poster

Pan Sloane (TV seriál)

 • Velká Británie

  Mr. Sloane

Komedie / Drama

Velká Británie, 2014, 2 h 34 min (Minutáž: 22–41 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (11)

 • gudaulin
  *****

  Výraz Sloane patří k často používaným britským příjmením a nemá nic společného s největším suchozemským savcem. V češtině ale nápadně chobotnatého tlustokožce připomíná. Pan Sloane skutečně má s nemotorným obrem ledascos společného, přes veškerou dobrotu se opakovaně chová jako slon v porcelánu, což ve spojitosti s příslovečnou smůlou přináší nekonečnou řadu společenských karambolů a trapasů. Seriál se může opřít o vynikajícího Nicka Frosta v hlavní roli a o schopnost scénáristů napsat vtipné dialogy a udržet seriál na úrovni i tam, kde přichází na řadu tělní tekutiny. A že těch případů ve společnosti veteránů pánských večírků po hospodách širokého okolí není málo. Věru, nemají to ti staří mládenci, slamění vdovci a rozvedení zoufalci jednoduché. Celkový dojem: 90 %.(8.3.2018)

 • Thomick
  *****

  Koukám, že projekty Sky se českýmu publiku dál úspěšně vyhýbají obloukem, což je zvlášť v tomhle případě neuvěřitelná škoda. Robert B. Weide při svym návratu na televizní obrazovky příliš neriskuje - ostřílenej hereckej ansámbl doplňujou veskrze osvědčený komediální schémata - a dává tak vzniknout pozoruhodně vyvážený i skrz naskrz kvalitní zábavě. Záchvaty smíchu zde střídají záchvaty melancholie, která prostupuje tak nějak celym Watfordem poloviny minulýho století, a já si speciálně při vzpomínkách na podobně laděný i zakončený Blackadder Goes Forth vysloveně chrochtám blahem.(7.7.2014)

 • Necrotongue
  *****

  Nicka Frosta jsem poprvé viděl ve filmu "Shaun of the Dead" a okamžitě jsem si ho oblíbil. Přes další filmy se Simonem Peggem a "The Boat that Rocked" jsem se dostal až k seriálu "Mr. Sloane" a v žádném případě toho nelituji. Seriál mě bavil v obou svých rovinách, jak v komediální, tak v dramatické, Nick Frost zahrál titulní postavu skvělým způsobem a já jsem si to užil i díky parádní retro atmosféře, kterou dokázali tvůrci nejen vytvořit, ale po celou dobu i udržet.(23.4.2018)

 • slunicko2
  ***

  Příjemná připomínka 60. let. 42letý Nick Frost (170 cm, 80 kg) v roli Jeremyho Sloanea je...jak to říci...případný.(12.6.2018)

 • Splasher
  ****

  Komedie s účetním a matikářem? Proč ne. Nick Frost to jako pan Sloun zvládá s přehledem. Paní Slounovou nemohl zahrát nikdo jiný než Olivia "Emma_Thompson_v2" Colman. ___ Průměr 85k diváků mi přijde teda dost málo, ale prý je to na Sky Atlantic slušné číslo, tak snad je to neodradí od dalších podobných projektů.(14.7.2014)

 • anitae
  ***

  Jeremyho opustí žena, vyhodí ho z práce a z účetního se stane učitel. Pozná pěknou kočku a dějí se mu trapasy za které vůbec nemůže - u těch jsem se bavila nejvíc. Vážná rovina mě nebavila. 3,5*(5.4.2018)

 • tranquill
  ****

  Další ze skvělých britských "málodílných" seriálů. Jejich "outsiderový" humor mám rád a Nickovi jsem tak fandil...(2.4.2018)

 • Indy21
  ****

  Nick Frost je prostě nejlepší.(26.9.2014)

 • angel74
  ****

  Výborný seriál, který umně balancuje na hranici mezi humorem a melancholií. Nick Frost v roli věčného outsidera mě neskutečně bavil. Při mnoha jeho trapasech jsem se fakt nasmála a zároveň mi ho bylo líto, když nenacházel východisko ze zoufalých životních situací. Je docela škoda, že nedošlo na nějaké pokračování. Tvůrci se zřejmě drželi staré dobré pravdy, že v nejlepším se má přestat.(21.6.2020)

 • Gor'seye
  ****

  Komédia? Toto? Veľmi ťažká tragikomédia, akurát...(21.9.2014)

 • gostly
  *****

  Mistrně odvyprávěná seriálová lahůdka, kterou táhne skvělý Nick Frost. Nic proti povedeným taškařicím se Simonem Peggem, ale v této tragikomické poloze mám Nicka snad ještě radši. S chutí jsem prožíval všechny jeho vzestupy a pády, od kyselého začátku, až do hořkosladkého konce.(14.7.2014)