Risto Jarva byl evidentně talentovaný režisér, škoda, že umřel tak mladý a škoda, že ho u nás prakticky nikdo nezná. Je to totiž opravdu milý a vtipný snímek. Největším vtipálkem je zde Aimo, který si popletl letadla a místo toho, aby jel do Innsbrucku, dorazil do Řecka. Teď nastala otázka co s oblečením a lyžemi. Ale zdá se, že chlápek je celkem kutil - vyrobil si plavky z kulicha, jen si jaksi z něho zapomněl odstranit bambulky. Vtipní jsou ale i ostatní účastníci zájezdu. Prostřednictvím nich si Jarva bere na paškál některé vlastnosti a nedotatky - například finský patriotismus (zpívání finských písní v autobuse na poznávacím zájezdě), šetrnost a především nezkušenost s cizím prostředím a ciczími pokrmy (vejce na měkko). Jen trochu nechápu ty prostřihy do minulosti těch lidí. //Zhlédnuto v rámci Challenge Tour: 30 dní se světovou kinematografií vol. 2// 85%(3.11.2015)