Puvodne jsem dal jenom tri hvezdy, slusnej prumer a Bill Lawrence me lakal. Po odvysialni dilu 7 a 8 zive ve dvou verzich (vychodni a zapadni pobrezi) pridavam hvezdu navic. Tohle stalo za to videt a jo, koukal jsem na obe verze a porovnaval rozdily (jsou tam). EDIT: 4 slusnejsi hvezdy zustavaj, ale jeste velky plus navic za to, ze cela tretit serie ma byt zive(6.5.2015)

Fajná oddychovka. Postavy sú dobre napísané a majú množstvo skvelých momentov. Ako celok to ale pokryvkáva. Ale ak potrebujete len tak čumieť na niečo a neuvažovať o ničom inom príde mi Undateable ako celkom správna voľba. Prvá séria 60% - s tým že to vôbec nenudí. Druhá séria o triedu lepšia. Lepšie uchopené postavy. Viac WTF momentov a celkovo sa mi to začína neuveriteľne páčiť. Je to také to moralizovanie o tom ako byť skutočne najlepší. Na druhú stranu I dont care. Baby sú tam pekné. 2. séria 90% Tretia séria ktorá je celá life síce má zaujímavých hostí.. je plná live bloopers.. ale postráda konzistentnosť a zápletka či už hlavné alebo vedľajšie postrádajú už nápaditosť a sú viacej roztrieštené. Veľká škoda. Herci stále v pohode. Ale nakoniec znižujem hodnotenie. Je to bohužiaľ priemer. 3. séria - 60%(1.6.2016)

První dva díly byly nuda. A jakože poměrně velká. Prostě to budilo dojem naprosto nezajímavého, průměrného sitcomu. Jenže naštěstí, první dva díly jsou ty nejhorší. A ty další jsou lepší a lepší. A na úplném konci se z Undateable stal jeden z nejvtipnějších a mnou nejmilovanějších komediálních sitcomů, který tady s námi klidně mohl ještě pár let být. Postavy, ačkoliv jde o na první pohled sitcomové standarty, jsou výtečně napsány a fantasticky zahrány. Mezi herci je neskutečná chemie, většina vtipů funguje (protože jde o vtipy skutečně kvalitní) a tu pravou šťávu to dostalo v živých epizodách, kdy se naprosto skvostně strefovali všichni sami do sebe navzájem. Ze seriálu jde úžasná energie (bloopers jsou neskutečně dokonalou záležitostí) a zrušení mě mrzí, protože ačkoliv LIVE vysílání bylo naprosto perfektní (viz výše), ale paradoxně to mu asi uškodilo (a vysílání v pátek). A víte vy co? Bavilo mě to mnohem víc, než celý Brooklyn Nine-Nine a posledních pět sérií TBBT, škoda, že jsem se k Undateable dostal až teď. Shelly je fantastický hláškař a Ron Funches, černá smrt, je z těch všech rozhodně nejlepší komik (s tím by sice Danny nesouhlasil, ale i tak - TAKE IT TO CHURCH). A Bridigt Mendler je rozkošná, škoda, že nebyla už v první sérii (která je nejslabší). I vedlejší postavy jsou skvělé. A nejspíš to půjde do topky, protože tohle je fakt strašně super!!! #UndateableLive - seriál s nejlepším slovním humorem. 100%.(2.9.2017)

Teprve poslední díl druhé série rozjíždí seriál na plné obrátky. Proč? Právě od tohoto dílu je celý seriál VYSÍLÁN KOMPLETNĚ ŽIVĚ! Živé publikum je u sitcomů ještě stále docela běžné. Živé vysílání bez přetáčení a bez postprodukce je něco, co se jen tak nevidí. Třetí série začíná velmi živě - po všech stránkách. Občas nějaká chyba, občas řepřek, mikrofon v záběru a nebo navzájem se rozesmívající herci zábavě ještě přidávají. A pak jsou tu mraky povedených vtipů, výstupy známých osobností a hlavně narážky na všechny možné filmy, seriály a sebe sama. #UndateableLive(17.10.2015)

Nový seriál za kterým stojí Bill Lawrence a jeho produkční společnost Doozer. Nebudu lhát, to je fakt, který mě lákal nejvíce. Protože zatím pokaždé jsem se u jeho seriálů bavil (Scrubs, Cougar Town, Ground Floor). Seriál nabízí možná ze začátku trochu ohraný koncept, ale postupem času se posune i kapku jinam a není jen o frajerovi, co ostatní učí sbalit ženskou. Herci mě baví (oblíbenec je Shelly), návštěvy z ostatních seriálů (Ground Floor, Cougar Town) taky. Humor i vtipy jsou povedené, takže pro mě oddychovka, jak má být. Myslím, že za sebou máme povedenou první sérii, která slibuje, že ve druhé to může být ještě lepší. *** Druhá série je ještě lepší než ta první. V prvé řadě myslím, že se podařila dámská výměna, kdy místo Sabriny přišla roztomilá Candice, která do party okamžitě zapadla. Humor téhle skupinky se mi líbí a hravě se mi dostal pod kůži. Navíc letos přišel velmi povedený experiment s živou epizodou, která byla opravdu skvělá a to nejen díky hostům, kteří dali vzpomenout na legendární Scrubs. Těším se na třetí řadu, i když se trochu obávám toho, že všechny epizody mají být živě. Na zpestření to opravdu bylo skvělé, ale nejsem si jistej tím, že to bude fungovat celou sezónu a já bych se s Undateable nerad rozloučil. Pro mě tady mohou být stejně dlouho jako Scrubs, nebo alespoň jako Cougar Town... *** Třetí série je samozřejmě trochu jiná a to hlavně díky změně konceptu a faktu, že všechny epizody se vysílaly na živo. Původně jsem se toho nápadu bál, ale jak se ukázalo, tak nebylo proč. Umí si udělat srandu ze všeho okolo, ale hlavně ze sebe a toho si cením. Undateable letos patřil mezi nejvtipnější komedie z "Velké pětky" a tak je pro mě vážně velkou záhadou proč musí jako vždy bojovat o své přežití a proč to s ním nevypadá ani trochu dobře. A je to opravdu škoda, sešla se tady totiž skvělá parta, která skvěle baví každou epizodu a byla by škoda o ně přijít. I když finále série by s přivřenýma očima mohlo sloužit i jako závěr seriálu a to nejen kvůli tomu, že se zastavili Backstreet Boys...(9.11.2014)