poster

Personal Shopper

 • Francie

  Personal Shopper

 • Německo

  Personal Shopper

 • Slovensko

  Personal Shopper

 • Velká Británie

  Personal Shopper

Drama / Thriller / Mysteriózní

Francie / Německo, 2016, 105 min

Režie:

Olivier Assayas

Scénář:

Olivier Assayas

Kamera:

Yorick Le Saux

Producenti:

Charles Gillibert

Střih:

Marion Monnier

Kostýmy:

Jürgen Doering
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  ***

  Překvapivě zajímavá a v mnoha ohledech napínavá duchařina, o které je dobré vědět co nejméně, aby skutečně dokázala překvapit. Plusem je překvapivě Kristen Stewart, které role opravdu sedí a několik skutečně napínavých a skvěle vygradovaných scén. Bohužel má film neskutečně utahané tempo a tak se na to zajímavé, občas čeká až moc dlouho.(6.9.2017)

 • Wysch
  ****

  Probably the most underrated movie this year... so far. Největší omyl bude považovat tenhle snímek za duchařskej / supernatural thriller. Film je absolutně o něčem jiným - o hledání sebe sama, smutku, osamocení nejen ve studený Pařiži, přežívání... a možná i nějakým tom duchovi. Filmová hádanka, Kristen Stewart v doposud herecky nejsilnější roli, skvěle nasnímané napětí, smysluplně odvyprávěné puzzle. Ironií osudu je, že teprve po zhlédnutí Personal Shopper mi dochází, jak moc jsem nedocenil Sils Maria, a jak silný filmař Assayas je. Bravo. [Febiofest 2017](24.3.2017)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Docela zajímavá psychologická dráma, která se pouze lehce otírá o Thriller. Kristen Stewart doposud neměla možnost žádným projektem vyloženě nadchnout, tak zde alespoň 2x ukáže cecky a doufá, že si jí tam někdo nahoře všimne. Zaujaly scény s Smskami, jinak nic zajímavého k vidění tu není. Z čeho jsou zdejší intoušové vedle je mi docela záhadou. 55%(22.4.2017)

 • Aljak
  *

  Assayas u mňa neslávil úspech ani na druhý pokus. Nebavil ma jeho predchádzajúci film Sils Maria, a takisto ma nezaujal ani Personal Shopper. Ako psychologický thriller to síce pôsobilo ako tak obstojne, aj tá mysterióznosť v tom bola cítiť, ale celé mi to prišlo napokon ako úplný nezmysel, a pointa bola tiež rovnako odveci. Duchárske filmy si ma akosi nikdy nezískali. Vlastne ani neviem, čo by som na tomto filme vlastne vyzdvihol. Možno akurát tú tajomnú sms komunikáciu, ktorá vyplnila skoro polku filmu. Ale aj tak napokon nič extra!(6.5.2017)

 • sir-dave
  *

  Stewartka má tady zase ten svůj klasický utrápený výraz jakoby chtěla, aby už ten natáčecí den skončil a mohla se jít lesbit do karavanu se svoji přítelkyní. To nejzajímavější je, že je polovina filmu proesemeskována, ikdyž jsem od závěru čekal ještě více. Plno věci mi přišlo nedotažených, atmosféra mě moc nechytla a ta linie jako nákupčí byla zralá na přeskakování.(11.5.2017)

 • - Natáčelo se také v Praze. (jlhgjh)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace