Skupinka šiestich vnadných kaderníčok z Brooklynu sa rozhodla vypadnúť na víkend z mesta a spraviť si neviazanú dievčenskú párty. Ich cieľom je atraktívne Jersey Shore. Chybička sa však pritrafila a ubytovanie im spred nosa vytrhla skupinka iných zábavychtivých dievčat. Našťastie, strýko jednej z nich má neďaleko, v oblasti Pine Barrens, postavené prepychové sídlo s prekrásnym bazénom, ktoré je momentálne prázdne, a tak sa baby rozhodnú ubytovať v ňom. Keď sa im podarí v nočnom klube zbaliť päticu mládencov, vyzerá to na parádnu párty. Netušia však, že v ich blízkosti striehne na svoju príležitosť krvilačný vrah. (beso74)

Fr

,,JEN PRIMITIVNÍ FORMY ŽIVOTA JDOU SLEPĚ ZA SVĚTLEM V TEMNOTĚ…" /// Po pár minutách doufám, že zde vyhraje onen všude avizovanej nadhled. Modlím se za dobrý fóry a ostatní věci nemíním řešit. Teď vím, že spíš než nadhledem, to zaujme trapností, u který pozdějc nedokážu rozluštit, co je ještě sympatická ujetina a co už jen blbá trapárna, myšlená vážně. Zapadaj do toho i technický finesy, ale všechno přebije těch šest týpků, u nichž je duševní prázdnota předvedená opravdu (ale opravdu!) excelentně! Tenhle slasher se fakt nedá brát vážně a místama je to tak blbý, až je to směšný. A v tom je síla tohohle díla! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Vždycky jsem si přál prožít víkend s šesti Američankama. (Ty vole, dyť jsou úplně blbý! … Já vím, já vím…) 2.) Naučím se vyšukat si voko. 3.) Thx za titule ,,miciveres“ a ,,jives“. /// PŘÍBĚH * HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne ()

Flipnic

Jo tak tohle byla paráda!! Půl filmu sem se válel smíchy !! Co tam ty vykozený štětky a nasvalení týpci předváděly ... testosteron pomalu kapal z obrazovky, vtípky super, i když tradičně buranský, ale od půlky to byl tak nečekanej masakr, že jsem se musel smát ještě víc !! KRV, KRV Miloš !!! Hekťáky krve !!! Uřezaný všechny co snad jde, kozy usekaný, tortura dvou týpků ve sklepě, řev, ječení a úžasná fresh stupidita, která fakt pobavila !! 3/5 a nedivím se, že dal někde 4* ... tohle se povedlo jako hororová oddychovka ... ()

Bloody13

Vstup pouze na vlastní riziko! Tohle je totiž tak (záměrně?) debilní "guilty pleasure", až je to místy docela prdel. JSM (ale houby JASM) totiž zjevně paroduje onu stupidní reality show z produkce MTV, jinak si nelze vysvětlit to sextero extrémně vymaštěných buchtiček v upnutých minišatičkách, co sbalí grupu snad ještě vymaštěnějších playboyů. Společně si zajdou zapařit do klubu, v odlehlém luxusním sídle pak povinně zkouknou horor ("Fat Camp Massacre"), a samozřejmě si spolu zašukaj. Jenže to už se naštěstí nacházíme v druhé půlce filmu, kde konečně přijde na onen slibovaný masakr. A že to nebude nic pro desetiletý smrady, vás přesvědčí třeba koupelová scéna ala upgradované Psycho. Ta ve stodole je však taky výborná. Je toho ale rozhodně víc, bodycount je totiž neobvykle bohatej (14 nebo 15 nebo tak něco). Pokud jste se bavili třeba u podobně laděného slasheru The Hatchet, JSM rozhodně zkuste. K páteční domácí pařbě možná ještě lepší. ()

Gilmour93

Jako by si moderátor Big Brothera Leoš Mareš obrátil kožich, nasadil Gandalfovu paruku a pomocí chladných zbraní vyvraždil osazenstvo studiové vily. Osazenstvo, jehož mužská část utrpěla opakované úrazy hlavy pádem činky při bench-pressu a ta ženská má mozek lehčí, než je hmotnost naneseného make-upu.. Debutant Tarnopol asi dobře věděl, že vzhledem ke svému talentu a finančním možnostem by klasickým slasherem díru do světa neudělal, tak to celé postavil na nadhledu a soláriové demenci. Suma sumárum krávy a volové jsou odvedeni na zasloužená jatka, přežije jen ten/ta nejchytřejší (a že je to těžký výběr!). Je bez diskuze, že hodně modelů reality show si o podobná zpracování hlasitě žadoní.. ()

George Stobbart

Teenagerská MTV reality show "Jersey Shore" má v zahraničí zrejme tak silnú fanúšikovskú základňu, že už (okrem iného) vyprdla aj 2 spin-off horory – žraločí "Jersey Shore Shark Attack" a aktuálny párty slasher "Jersey Shore Massacre". Ten sleduje omladinu počas bežnej, letnej, víkendovej zábavy, kde sa však dostanú do hľadáčika neznámeho vraha. Aj keď ide iba o nenáročný a odľahčený teenagerský slasher, zdal sa mi blbý až príliš a bohužiaľ nie práve zámerne či uvedomelo. Jednoducho taká umelá, prvoplánová spatlanina, spoliehajúca sa na svoju reklamu a mladé osadenstvo. Nezvyknem bývať ku slasherom nejaký kritický, ale v tomto prípade nemám ďaleko k nižšiemu hodnoteniu, pretože je to vo viacerých úsekoch až otrava pozerať a v rámci úbohých možností to zachraňujú len prsnaté baby a niektoré vydarené on-screen vraždy. ()

Pilda17

Slasher, který ničím nepřekvapí, párkrát se ale i pobavíte. Pokud pominu veškeré nelogičnosti, nicotní první polovinu, tak je to docela i zábava, ale jen taková jednohubka. Rozhodně nemůžeme tento film brát vážně, jinak půjdete s hodnocením daleko níže .. 4/10 = 45% ()

S.Quentin QUALE

Schůdnej komediální slasher, ve kterém hlavní roli hrají krávy, kozy a svérázné gore. Nebýt přespříliš pitomého scénáře, šel bych na průměr., ale i tak se na tohle kouknout dá. 49% ()

pornogrind

Očekával jsem hororovou komedii s pěknejma holkama. Místo toho jsem dostal trapárnu s nesnesitelnejma courama, kterým nejde přát nic jinýho než smrt. Komediální stránka filmu je slabá(trapnej humor) a hororovou stránku zachaňuje jen pár celkem povedenejch gore scén. A to jsem si to pouštěl abych si spravil chuť po Skull: The Mask(2020). A ono jde o obdobnou chujovinu. S tím rozdílem, že Jersey Shore Massacre si přiznává, že jde o hororovou komedii(ač s trapným humorem) kdežto Skull: The Mask se tváří až moc vážně a ve výsledku je to spíš komediální. ()

kingik

Debutující režisér Paul Tarnopol zřejmě celé hodiny sjížděl reality "masakry" na MTV, včetně "Jersey Shore" a prokládal to slashery z osmdesátkové dekády, než natočil tuhle hororovou parodii. Nevím totiž, k čemu jinému jeho příspěvek přiřadit. Odpozoroval všechna klišé spojená s tvorbou slasherů a s "erkovým" ratingem šel před diváka hodit početný zástup prdelatých a kozatých děvčat a metrosexuálních "beach boys". Přece jen jeho debut trpí tím neduhem, jaký se u hororových tvůrců objevuje nejčastěji, a tím je amatérský přístup, který se v průběhu filmu ukazuje jako rušivý element. Jistě, něco z toho bylo úmyslné, avšak přece jen toho začala být přemíra, kterou režisér zvládal se střídavými výsledky. Občas hrozilo, že to ani patřičně neustojí. Ale jo, fandil jsem mu v jeho snažení. Něco v něm určitě je, to zase ano. Nasekal však celkem zbytečné, a jak jinak, než amatérské chyby, kterých by se měl pro příště vyvarovat. Dialogové scény se rozhodně mohly podstatně zredukovat, byly naprosto fádní, ne vždy tak vtipné, jak bylo zamýšleno. Nejvtipnější, a paradoxně nejméně hororová, byla vyzrále natočená sekvence na pláži, kdy zabodovaly na sobě nezávislé vtipy s hovnem, vysraným atraktivní slečnou a s medúzou, jejichž spojovatelem byla postava návštěvníka pláže - tatínka s dítětem. Vedle toho měl film potíže s tempem, které bylo dost kolísavé. Vražd zpočátku bylo pomálu, spíše se jelo na vlně "seznamky" s mladými lidmi, hodně se plkalo, výplní mezi tím byla nějaká ta vražda. U těch vražd bych se zastavil. Rozhodně ostudu neudělaly, byly vesměs inspirované staršími horory, ale nic mimořádného nepředstavovaly. Hororový divák už je i v tomto náročný, a tady vraždy spadaly do kvalitativního středu. Jednalo se spíše o "rukodělnou" práci maskérů než digi "krevní" scény. Film se, co do vražd, rozjel až v závěrečné půlhodině, kdy spolu s nimi nabral uspokojivé tempo. Režisér do svého castingu angažoval málo známé herce. Slečny nebyly až tak exkluzivní, jak bych od takového typu filmu čekal, a za zmínku z té sestavy stojí třeba taková Ashley Mitchell. Ve vedlejších rolích se objevuje dvojka pornoherců Ron Jeremy & Alexis Ford. S prvně jmenovaným už mám takovu zkušenost, že kdekoliv se objeví, film sklouzne tam, kam nemá. A to je případ právě tohoto hororu, který osciluje mezi komediální parodií a slasherem, přičemž ani jedno nevychází v tom nejkvalitnějším provedení a poměru a zavání amatérským režijním přístupem, z něhož jasně nevyplývá, jaký koncept byl předem stanoven. Do lepšího hodnocení scházelo relativně hodně. Film by totiž v globálu potřeboval být o stupínek lepší a přesvědčivější ve své prezentaci. Nehledě na to, že odhalení zabijáka moc nenadchne (dá-li se vůbec hovořit o odhalení vzhledem k jasnému průběhu filmu) a rozhodně spolu s jeho necharismatickou postavou patří k tomu nejslabšímu, čím film disponuje. Film by se dal klidně rozčlenit do několika ne až tak nepodstatných fází. Kadeřnice s průměrnou vizáží (bráno z filmového hlediska) přijedou do "mafiánské" vily na samotě u lesa, po příjezdu sbalí pár namachrovaných kluků na pláži, masa na porážku je tedy dost, následně jdou svorně pod zabijákovu ruku, kudlu a nářadí v kůlně, do toho se planě kecá, kecy jsou prokládány vraždami v relativně kvalitním gore provedení, a pak se to v závěru odpovídajícím způsobem "jatkozně" rozjede. Když nebude lepší horor po ruce, dá se po tomhle s úspěchem sáhnout. Nároky si nastavte raději na spodní frekvenci, a doufejte, že budete (možná) nablble překvapeni. 60% () (méně) (více)

hladass

Až do dnešního dne jsem vůbec netušil, že ve světě existuje reality show jménem Jersey shore, ve které se od solárka spálené, silikony vycpané rádoby kundičky a vysvalení blbečci z fitka chovají jako hovada... Sice nevidím důvod, proč by se měl někdo na něco takového dobrovolně dívat, ale lidé mají různé úchylky a já jsem alespoň o něco chytřejší a můžu zítra přijít do práce a machrovat, jaký že to mám přehled... Ale k filmu... První polovina probíhá přesně podle výše zmíněné reality show, kde šestice silikonových a zcela vypatlaných rádoby kundiček potká bandu ještě pitomnějších blbečků, kteří očividně rádi navštěvují fitko a válí se na slunci a vlastně nic jiného nedělají... Tak spolu zaskočí do klubu, lehce zapaří a pak se přesunou do pronajatého domu, zkouknout horor a samozřejmě si zašukat... A tam, konečně, začne masakr, který nám tak slibuje název filmu... A k mému docela příjemnému překvapení masakr dosti výživný... Hodně vražd se sice odehrává mimo kameru, ale i nějakého toho slušného gore se člověk dočká, bodycount je neobvykle vysoký a samotné vraždy jsou docela nápadité a hlavně rozmanité... Takže za mě jako celek naprostý průměr, ale bodík navrch musím přidat za cameo Ježka Jeremyho, ten opravdu pobavil... ()

Kudly4

Povedený Slasher, který paroduje sám sebe. Než si Jersey Shore Massacre pustíte, nastavte si mozkové buňky na nejnižší stupeň, tak jako já a ve výsledku pak budete spokojeni. Dost jsem se i nasmál, jak moc debilně se postavy chovaly, ale to byl záměr režiséra, určitě. Nechybí zde nahota, teda vlastně kozy a Gore bylo překvapivě taky dobré. Za nejlepší scény považuji podříznutí krku v lese, scénu ve sprše (+ solárko alá nezvratný osud), robertka v oku a stodola. Příjemná blbůstka. (165. hodnocení, Full HD) ()

rollman1

Další slasher, který si dělá srandu sám ze sebe a ani se nesnaží být brán vážně a možná je to i dobře. Skupina holek, kde polovina z nich má umělé kozy a polovina zas držku si vyrazí užít víkend někde na samotu. Po nějaké době potkají ještě bandu nabušených týpků, kteří mají místo mozku gainer a vezmou je hezky k sobě. To je cca 50 minut filmu. Ano, film se rozjíždí docela dlouho, ale pak je to opravdu masakr. Bodycount je vysoký a ikdyž jsou mordy většinou cenzurované, pár z nich měli opravdu šťávu. Gore na takový film bylo velice podařené. Takže klasický slasher, kde jsou pěkné holky, pro některé i pěkní kluci a je to docela zábava. Taková jednohubka, která sice nijak neoslní, ale v rámci možností jde o dostačující snímek. ()

eraserhead666

Ty největší piče, které si dokáže vaše mysl představit (a že to bude mít kurva těžké), se vydají na výlet. A tam je někdo začne kosit. Naneštěstí hrozně pozdě. Tohle měl být patnáctiminutový kraťas. Minuta na představení těch pipin, minuta na Rona Jeremyho a třináct minut čtvrcení těch pizd. Tak by to stálo za to. Více než posledních 20 minut ten film prostě nemá žádný smysl a je neskutečné utrpení na to koukat. Možná je ale má chyba, že jsem se na "ten humor" nedokázal naladit. 1.5* ()

Morholt

První polovina filmu lehce navnadí, ale vesměs to bylo jen o tom, jak se stádo extrémně vymaštěnejch krav baví s houfem excelentně tupejch debilů. Sice to občas nudilo, ale všichni byli tak kouzelně tupí, že to docela uteklo. No a pak v lesní chatce začal masakr, u kterého jsem se nadšeně plácal do kolen a vysmál se na pár dní dopředu. A samozřejmě potěšil Ron Jeremy. Guilty pleasure za 60%. ()

kaylin

Strašná konina, kdy vás většinu doby vůbec nebaví se dívat na ty, které sledujete, protože tady jsou opravdu hrozné pipiny, ať už opravdu, anebo tak zahrané. Když ale dojde na masakrování, ve skutečnosti je to docela dobré a dostanete gore, které od slasheru očekáváte. A to jediné snímek nakonec pozvedává. ()

DonPedro

Tarnopol je jako desetibojař, který dobře umí jednu disciplínu – v tomhle případě krájení lidí – a ostatních devět trénuje až při závodě. Nepobavilo. ()

Aljak odpad!

Raz za čas (tak raz za mesiac) si jednoducho musím pripomenúť aký jej horor stupidný filmový žáner. Akurát mi prišlo do rany toto nenáročné divadielko s absolútne chabým scenárom. Nikdy neviem či sa mám skôr smiať alebo plakať, no to je vlastne jedno. Nikdy nepochopím ako sa niekto v hororoch môže vyžívať, lebo podľa mňa je to najplytkejší zo všetkých žánrov. Čo bolo opäť krásne vidieť aj v tomto "veľdiele" o parte tupých dievčat, ktoré v klube stretnú partu ešte tupejších chalanov, a následne sa ocitnú priamo v revíre šialeného vraha. Horory sú super, vďaka ním mi westerny neprídu až tak hrozné... ()

Martin741

Dalsia priemerena hororova jazda a priemerny slasher. Prva polka filmu je nudna az strach, na efektivnu likvidaciu mladeze dojde az v druhej polke. Nicim zvlastna vyvrazdovacka, ktora cochvila zapadne prachom. 55 % ()

Rodriguez

Všude kam se podívám silikonové kozy vnadných paniček uvidím :-D Asi tak nějak by se dal prezentovat děj filmu. Protože krom zabijáka stejně nic jiného neuvidíte a stejně budete furt čumět do výstřihů, takže je zbytečné tu něco o filmu psát. 40% ()

Wade

Utrpení pro moje oči a uši až takhle mi JSM nesedl. I přesto, že jsem od filmu nic nečekal až moc mě nudil, ale nakonec dam přeci jen 1* a to za gore to je malý záblesk na pro mě hrozném filmu. 18% ()