Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Manuel je zklamaný předchozím vztahem, a proto vyhledává nové známosti. Seznámí se s Juliem a hned po prvním setkání ho pozve k sobě domů. Všechno se slibně vyvíjí, jeden druhého přitahují, po společně strávené noci dokonce plánují společnou cestu do Paraguaye. Jenže - nikdy nevíš, na koho narazíš, nikdy nevíš, koho si přivedeš domů a nikdy nevíš, ke komu domů jdeš. (bllm)

(více)

Recenze (5)

Disk 

všechny recenze uživatele

Výborná dialogovka, jež by bez problémů obstála i na prknech, která znamenají svět. Oba protagonisté nepostrádají charisma a přitažlivost, vzájemná interakce mezi nimi (fyzická i psychická) je výtečná. Rozhodně to ale není film na první rande... ()

Marthos 

všechny recenze uživatele

Nikdy nevíš, na koho narazíš. Nikdy nevíš, koho si přivedeš domů. A nikdy nevíš, ke komu domů jdeš. Příběh jedné noci, která slibuje všechno a nic. Mrazivý thriller s přesvědčivými hereckými výkony Patricio Ramose a Mario Veróna. ()

izmi 

všechny recenze uživatele

Dobře uvaž, koho si pozveš domů. Dobře postavený komorní příběh s překvapivým zvratem, který jsem skutečně nečekal. Milostné vzplanutí a prvotní vášeň jsou předneseny velmi autenticky, reálně a neurážlivě. Přes všechny pozitivní dojmy na mě snímek působí trochu nedotaženě a možná ne úplně promyšleně, ale jako jinak palec nahoru. ()

Evan7 

všechny recenze uživatele

Niekedy to bolo príliš zdĺhavé a zamotávajúce, v podstate stále iba tí istí dvaja ľudia v jednu noc, ale perfektné rozuzlenie nakoniec a iné, ako som čakal. ()

tribican 

všechny recenze uživatele

Hlubší smysl film sice má, ale na jeho odhalení si musíte počkat. Obávám se, že valná většina lidí zkrátka nebude nadšená ze sexuálního styku 2 mužů během 1 noci prokládaného vzpomínkami z minulosti. Oživení filmu dodává napětí, které přináší Julio svými zvláštními otázkami a svým chováním. Závěr je rozhodně překvapivý, nicméně je mu věnováno příliš málo času a vysvětlení není uspokojivé. Význam obsahu řady scén ve filmu mi stále uniká. 65 % ()

Reklama

Reklama