"Satanisti na český vesnici to fakt mají těžký!" Tak po první sérii už došlo i na humpolácký humor... ale proč ne, já valím do Humpolce :-) Hlavní postavy mi zůstaly a přibyly nové, které nezklamaly. Naopak, Eliška Křenková v roli blackmetalistky téměř excelovala. No a Jitka Čvančarová opravdu zvládá jakékoliv téma. A protože některá témata mi byla opravdu blízká, samozřejmě vše sejmuto s vysokým nadhledem, včetně rivality Čechů a Moraváků, tak jsem se znovu skvěle bavil. Vůbec bych se nezlobil za další pokračování... "Otrhat - zkvasit - vypálit - vypít, to je svatá čtveřice!"(17.4.2016)

Druhá serie je neméně výborná jako ta první. Obrovským plusem jsou čecháčci. Starosta L.Noha je správnej notor, Taclík je kradač jak má být. Satanistka Křenková je miloučká. Mrzí mě že více prostoru nedostal ,,machr,, Langmajer se svým kumpánem Šimčíkem. Jejich objevení palírny a svatá čtveřice ,,očesat, zkvasit, vypálit, vypít je nesmrtelná. Čvančarka je i se svými kily mooc sexy a moravský ,,hřééba,, Matonoha dostane spolukurevníka a tím to dostane větší grády. Nejvíc sem byl nadšený ze zpěvačky místní kapely Traktor Johany Freywaldové, ta holka má neuvěřitelnou jiskru v oku a mooc sexy kukuč. A její erotická pasáž na valníku ,,,vau :-)) Alergický jsem byl pouze na Něrgešovou a Norisovou. Těch holek je škoda. Chudiny na film prostě nemaj. Palec hore :-)))(19.5.2016)

• GeusX

První díly druhé série se zdají být v dosti podobné úrovni, určitě ne lepší... Po 11 dílech druhé série musím říci, že tu dvojku pěkně zvojtili a díl od dílu je to větší ztráta času. Především pro "komické" figurky, které už vtipné nejsou a už mi lezou docela krkem... Až do posledního dílu jsem to nedokoukal.(4.3.2016)

druhá série byla dost lepší jak první až mě štve že to skončilo a já to tak rychle zlhtal tak moc bych chtěl další sérii ale te se asi nedočkám :( výborný seriál který neměl chybu.(25.6.2017)

Konfrontace Čechů a Moraváků přináší spoustu vtipných situací, ale nakonec se ukáže, že víno a pivo nejsou proti sobě, stejně tak jako Češi a Moraváci. Milý, humorný seriál, příjemně obsazený a já z něj cítím, že tvůrci filmu se u psaní a natáčení bavili stejně tak jako já později u jeho sledování.(3.3.2016)