Ve své době kvalitní zábavný pořad šitý na míru tehdejší zábavné dvojici Šíp & Uhlíř. A když to v dnešní době opakují, rozhodně to na rozdíl od různých zábavných estrád TV Nova obstojí díky nepodbízivému humoru, zajímavým a tehdy známým i neokoukaným hostům a díky konceptu tehdy sice tradičních, ale i dnes bezproblémových přístupů. Celkem vzniklo 7 dílů vysílaných v půlročním odstupu: 1. Galasuperšou aneb Šou na nečisto (1984), 2. Galasuperšou aneb Šou za všechny peníze (1984), 3. Galasuperšou aneb Šou na vlastní triko (1985), 4. Galasuperšou aneb Šou pro čtyři ruce a orchestr (1985), 5. Galasuperšou aneb Fiasko (1986), 6. Galasuperšou aneb Dostali jsme na frak (1986), 7. Galasuperšou aneb Telemost Praha-Poděbrady (1987).(10.11.2014)

Dvojice Šíp & Uhlíř patří společně s progresivnějším "Kouzelníkem" a na semaforskou legendu navazujícím Zajícem v pytli, na poli televizní zábavy, ke klasice a vlastně k tomu nejlepšímu co se týče osmdesátých a začátku devadesátých let. A když si za pomocníky vezmou cimrmanovského pana Brašnáře, o třetinu lehčího (myšleno oproti jeho nejslavnějším letům na Nově) Petra Novotného, osamostatnivšího se Luďka Sobotu, začínající Mladého s Náhlovským, nikdy nezklamavšího Pepu Dvořáka, Mládka, Dědečka, Buriána, Kopeckého, Klukovou, Nárožného, Sováka a další + na tu dobu celkem zdařilé hudební vložky (překvapilo například Tango) není co dodat. V inkriminovaných letech by jste těžko hledali kvalitnější zábavné pořady.(6.11.2014)