavami, lepšie filmy gradovať a celkovo im dať nejaký šarm. Veľký problém je budget, lebo efektnú globálnu apokalypsu bez neho rozpútať ťažko. Aj 14 rokov staré The Day After Tomorrow kvalitu efektov Geostorm zadupáva do zeme a to je veru ťažká bieda. Tu máme všehovšudy 4 minútky katastrof, snímané v štýle rýchlo-rýchlo, aby si náhodou niekto nestihol všimnúť, že efekty sú takmer na úrovni televízneho filmu. Snaha odlíšiť sa od starších súrodencov a zviezť sa na Gravitácii a Marťanovi vyústila do debilného konceptu so satelitmi okolo Zeme a Butlerom na vesmírnej stanici, ktorý striedmy budget zbytočne zaťažuje trikovými scénami, ktoré nikoho nezaujímajú. Keď už si pustím niečo čo sa volá "Geostorm" a predávané je to ako katastrofický film o extrémnych vrtochoch počasia, chcem si užiť tie vrtochy a nie spuchnutého Butlera v skafandri. A keďže budget bol aký bol a nebolo zaň možné dodať viac ako 10 minút efektov, väčšina času sa trávi riešením absolútne nezaujímavých vzťahových patálií a odhaľovaním spiknutia, ktoré je vyslovene len vata na vyplnenie času. Herci nepomôžu - scenár je o ničom a všetci sú maximálne znudení, prípadne ak sa už aj snažia, vyzerajú ako keby na pľac liezli z krčmy (Butler), prípadne našňupaný koksom (Sturgess). Garcia to mohol odohrať rovno v teplákoch a tielku, lebo má tak mega v piči, že viac už mať nemôže. Nejaký guilty pleasure pôvab film má, to mu treba nechať.(6.9.2018)

 • Johnny.ARN
  **

  Podľa názvu som usúdil, že to bude C-čková chobotina. Potom moje bystré oko zbehlo na hercov a povedal som si, že možno teda aj nie. A potom som to začal pozerať a preklasifikoval som to z C na B-čkovú chobotinu, ale s dobrým obsadením. Jedna vec. Prečo má niekto ostré náboje na vesmírnej stanici, tisícky km vo vzduchu, keď už aj v lietadlách sa používajú gumové projektily? Ale to len tak na okraj. Celé to ako Amíci ovládajú svet a všetkých zachraňujú mi už ide na nervy. Malo to našťastie spád a ubehlo to celkom rýchlo. A tá halda klišé nebola až taká obrovská, len veľká. 2 z 5(10.11.2018)

 • Marze
  **

  Nepřesvědčivá katastrofická sci-fi s pár překvapeními, s hollywoodskou hvězdou Gerardem Butlerem. Všechno jsme už stokrát viděli někde jinde. Nadužívání digitální technologie. Film se schovává za vznešené otázky změny klimatu, přitom je to obyčejný tupý a nudný popkornáč.(22.12.2017)

 • Yoshimitsu
  **

  Únavné zdlouhavé kecání a chytré řeči politiků mě nebavili. Těch samotných katastrofických záběru tam bylo velmi málo, což byla hrozná škoda. Dávám 30%(4.3.2018)

 • Kudly4
  ****

  Myslím, že v žánru katastrofických filmů, je toto asi to nejlepší za poslední dobu a troufám si říct že i pro tento rok. Katastrofický film, který má v sobě snad všechny živly. Tornáda, blesky, metrové vlny, žár ... Nebylo to vůbec špatné.(7.3.2018)

 • carlos 2010
  ***

  Klasický sci-fi thriller, ktorý sa na nič nehraje, a popcornový divák si príde na svoje.(30.3.2018)

 • Fr3d_K
  **

  2 hvezdy za to, ze obcas je to ve sve dementnosti vtipne.(11.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace