Reklama

Reklama

Ao to Shiro de Mizuiro

(TV film)
  • Japonsko 青と白で水色

Obsahy(1)

Učijama Kaede (Mijazaki Aoi) a Šiina Kasumi (Aoi Jú) bývávaly nejlepšími kamarádkami. Ale nyní, na Střední škole, se Kasumi stala populární víc jak její kamarádka, a tak se stalo, že Kaede začala být šikanována svou bývalou nejlepší kamarádkou. Jednoho dne po škole Kaeda potkává Kišidu Takumiho (Oguri Šun) a žádá ho – protože krade kola, a tak umí odemknout jakýkoliv zámek –, aby jí otevřel dveře na školní střechu. V tou samou dobu na školu přichází i nová učitelka (Koniši Manami) a vypadá to, že s sebou přináší změny. (Zíza)

(více)

Recenze (2)

Tyckin 

všechny recenze uživatele

Solidní a celkem depresivní kratší snímek nejen o školní šikaně. A jelikož v tom hraje Miyazaki Aoi, tak jsem to prostě musel vidět :-) 73% ()

SlepeOcko odpad!

všechny recenze uživatele

Nezáživný film o šikaně. Utlačovaná dívka Kaede se celý film snaží dostat na střechu školy, aby z ní pak mohla skočit a spáchat tak sebevraždu. Škoda, že dveře vedoucí na střechu nebyly otevřené, Kaede by se pak mohla hned na začátku zabít, a ušetřit tak můj drahocený čas, který jsem ztratilo, když sem se na tuhle ptákovinu podívalo... ()

Reklama

Reklama