Reklama

Reklama

Neranditelní

(seriál)
  • USA Undateable
Z natáčení  - Chris D'Elia, Brent Morin, Eva Amurri Martino, Rick Glassman, Ron Funches
Komedie
USA, (2014–2016), 12 h 34 min (Minutáž: 20–21 min)

Série(3) / Epizody(36)

Příběh seriálu se točí kolem dvou spolubydlících, kteří jsou jako noc a den. Danny Burton (komik Chris D'Elia) je sebevědomý, přitažlivý a nedá na názor nikoho jiného. Justin Kearney (komik Brent Morin) vlastní krachující bar a nad vším trochu moc přemýšlí. Jejich kámoši jsou parta mimoňů, co tráví většinu času v Justinově baru a splachují problémy pivem. Rádi si jeden z druhého pořádně vystřelí, ale když jde do tuhého, vědí, že na ostatní z party je vždy spoleh. (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Z natáčení  - Chris D'Elia, Brent Morin, Eva Amurri Martino, Rick Glassman, Ron Funches

Recenze (28)

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Fajná oddychovka. Postavy sú dobre napísané a majú množstvo skvelých momentov. Ako celok to ale pokryvkáva. Ale ak potrebujete len tak čumieť na niečo a neuvažovať o ničom inom príde mi Undateable ako celkom správna voľba. Prvá séria 60% - s tým že to vôbec nenudí. Druhá séria o triedu lepšia. Lepšie uchopené postavy. Viac WTF momentov a celkovo sa mi to začína neuveriteľne páčiť. Je to také to moralizovanie o tom ako byť skutočne najlepší. Na druhú stranu I dont care. Baby sú tam pekné. 2. séria 90% Tretia séria ktorá je celá life síce má zaujímavých hostí.. je plná live bloopers.. ale postráda konzistentnosť a zápletka či už hlavné alebo vedľajšie postrádajú už nápaditosť a sú viacej roztrieštené. Veľká škoda. Herci stále v pohode. Ale nakoniec znižujem hodnotenie. Je to bohužiaľ priemer. 3. séria - 60% ()

MoiJe 

všechny recenze uživatele

Zatiaľ do s02e05: Stale sledujem, zasmejem sa. // Zatiaľ do s01e02: Pozrela som len kvôli Chrisovi D´Elia, ktorý bol výborný vo http://www.csfd.cz/film/301870-whitney. Tento seriál má podobný nádych a v podstate i humor, takže dávam šancu aj ďalej, napriek tomu, že je vidieť, že herci i scenáristi ešte len hľadajú tú správnu notu a nie je to úplne ono. ()

Reklama

zbyshek 

všechny recenze uživatele

Pro mě jedno z milých překvapení. Stylem humoru je tento seriálem na top úrovni. Situací, u kterých jsem se upřímně zasmál bylo daleko více než třeba u Big Bang Theory. To už je samo o sobě něco. Největším kladem jsou živé dialogy, i když herecký um není tak kvalitní. Ale má to své kouzlo. Je to možná právě tím, že herci nehrají jako úplní profíci. Trochu bych zapracoval na příbězích jednotlivých epizod. Bylo to už ke konci série trochu stereotypní. Ale jinak, 80% jdou na vrub tomuhle nadějnému počinu. ()

Zbyisek 

všechny recenze uživatele

Teprve poslední díl druhé série rozjíždí seriál na plné obrátky. Proč? Právě od tohoto dílu je celý seriál VYSÍLÁN KOMPLETNĚ ŽIVĚ! Živé publikum je u sitcomů ještě stále docela běžné. Živé vysílání bez přetáčení a bez postprodukce je něco, co se jen tak nevidí. Třetí série začíná velmi živě - po všech stránkách. Občas nějaká chyba, občas řepřek, mikrofon v záběru a nebo navzájem se rozesmívající herci zábavě ještě přidávají. A pak jsou tu mraky povedených vtipů, výstupy známých osobností a hlavně narážky na všechny možné filmy, seriály a sebe sama. #UndateableLive ()

Pajky3 

všechny recenze uživatele

Nový seriál za kterým stojí Bill Lawrence a jeho produkční společnost Doozer. Nebudu lhát, to je fakt, který mě lákal nejvíce. Protože zatím pokaždé jsem se u jeho seriálů bavil (Scrubs, Cougar Town, Ground Floor). Seriál nabízí možná ze začátku trochu ohraný koncept, ale postupem času se posune i kapku jinam a není jen o frajerovi, co ostatní učí sbalit ženskou. Herci mě baví (oblíbenec je Shelly), návštěvy z ostatních seriálů (Ground Floor, Cougar Town) taky. Humor i vtipy jsou povedené, takže pro mě oddychovka, jak má být. Myslím, že za sebou máme povedenou první sérii, která slibuje, že ve druhé to může být ještě lepší. *** Druhá série je ještě lepší než ta první. V prvé řadě myslím, že se podařila dámská výměna, kdy místo Sabriny přišla roztomilá Candice, která do party okamžitě zapadla. Humor téhle skupinky se mi líbí a hravě se mi dostal pod kůži. Navíc letos přišel velmi povedený experiment s živou epizodou, která byla opravdu skvělá a to nejen díky hostům, kteří dali vzpomenout na legendární Scrubs. Těším se na třetí řadu, i když se trochu obávám toho, že všechny epizody mají být živě. Na zpestření to opravdu bylo skvělé, ale nejsem si jistej tím, že to bude fungovat celou sezónu a já bych se s Undateable nerad rozloučil. Pro mě tady mohou být stejně dlouho jako Scrubs, nebo alespoň jako Cougar Town... *** Třetí série je samozřejmě trochu jiná a to hlavně díky změně konceptu a faktu, že všechny epizody se vysílaly na živo. Původně jsem se toho nápadu bál, ale jak se ukázalo, tak nebylo proč. Umí si udělat srandu ze všeho okolo, ale hlavně ze sebe a toho si cením. Undateable letos patřil mezi nejvtipnější komedie z "Velké pětky" a tak je pro mě vážně velkou záhadou proč musí jako vždy bojovat o své přežití a proč to s ním nevypadá ani trochu dobře. A je to opravdu škoda, sešla se tady totiž skvělá parta, která skvěle baví každou epizodu a byla by škoda o ně přijít. I když finále série by s přivřenýma očima mohlo sloužit i jako závěr seriálu a to nejen kvůli tomu, že se zastavili Backstreet Boys... ()

Galerie (605)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama