Reklama

Reklama

Recenze (8)

DDCC 

všechny recenze uživatele

EDIT: Ubírám hvězdu. Čím dál tím hloupější a bez vtipu. // Znáte ten pocit, když se kouknete na nějaký pilot jen proto, aby jste zabili čas před jiným pilotem? Ano, tak to bylo u Mystery Girls. Vůbec nic jsem od toho nečekal, vůbec nikoho jsem tam neznal a vůbec jsem to nechtěl vidět.. a ono bum! Luxusní pilot, u kterého jsem se chytal za břícho! Skvělé pecky, kdy střílí do naprosto nečekaných míst, trapné momenty lvl sex-tape (viz seriál), perfektní narážký (TMZ, Teen Choice) a děj seriálu, kdy jsem si říkal: "A o tom mohou mluvit před desátou?" Zkuste, nebudete litovat.. velké překvapení, které spojuje Hot In Cleveland a 2 Broke Girls ještě s něčím dalším, co tu snad ani nebylo. WOW, těším se na další díl více, než na tak dlouho očekávané Young & Hungry. ()

coffee... 

všechny recenze uživatele

Jennie Garth se nehodí do sitcomu. Nejhorší ale je chvíle, kdy si uvědomíte, že je to možná tak jediné, co se dá v seriálu přežít. Nikdy jsem si neuvědomila, jak moc je Tori Spelling otravná a vypadá jako přejetá mršina. Ani jednou jsem se nezasmála, spíš jsem si pobrečela, jak jsem si zoufale přála, aby to už skončilo. Ale hlavně, absolutně nedokážu pochopit, jak to někdo vůbec mohl odsouhlasit. Kdo to nechal projít?! ()

Reklama

KevSpa odpad!

všechny recenze uživatele

Zašlé hvězdy Beverly Hills 90210 Tori Spelling a Jennie Garth se snaží o comeback. A dopadlo to katastrofálně. Přehlídka dylinkovství toho nejhrubšího kalibru a nejdelších 20 minut v mém životě. Pilot - 10% ()

Lacike odpad!

všechny recenze uživatele

Hodnotenie po pilote: Vdaka BH 90210 mam velku slabost pre Jennie Garth a Tori Spelling, takze som bol zvedavy ako dopadne ich novy komedialny serial. Bohuzial vysledok sa dal tusit uz po mizernych traileroch. Lenze samotny serial je este väcsie peklo. Toto sa môze pacit len primitivnym bohatym panickam a vymletym gayom. ()

Margerie 

všechny recenze uživatele

Někdy je trapnost prostě jen trapnost, jindy u vás vyvolává nekontrolovatelné záchvaty smíchu. A právě to je případ Mystery Girls. Vzkřísit někdejší (z dnešního pohledu dost chatrnou) slávu Beverly Hills se Tori and Jennie už nepovede, to je myslím všem jasné, ale tohle je opravdu sebemrskačský triumf. :-D ()

Galerie (89)

Reklama

Reklama