poster

In a Valley of Violence

 • Slovensko

  Krvavá pomsta

Western

USA, 2016, 104 min

Režie:

Ti West

Scénář:

Ti West

Kamera:

Eric Robbins

Hudba:

Jeff Grace

Střih:

Ti West

Scénografie:

Jade Healy

Kostýmy:

Malgosia Turzanska
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  ***

  Ďalší "tak trochu iný" moderný western. Chvíľami sa to snaží o spaghetti atmosféru (hlavne hudbou), ale väčšinou je to indie bizarnosť na hrane paródie. Mňa to však bavilo, lebo tie postavy a dialógy nie sú celkom márne, má to svižné tempo a celkovo je tam ten pocit "takto nehrdinsky sa to mohlo odohrávať na skutočnom Západe".(15.11.2016)

 • Rob Roy
  **

  Tak bohužel. Další krok vedle od Westa, co naplat, že točíte na 35 mm film a úvodní titulkovou sekvencí vzdáváte poctu Leoneho spaghetti westernům, když toporné dialogy často šustí papírem, zápletka je přímočaře nezajímavá a některé herecké kreace vyloženě slabé (Ransone, Karen Gillan). Jenom Taissa Farmiga to ustála se ctí. Místo aby se West posouval, tak spíše mizí v propadlišti dějin. Jak se dělá velká westernová věc za malé peníze a s živými postavami se podívejte v Bone Tomahawk. 5/10.(22.10.2016)

 • Lacike
  **

  John Wick na divokom Zapade. Zabili mu psa a tak ich vsetkych postriela. Lenze kym konecne nastane zaverecna prestrelka, tak to je dost velka nuda. Väcsina postav je neskutocne otravna. Za nieco stoji Hawke ako drsny hlavny hrdina a hlavne Travolta ako celkom rozumny serif, ktory sa snazi chranit svojho nepodareneho syna, ktory zabil Hawkemu psa. Nakoniec najlepsie kusky predvedie neskutocne roztomily pes. Zaciatok je paradny a uvodne titulky fantasticke. Potom nasleduju nekonecne rozhovory s otravnymi postavami a film nakopne uz len zaverecna kvalitne natocena prestrelka. Film mal rozhodne potencial. Videl som starsi western s podobnym nametom, ktory dopadol skvele. Ale tento film je dost slaby. 4/10.(28.11.2016)

 • Xmilden
  **

  Takhle plochý příběh, který nestoudně vykrádá Johna Wicka, aby člověk dneska pohledal. Mám pocit že to mohlo mít klidně 50 minut délky a dopadlo by to stejně. Tak schválně si to vemte. Ethan přijede do města, tam dá po hubě provokujícímu floutkovi od šerifa, šerif mu domluví, že by bylo lepší kdyby odjel. což udělá. Máme 50. minutu. Jenže ten hejsek s kumpány nelení a jdou Ethanovi ublížit. A to tak že hodně. Zabijou mu psa. Ethan to přežije. Jde se pomstít. Všechny zlikviduje a máme tady konec. Co na tomhle mělo trvat 100 minut nechápu. Protože ve filmu je opravdu pouze a jen tohle. 35%(3.3.2017)

 • choze
  **

  Bylo nebylo jedno záprašené mestečko, ve kterém žilo asi deset lidí - dvě sexy sestry, pár důchodců a pár záporáků. A jednoho dne sem dorazil sympatický a schopný cizinec s pejskem... Jakási snaha tu byla, ale zápletka je až moc jednoduchá, děj rozbředlý, záporáci povrchní a při závěrečné přestřelce se nepoměrně víc nakecá než nastřílí.(20.1.2018)