Všechny moje lásky

Z natáčení  - Veronika Žilková, Klára Oltová, Libuše Švormová, Roman Vojtek, Mahulena Bočanová, Johanna Steiger-Antošová
Česko, 2015, 25 h 43 min (Minutáž: 53–57 min)

Veronika Žilková, Mahulena Bočanová, Monika Zoubková, Jan Šťastný, Miluše Šplechtová, Jana Bernášková, Ilona Svobodová, Veronika Khek Kubařová (více)

Epizody(28)

Seriál Všechny moje lásky vypráví o pozitivním přístupu k životu. O touze a odvaze překonat všechny překážky, které život přenáší. A i když je často velmi dramatický a těžký, dá se vše zvládnout s humorem a nadsázkou. Ústřední postavou je Marie Svobodová, která působí na okolí velmi pozitivně, dobře naladěná a usměvavá. Její přítomnost vnáší do každé situace pohodu a dobrou náladu, kterou šíří dál i mezi své přátele a okolí. Po zásadním zvratu v životě nepodlehla smutku a s nadhledem přijímá další nové výzvy. Pořídila si nový byt na krásném místě a rozhodla se naplno žít dál. Volné chvíle doma tráví ráda u dobré knihy nebo vaří, což ocení její dvě dospělé děti Míša a Ondřej i bratr Ota. Čas má vždy i na svou milovanou maminku Alici, kterou pravidelně navštěvuje za městem… (TV Prima)

NinadeL

Seriál, ve kterém Veronika Žilková (53) hraje spolužačku ze základky Martina Trnavského (45), je takový jiný... Ano, horší. A nepomáhá tomu ani sem tam lepší obsazení (Kubařová), ani vtipné retro do tesilových let. #finaleplzen ()

Davies182 odpad!

Sem pevně přesvědčenej o tom, že podobný tuzemský "seriály" urychlujou stařeckou demenci. Zcela vážně a beze srandy. ()

kingik odpad!

Ne, lidé kolem padesátky opravdu nejsou hezcí. Tvůrci tohoto "zázraku" však chtějí nezlomného českého seriálového diváka přesvědčit o pravém opaku. Život po menopauze, se strhaným rypákem a šedivými skráněmi, je přece tak báječný. Režisérka německého původu Johanna Steiger-Antošová zřejme dospěla k přesvědčení, že má perfektně nastudovanou vyšší střední třídu a může operovat s nejrůznějšími charaktery postav dle libosti. Do popředí vrhla, podle jejího přesvědčení, sympatickou Veroniku Žilkovou, kterou obklopila příslušně zdegenerovanými charaktery, které přecházejíc z jednoho současného seriálu do druhého, plní úspěšně funkci postav na zabití. Všichni jsou tak chápaví a tak k sobě laskaví jakoby si přičichli ke květině Dobra. Jedině Miluše Šplechtová v roli místostarostky si nepřivoněla, neboť hraje zápornou postavu. Každá životní překážka se ukazuje jako ten pravý rajc, každé rozhodnutí v nepravou chvíli je rozhodnutím v pravou chvíli a každá starost je radostí. Jsme tedy nuceni vedle Žilkové také vidět těhotnou Kubařovou jako její dceru, co se k ní nastěhovala. A tímto výčet postav samozřejmě nekončí. Co třeba taková hilda Bočanová, která se pravidelným běháním v parku snaží dohonit mládí, když nemůže Majerovi, co hraje jejího manžela, vyhonit čuráka, který na úkor mrdání raději cestuje. Další postavy, o kterých se rozepisovat nemá cenu, se vůbec ničím neliší od těch, které známe z tryzen typu Cesty Romů, Hulice, Koordinace v Černobílé osadě nebo Felčaři z Konců. Scenárista si zkrátka vytřel riť a na vedení televize Prima se rozhodlo, že ta rozmazaná vrstva na papíře má jisté umělecké hodnoty a je dobré přijít v nové sezoně s dalším seriálovým blábolem. Jako by jich za poslední dobu nebylo dost. Tenhle seriál se však vymyká v tom, že nemá vůbec tempo. Sekvence, ve kterých se nechal odehrát nějaký starší písničkový šlágr v téměř plné délce a postavy mlčely nebo zdlouhavě esemeskovaly, nebyly výjimkou. Ano, je to moderní seriál, tak se v něm ve zvýšené míře píší textovky, všude v domácnostech jsou zapnuté notebooky, a pohybujeme se v moderních, prosperujících firmách, kterým šéfuje (úspěšná) žena. Do toho ovdovělá Žilková hledá novou lásku u svých bývalých lásek z mládí, Kubařová rodí, Bočanová běhá v parku a tak pořád dokola. No normálního člověka by z toho mrdlo. Tedy toho, kdo se na současné a lacině vypadající české seriály občas koukne, tak se nestačí divit, jak šla seriálová tvorba do sraček. Kdo naopak tyhle módní ultrakokotiny sleduje pravidelně a má občanku s datem narození pod rok 1970, tak mu to přijde osvěžující a milé. Jistě, proč ne, když z hlediska kvality, je tohle to nejlepší z nejhoršího. Seriálová tvorba je naprosto v dezolátním stavu. A pokud bude nadále zásobena podřadnými příspěvky jako je tenhle, může dojít k jejímu totálnímu popravení. Věřím, že valná většina diváků má soudnost a nepustí si Žilkovou a spol. do svých obýváků. 0% ()

triatlet

Některé scény - rande s cykloláskou - vtipné, ale jinak převládá klišovitost, nezajímavá výplň vztahových pracovních a milostných slastí a strastí. Obsazení celkem zajímavé. Žilková v roli vypravěčky přesvědčivá. ()

honajz

Jako jo, věřím, že hromada znuděných paniček, jejichž manžel dělá v parlamentu od nevidím do nevidím, aby jí zajistil její náročné požadavky, skutečně z nudy čtou blogísky nějakých v pubertě zaseknutých žen, ale dělat z toho seriál? "Buďte sebevědomé, dělejte si, co chcete, na co máte chuť..." Prima, jasně. Chlap je jen taková ozdoba bokem, z něhož se po kouzelné frázi Oslíčku, otřes se, sypou prachy. Jinak nemá chlap smysl. Všechny ženské v tomto seriálu bydlí v novostavbách, v bytech s velkými pokoji, nejnovější kuchyní podle módy, venku předzahrádka, balkón, výhled... Reklama hadra. Žádná nebydlí v paneláku, neřeší dvě děti, jedno třeba s epilepsií, druhé hyperaktivní, prostě mimo realitu. Vůbec mne celý koncept přijde ulítlý nechat si do života kecat nějakou primadonu bez sebereflexe? A adorovat, že nějaká taková fuchtle má jistou šanci ovlivňovat beztrestně životy druhých? A všichni kolem ji mají rádi a strašně jí tleskají? To už ten Sex ve městě vypadal reálněji. ()

Tommassi3

Tak mi zase jednou tuhla krev v Žil(k)ách, když jsem se naprosto masochisticky odhodlal nakouknout pod pokličku hrnce TV Prima, která rozhazujíce na všechny strany své kačáky z nekonečných reklam uklohnila další původní naprosto zbytečný - Tedy pokud nejste zrovna padesátiletá nenapravitelná romantička !! -seriál, rozuměj kvazitelenovelu, před níž znovu předem varuje už samotný koncept zrcadlící se v názvu, s celkem věrohodnou, leč nesmírně otravnou hlavní hrdinkou.. Nejvíce mě však paradoxně - No, možná spíš logicky !! - nakonec Všechny moje lásky zaujaly pomalu se už zajídajícími pseudonarativními prostředky v čele se zobrazováním textovek, které divák mohl velmi čerstvě zaregistrovat také třeba v (kr)kavčí Reportérce, či také otravně chytlavým hudebním motivem.. Přiznávám, že tenhle projekt už silně připomíná přinejmenším jiné západoevropské, nicméně i v rámci své divácké cílové skupiny otravuje svými křečovitými návraty do minulosti, když vlastně na osobu režisérky Johanny Steiger-Antošové prozrazuje až příliš, a navíc znovu křičí: Vyprávěj !! Já už však další příšerný příběh z pera Rudolfa Merknera skutečně vidět nechci !! ()

Tryskomyš

Je to vyloženě holčičí seriál. Bláznivý, strhující, vzrušující, napínavý. A málem bych zapomněla na jednu z mých oblíbenkyň, vlastně na dvě. Veronika Žilková a Ilona Svobodová. Trochu se divím, že hodnocení je tak nízké. Možná teď při druhém pokračování, když je léto, si najde svoje fanynky. ()

veronikav

Seriál určený spíše starším generacím ... Je to to taková pohádka pro padesátníky :) Příjemná změna. Nic se zbytečně nerozpitvává - prostě podáno s humorem a nadhledem. Pro většinu asi moc obyčejné .... ()

kajas

Ke sledování nového primáckého seriálu mě navnadila hlavně herecká účast slečny Kubařové, slíbila jsem si tedy, že dám šanci alespoň úvodní dvojité epizodě. A musím přiznat, že jsem byla docela mile překvapená. "Flashbacky" do mladých let hlavní hrdinky (jak Veroniku Ž. nemusím, tak tato role jí celkem sedla, určitě lepší volba než plánovaná Dagmar) mi připomněly oblíbený seriál "Vyprávěj", sympatické hledání dávných lásek dokázalo někdy i pobavit. Nejvážnější problém jsem vlastně měla jenom s prvním adeptem, protože vydávat Martina Trnavského za vrstevníka Žilkové, tomu by opravdu nikdo nevěřil ;). Jako asi většina divaček jsem tedy čekala, kdy už si Marie a její soused uvědomí, že jsou si souzeni. Poslední díl (o kterém jsem vůbec netušila, že vyprávění uzavírá) mě ale svým vyústěním poměrně zklamal. Bude ještě něco dál? Update: Bylo. Několik "nových", více otravných epizod, které jsem absolvovala opravdu jenom ze zvědavosti, s kým hlavní hrdinka skončí... ()

gabin(a) odpad!

Nene! Nejvíc mě jako padesátnici uráží, že mám být cílovou skupinou!!! Asi mám o sobě moc vysoké mínění, ale já jsem si dokázala sehnat chlapa před 30 lety! Mám ráda bigbít a vážnou hudbu, cestopisy a dobré komedie a nemám doma vymalováno pestrými barvami! A čumím na fotbal! Tohle je fakt nebetyčná HRŮZA, všudypřítomnou veselou krávou Žilkovou počínaje a kvadrilionem místních hráčů (už se to ani nedá nazývat herci) prostituujících ve všech seriálech na prý konkurenčních televizích konče. Když vidím Štěpničku, Kostkovou, Bočanovou a mnoho mnoho dalších, už ani nevím cože je to vlastně za TV stanici, protože v těch veledílech mám fakt guláš. Ulice, Svatby v Benátkách, Šípková Růženka, Cesty domů, všechny ty Ordinace a já nevím, co ještě, všude jenom jde o to kdo s kým, jak sbalit chlapa a jak si ten život rozvedené čtyřicítky a padesátky užít. V těch seriálech už se nikdo ani nenamáhá předstírat práci a vše se točí jenom kolem "milostných" problémů. Je to duševní porno! ()

ghatos

30% po prvním díle. Veronika Žilková jako průvodkyně životy vyšší střední třídy. Vyumělkovaná realita plná "cool" karikatur současnosti...děkuji, nechci. ()

zsn odpad!

Silně začínám bejt alergická na kopie verbala typu zde hodnotícího uživatele kingik. Kreténi - opakovaný vtip není vtipem - prznění názvů filmů nebo jmen herců, k tomu co věta to mrdání, kouření ptáků, rasistické poznámky, vás do redakce ani na přední příčky mezi recenzenty nedostane. Zastydlá puberta a samohana maskované za frigiditu každé osoby ženského pohlaví vám z obsahu palice udělala kvalitní žumpu sraček. Bylo by fajn, přestat si tu řešit osobní problémy, autor stránek by měl konečně přistoupit na čistku komentářů, potažmo uživatelů - hranice mezi filmovou kritikou a chlívem se tu totiž stírá člověčími lejny. Raději místní diktatura, třebas s trestnými body, než demokracie mluvy řeznického psa se svobodou omezující svobodu druhých. ()

Terezinka198 odpad!

Žilková snad neměla ani chvíli klidu, protože kdykoli k ní někdo přijde, hned začne kecat, že toho znala a s tím se vyspala. A na to má být hrdá? ()

Ydrosten

Další z řady degenerativní seriálů, který bude " velmi oblíben " takže se můžeme těšit na to že bude TV okupovat nejméně 4 roky. Sledovat to rozhodně nemíním, což jsem dal jasně najevo i partnerce ( a navíc jde na ČT2 James Bond, takže debata byla rychle u konce ) ()

Hapretor odpad!

WAROVÁNÍ: Dlouhodobé sledování takových (českých) seriálů může přivodit nevratné poškození mozku !!! ()

Trixinka

Pár vtipných scén (cyklo výlet, paintball) to bohužel nezachrání. Není to tak zlé jako Ordinace nebo Cesty, ale žádný zázrak to taky není. ()

Domca94 odpad!

Nápad pěkný, zpracování nulové. Jak mám ráda Veroniku Žilkovou, tak si říkám, jak se k tomuhle mohla proboha upsat? ()