Epizody(6)

Pamatujete swingující 60. léta? On také ne. Sedmidílný seriál Pan Sloane vznikl v produkci britské společnosti Sky a jeho autorem je americký scenárista, producent a režisér Robert W. Weide, známý především jako tvůrce komediálního seriálu kabelové stanice HBO Larry, kroť se. V seriálu Pan Sloane Weide radikálně změnil prostředí a vydal se do anglického Watfordu, poklidného předměstí Londýna. Právě končí přelomová šestá dekáda 20. století a pětatřicetiletý Jeremy Sloane má jen málo důvodů k radosti. Během uplynulého roku přišel o práci účetního, opustila ho žena a jedinou konstantou jeho života tak zůstávají pravidelná posezení u piva s kamarády ze školních lavic Rossem, Reggiem a Beansem. Pořád je tu ale možnost, že blížící se sedmdesátky budou konečně tou vytouženou hvězdnou hodinou. Titulní roli tragikomického hrdiny ztvárnil respektovaný anglický komik a scenárista Nick Frost, který se proslavil především projekty, na nichž spolupracoval se Simonem Peggem a Edgarem Wrightem (Soumrak mrtvých, Jednotka příliš rychlého nasazení, U Konce světa). (Česká televize)

Recenze uživatele angel74 k tomuto seriálu (1)

Pan Sloane (2014)

Výborný seriál, který umně balancuje na hranici mezi humorem a melancholií. Nick Frost v roli věčného outsidera mě neskutečně bavil. Při mnoha jeho trapasech jsem se fakt nasmála a zároveň mi ho bylo líto, když nenacházel východisko ze zoufalých životních situací. Je docela škoda, že nedošlo na nějaké pokračování. Tvůrci se zřejmě drželi staré dobré pravdy, že v nejlepším se má přestat. ()