Reklama

Reklama

In a Valley of Violence

  • Slovensko Krvavá pomsta
Trailer

Samotár Paul (Ethan Hawke) so svojím psom Abbiem si cestu do Mexika krátia cez Denton, kedysi prekvitajúce banské mesto bohatnúce z ťažby zlata, dnes prachom zaviaty zapadákov. Súboj Paula so synom miestneho maršala (John Travolta), popudlivým Gillym (James Ransone), spustí sled tragických udalostí. Mesto sa pomaly ponára do násilia a krviprelievania, ktoré už nik nezastaví. Lenže miestni darebáci sa poriadne mýlili, Paul nie je bezdomovec ani štvanec, ale dobre vycvičený vojak. A Gillyho pomsta vôbec nedopadne podľa jeho plánu. (TV JOJ)

(více)

Videa (8)

Trailer

Recenze (55)

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Ďalší "tak trochu iný" moderný western. Chvíľami sa to snaží o spaghetti atmosféru (hlavne hudbou), ale väčšinou je to indie bizarnosť na hrane paródie. Mňa to však bavilo, lebo tie postavy a dialógy nie sú celkom márne, má to svižné tempo a celkovo je tam ten pocit "takto nehrdinsky sa to mohlo odohrávať na skutočnom Západe". ()

Rob Roy 

všechny recenze uživatele

Tak bohužel. Další krok vedle od Westa, co naplat, že točíte na 35 mm film a úvodní titulkovou sekvencí vzdáváte poctu Leoneho spaghetti westernům, když toporné dialogy často šustí papírem, zápletka je přímočaře nezajímavá a některé herecké kreace vyloženě slabé (Ransone, Karen Gillan). Jenom Taissa Farmiga to ustála se ctí. Místo aby se West posouval, tak spíše mizí v propadlišti dějin. Jak se dělá velká westernová věc za malé peníze a s živými postavami se podívejte v Bone Tomahawk. 5/10. ()

Reklama

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Takhle plochý příběh, který nestoudně vykrádá Johna Wicka, aby člověk dneska pohledal. Mám pocit že to mohlo mít klidně 50 minut délky a dopadlo by to stejně. Tak schválně si to vemte. Ethan přijede do města, tam dá po hubě provokujícímu floutkovi od šerifa, šerif mu domluví, že by bylo lepší kdyby odjel. což udělá. Máme 50. minutu. Jenže ten hejsek s kumpány nelení a jdou Ethanovi ublížit. A to tak že hodně. Zabijou mu psa. Ethan to přežije. Jde se pomstít. Všechny zlikviduje a máme tady konec. Co na tomhle mělo trvat 100 minut nechápu. Protože ve filmu je opravdu pouze a jen tohle. 35% ()

choze 

všechny recenze uživatele

Bylo nebylo jedno záprašené mestečko, ve kterém žilo asi deset lidí - dvě sexy sestry, pár důchodců a pár záporáků. A jednoho dne sem dorazil sympatický a schopný cizinec s pejskem... Jakási snaha tu byla, ale zápletka je až moc jednoduchá, děj rozbředlý, záporáci povrchní a při závěrečné přestřelce se nepoměrně víc nakecá než nastřílí. ()

petero 

všechny recenze uživatele

Zabili mu psa a ukradli koňa. Krvavá pomsta môže začať. Pes bol fasa, dokázal aj nejaké triky napríklad hrýzť, kôň medzi nejakých tátošov z rodu mustangov nepatril. Škoda že hlavný hrdina si v podstate za to môže sám. John Wick na divokom západe sa nekoná keďže tu nie je ani poriadne koho zabiť (zostava hercov načítava podľa imdb 13 hercov z toho jeden je pes) a vysporiadať sa tu musí len so štyrmi sračkamy. ()

Galerie (51)

Související novinky

Westerny jsou zpět

Westerny jsou zpět

21.02.2015

Velkorozpočtové westernové žánrové mixy v podobě Osamělého jezdce a Kovbojů a vetřelců si nepochvalovali diváci ani kritici, ale jinak tento tradiční americký žánr rozhodně neskomírá. V různých…

Sinister se vrací

Sinister se vrací

16.08.2014

První Sinister byl před třemi lety velký hororový úspěch. Film s rozpočtem 3 mil. dolarů utržil z amerických kin milionů téměř padesát a pokračování tak bylo jen otázkou času. To je odklepnuto již…

Reklama

Reklama