Fluffy Movie, The

• USA Fluffy Movie: Unity Through Laughter, The
Trailer
Dokumentární / Komedie
USA, 2014, 101 min

Gabriel Iglesias, komik pyšnící se přezdívkou "Fluffy", se tentokrát představí v celovečerním snímku, který je z většinové části tvořen záznamem komediálního stand-up vystoupení, jemuž předchází krátký hraný úvod vystihující Gabrielovo dětství.
Během svého výstupu se Gabriel svěří se spoustou svých citlivých životních událostí, jako například o své morbidní obezitě, která ho proměnila v diabetika a doktoři mu garantují maximálně další dva roky života. O jeho otci, který se po třiceti letech nepřítomnosti znenadání objeví na jedné z jeho show. O rozmazlování jeho nevlastního pubertálního syna nebo i úmrtí své matky... Jenže na smutek a lítost od Fluffyho nedostanete ani ždibec času a navzdory všem těmto emocím to nakonec budou pravděpodobně slzy smíchu, kterým podlehnete. (flaming_foot)

Trailer

kaylin

Moje první setkání s Fluffym, alespoň jako s komikem, a musím říct, že mě naprosto odrovnal. Visel jsem mu na každém slově a skvěle jsem se bavil. Tohle je humor, který mi sednul a říkal jsem si, že tohle je přesně ten styl zábavy, který bych já dělal, kdybych byl stand-up komikem. Výborně jsem se bavil a říkal jsem si, jestli těch minut nebylo málo. ()

VasaX

Gabe Inglesias, v plné síle. Jako poměrně originální stand-up komik, s barvitými historkami s námětem ve svém vlastním osobním životě, které obohacuje o svůj vokální i nonverbální projev a dává tak vzniknout opravdu zábavnému a nenucenému koktejlu zábavy. Tentokrát se jedná o ucelené vystoupení, které je pojato v duchu Gabrielova života, od jeho početí, přes jeho nelehký život až po finální završení svým vlastním happy-endem. Gabrielova vystoupení jsou systematická a konzistentní, dobře, ač pasivně pracuje s náladou publika a úroveň jeho humoru je velmi vysoká. Tím nemyslím intelektuálně, nečekejte filosofické vtípky, ale svým konceptem, zasazením a postupným budováním pointy se spoustou fórků podél cesty. Fluffy má skvělé historky se skvělým podáním, a o to by se kterýkoli příznivec humoru a obzvlášť stand up komedie neměl ochudit. Snad bych dal i poslední pátou hvězdičku, bohužel mám trošku problém s hlavním osobním tématem, které mi přijde moc melodramatické na poměry stand up formátu. Na druhou stranu je to Fluffy - The movie, takže tohle právě je jeho obsahem a nosnou notou. Tak či tak, skvělé. ()

Mimomisu

Kupodivu jsem na Fluffyho narazil az ted, ale nevadi. Spousta veci by se dala vypichnout nebo shodit, to zalezi na vkusu kazdeho, ale obecne je tenhle druh humoru neskodny a svym zpusobem pro kazdeho a Fluffy to umi obstojne podat. Ovsem za posledni, hodne osobni historku, ktera cita dobrych dvacet minut a citlivejsim jedincum vzene slzy do oci, klidne pridam hvezdu navrch. I kdyz se neco podobneho v zanru stand-up moc nenosi ()

ProNotor

Gabriel je super komik, občas to mělo trošku hlušší místa, i tak to stálo za to a parádně jasem se zasmál. Není to jednoduché 101 minut bavit lidi. ()

Aljak

Stand-up comedy sledujem len zriedka, a na toto som narazil tiež len náhodou. O žiadnom Gabrielovi Iglesiasovi ani Fluffym som nikdy doteraz nepočul, takže som nevedel čo čakať. Teda podľa tých vysokých hodnotení som čakal, že to bude fakt niečo dobré na zasmiatie, no žiaľ, nebola to až taká pravda. Celé vystúpenie by sa dalo rozložiť asi tak do troch tématických príbehov: 1.) Obezita a chudnutie (najslabšia tretina z celého vystúpenia, ktorá ma takmer nijako nezaujala), 2.) India a multikultúra (to ma naozaj úprimne pobavilo), 3.) Výchova a nevlastní otcovia (celkom obstojné, ale v porovnaní s tou Indou to bol len priemer). A ako to ohodnotiť? Dokopy tak adekvátne 3*. ()