Stačily dva díly abych se s touhle detroitskou partičkou a jejich barem zžil. Nic nového ale s nadhledem a bez křečovitosti podaná oddechovka, která si drží stálou úroveň. ... Živý formát třetí sezony má šmrnc a rozvinutější vztah k postavám, především tahounovi Dannymu, mě přiměl přidat pátou hvězdu. Currently waiting for Season 4...(2.3.2016)

První dva díly byly nuda. A jakože poměrně velká. Prostě to budilo dojem naprosto nezajímavého, průměrného sitcomu. Jenže naštěstí, první dva díly jsou ty nejhorší. A ty další jsou lepší a lepší. A na úplném konci se z Undateable stal jeden z nejvtipnějších a mnou nejmilovanějších komediálních sitcomů, který tady s námi klidně mohl ještě pár let být. Postavy, ačkoliv jde o na první pohled sitcomové standarty, jsou výtečně napsány a fantasticky zahrány. Mezi herci je neskutečná chemie, většina vtipů funguje (protože jde o vtipy skutečně kvalitní) a tu pravou šťávu to dostalo v živých epizodách, kdy se naprosto skvostně strefovali všichni sami do sebe navzájem. Ze seriálu jde úžasná energie (bloopers jsou neskutečně dokonalou záležitostí) a zrušení mě mrzí, protože ačkoliv LIVE vysílání bylo naprosto perfektní (viz výše), ale paradoxně to mu asi uškodilo (a vysílání v pátek). A víte vy co? Bavilo mě to mnohem víc, než celý Brooklyn Nine-Nine a posledních pět sérií TBBT, škoda, že jsem se k Undateable dostal až teď. Shelly je fantastický hláškař a Ron Funches, černá smrt, je z těch všech rozhodně nejlepší komik (s tím by sice Danny nesouhlasil, ale i tak - TAKE IT TO CHURCH). A Bridigt Mendler je rozkošná, škoda, že nebyla už v první sérii (která je nejslabší). I vedlejší postavy jsou skvělé. A nejspíš to půjde do topky, protože tohle je fakt strašně super!!! #UndateableLive - seriál s nejlepším slovním humorem. 100%.(2.9.2017)

Teprve poslední díl druhé série rozjíždí seriál na plné obrátky. Proč? Právě od tohoto dílu je celý seriál VYSÍLÁN KOMPLETNĚ ŽIVĚ! Živé publikum je u sitcomů ještě stále docela běžné. Živé vysílání bez přetáčení a bez postprodukce je něco, co se jen tak nevidí. Třetí série začíná velmi živě - po všech stránkách. Občas nějaká chyba, občas řepřek, mikrofon v záběru a nebo navzájem se rozesmívající herci zábavě ještě přidávají. A pak jsou tu mraky povedených vtipů, výstupy známých osobností a hlavně narážky na všechny možné filmy, seriály a sebe sama. #UndateableLive(17.10.2015)

Puvodne jsem dal jenom tri hvezdy, slusnej prumer a Bill Lawrence me lakal. Po odvysialni dilu 7 a 8 zive ve dvou verzich (vychodni a zapadni pobrezi) pridavam hvezdu navic. Tohle stalo za to videt a jo, koukal jsem na obe verze a porovnaval rozdily (jsou tam). EDIT: 4 slusnejsi hvezdy zustavaj, ale jeste velky plus navic za to, ze cela tretit serie ma byt zive(6.5.2015)

Zatiaľ do s02e05: Stale sledujem, zasmejem sa. // Zatiaľ do s01e02: Pozrela som len kvôli Chrisovi D´Elia, ktorý bol výborný vo http://www.csfd.cz/film/301870-whitney. Tento seriál má podobný nádych a v podstate i humor, takže dávam šancu aj ďalej, napriek tomu, že je vidieť, že herci i scenáristi ešte len hľadajú tú správnu notu a nie je to úplne ono.(31.5.2014)