Global investigative news network

Publicistický / Dokumentární
Slovensko, 2013

Účinkují:

Martin Daňo

GINN Press bojuje proti korupcii, klientelizmu, rodinkárstvu a svojvôli úradníkov. Zasadzuje sa za ochranu verejného záujmu. Dbá na to, aby zákony platili pre všetkých rovnako. Je to nástroj na kontrolu štátnej správy a verejnej moci. GINN nie je viazaný na žiadne politické strany či mimovládne organizácie, finančne ho podporujú radoví občania. Jeho zakladateľom je novinár Martin Daňo. (MM_Ramone)

MM_Ramone

Portál GINN Press bojuje proti korupcii, klientelizmus, rodinkárstvu a svojvôli úradníkov. Zasadzuje sa za ochranu verejného záujmu. Dbá na to, aby zákony platili pre všetkých rovnako. Je to nástroj na kontrolu štátnej správy a verejnej moci. Ide cestou budovania lepšej, spravodlivejšej a demokratickej spoločnosti. GINN nie je viazaný na žiadne politické strany či mimovládne organizácie, finančne ho podporujú radoví občania. Jeho zakladateľom je novinár Martin Daňo. GINN - Global Investigative News Network (Globálna investigatívna spravodajská sieť). ***** ()

agrimon

Serion možno máš pravdu, ale mňa tie videá bavia, a je tam aj štipka pravdy, pretože dosť vecí na Slovensku funguje podivne. Nemyslím si, že to ale tento dokument zmení, skôr je to robené pre propagáciu autora. Ktovie možno budeme mať novú politickú stranu :) ()

smatana.sk odpad!

Prečo je možné označiť za "TV pořad" výtvor, ktorý nikdy nebol v žiadnej televízii odvysielaný? Je to obyčajný youtubový kanál pochybnej úrovne. ()