Reklama

Reklama

Thor: Ragnarok

  • USA Thor: Ragnarok (více)
Trailer 3

Thor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok - zkázu svého domova a konec asgardské civilizace - který se snaží rozpoutat mocný nový nepřítel, nemilosrdná Hela. Předtím ale musí přežít smrtící gladiátorskou soutěž, v níž se ocitá tváří v tvář svému bývalému spojenci z řad Avengers - neuvěřitelnému Hulkovi. (Falcon)

(více)

Diskuze

Uživatel MegSimpson smazal svůj příspěvek.

lukasK1995

lukasK1995 (hodnocení, recenze)

Haha tak toto bola sranda.kopu narážok som bohužiaľ nepobral lebo komixov som videl minimum pretože má nebavia ale bolo mi to odporucene ako komédia a fakt som som sa veľmi dobre zabavili..Jeff Goldblum a jeho loď urcena na orgie a ohňostroj ako zbraň proste zlato 👍😁

Uživatel JohnFitzgerald smazal svůj příspěvek.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Cliff Booth

Thorova série byla v té době nejslabší a po Temném světě série potřebovala změnu, tak se vydali tímto směrem... Ale to není jen marvel.. Pro fanouška severské mytologie to musí být zlo. Já mám taky rád tuto mytologii ale film mi vyloženě sedl a bavil.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Komi98

nevyspala se s Thorem.......s Thorem se jednou či později vyspí každá žena, co je na chlapy. Chudák Star-Lord, Gamora se mu vrátí a hned skončí s Thorem v posteli. 

Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

Já jsem stejně paf z toho, že prý už v Thor: Ragnarok jsme viděli dost náznaků toho, že má Valkyria trošku jinou orientaci....

Můžete mi sakra říct, které náznaky tím všichni myslí? xDD

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

mm13

No na tom něco bude...hele oni samozřejmě nic detailně jako ve Spartakovi, GoT nebo Římu. Však i v Birds něco jistě uvidíme a vsadím se že i WW se pomazlí s Cheetah.v komiksu mají takový vztah kdy se jednou skoro mazlí a jindy řežou jak koně

na příspěvěk reagoval mm13

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Tak to je naopak úplne v pohode s tým Herkulom, keďže je to staroveké Grécko. Herkules nie ej Conan, že? :D Tam sa to skrátka hodí ďaleko viac a v akejkoľvek podobe, než do maľovaniek pre deti, kde si snáď poriadne rozmyslia a vo vzťahu k vekovej kategórii pre cieľové publikum vhodne podajú... keď už to musí byť.

na příspěvěk reagoval Ratemus

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Proc uz nikdo nedoplni Thor 4.. co jsem tak našel tak premiera je 5.11. 2021 a název Love and Thunder.. tak uz to nekdo založte..

na příspěvěk reagoval dragon94, BMW12

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

rounen

Tomu věřím, bude to druhý Wolverine. Kdo by to řekl že po příjemné jedničce a vlažné dvojce se zvedne a jako jediný bude mít čtvrtý film. I když mně se dvojka líbila

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Ratemus

No toho se nejspíš i dočkáme.. + ještě Chris chce hrát Thora, i když prý musí dost busit v posilce, tak ta postava je jeho priorita v životě (kromě sve baby)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

rounen

No klidně, já jsem rád že bude další díl a že prodloužil smlouvu. Je to můj nejoblíbenější avenger. Ovšem divil by ses ale Mighty Thor s Jane Foster a unworthy Thorem (Odinsonem) je hodně dobrej a populární komiks od kterého se odpichne obrovský Marvel event War of realms, který je fakt velký a hodně sérií na to odkazuje. Mohl by se vrátit Malekith, to bych moc rád ale taky by Thor mohl uvést postavy jako Silver surfer, Shiar impérium a Gladiátora, mohl by vyhledat všechny grandmasterovy šampiony jako Ares, Man Thing, Beta Ray Bill.ktery tedy bude nejspíš už v Gog 3..já očekávám závěr nového směru Secret wars, doufám že to bude jako v komiksu kde je celá armáda thorů ze všech realit..no a konec si dokážu představit jako odchod Thora do Valhally kde se setká se všemi o které za celé MCU přišel...doufám že se taky konečně potkáme s Balderem a Sif

na příspěvěk reagoval rounen

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Ratemus

To se nestane.. zrovna jsem četl článek, že diváky zajímá jen Chris Hemsworth v roli Thora.. takže této informace se chytne studio a budou chtit z Thora vyždímat dost peněz.. počítej s tím, že se budou snažit udělat z toho Fast and Furious.. možná budou renovovat spíše díly s Thorem aby měl pořádné soupeře a měnil se styl filmu - jako to bylo u trojky..

na příspěvěk reagoval Ratemus, Yoshitsune

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Já jen doufám že až nás opustí i Thor za pár let, tam umře někde v boji, dostane se do Valhally kde se znovu setká se všemi o které přišel a my znovu na pár minut uvidíme Odina, friggu, jeho kamarády, heimdalla....lokiho a to bude konec jeho linky a působení v MCU

na příspěvěk reagoval rounen

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Thor má prostě potenciál. IM4 jedině s Mandarinem jinak by ti nemělo cenu...

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Spiker01

To já ještě s Thorem další 2-3 filmy snesu + týmovky. Se Spider-manem klidně těch avizovaných 9 sólovek. :D

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

dragon94

Já jsem rád, že to uzavřeli. Ale jsem toho názoru, že měli uzavřít i toho Thora po třetích Guardians..No uvidíme.

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Spiker01

Já myslím, že Iron man byl celkem vyčerpanej co se postavy týče. Cap je zase hrozně jednotvárná postava. Thor má podle mě větší potenciál, hlavně protože se může odehrávat v kosmu a tak.

na příspěvěk reagoval Spiker01

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Ratemus

A odkud myslíš, že by působil, fakt ze Skandinávie? :D Já si jenom neumím moc představit zápletku a angažmá Waititiho mě dvakrát neuklidňuje..

 

dragon94 : Nesouhlasím, ale dobře..

na příspěvěk reagoval dragon94

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Spiker01

Thor má rozhodně co nabídnout, může být série unworthy Thor a zároveň Jane Foster může být Worthy a stát se Mighty Thor a měli bychom dva Thory, může se vydat do Niffleheimu osvobodit své mrtvé přátele a obnovit Asgard, popřípadě do Valhally. Může se střetnout s Gorrem který bude po celém vesmíru zabíjet Bohy. Může bojovat ve Válce říší, prostě je toho hodně z čeho čerpat

na příspěvěk reagoval Spiker01

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Otázka, jestli je ještě kam postavu posouvat. Thor mohl klidně zůstal u Strážců a radši bych třeba nějakou novou sérii..New Avengers nebo tak..

No snad Marvel na Comic Conu ofiko oznámí svůj line-up na "4.fázi."

na příspěvěk reagoval Ratemus, dragon94

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Konečně dobrá zpráva.. Waititi usedne na 4 díl.. diky bohu aspoň někdo..

na příspěvěk reagoval Ratemus

Komi98

Komi98 (hodnocení, recenze)

Teď tak uvažuji, že se Thora 4 můžeme teoreticky dočkat už na podzim v roce 2021 (tedy dříve, než filmu GotG vol. 3)

 

Pokud ne, tak až v roce 2022 (na podzim?)

Upřímně si ale myslím, že rok 2021 je dosti reálný...

Uvidíme, ale myslím si, že nás čekají v dalších letech 4 Marvel filmy ročně ;)

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Já bych Thora nechal.jeste celé nové snažení MCU, čili ještě jednu éru. On Jane Foster není náhrada za Thora, ona je jen Worthy zatímco odinson není ale pořád je přítomen a bojují po boku...to není tak že by Thor byla.najednoh žena

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

 Anthony Hopkins, třeba zde bravůrně ukončil svoji roli Odina, se vší parádou, takže Thor by mohl padnout v boji o nový Asgard s tím, že nechce aby znovu jeho domov byl zníčen. Důstojné pro postavu, pro herce i diváky/fanoušky. 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ratemus

já bych taky chtěl s Thorem vidět na filmovém plátně tolik příběhů, ale všeho s mírou a jak řekl Chris Hemsworth, že to chtěl po druhém Thorovi zabalit, ale  Waititi mu ukázal svoji vizi Thora a Chris z toho byl nadšený a bavilo ho to tady, což je i znát na jeho výkonu. Takže já bych Thorovu linku uzavřel po čtvrtém Thorovi, možná by mohl padnout v boji o nový Asgard (Osborn) a dále bych pokračoval s někým novým........Jane, ale pochybuji že by Portman do toho šla, takže někoho jiného vybrat aby zaujal její místo. A dalo by se to i dobře vysvětlit lusknutí v Endgame. Thorova linka by byla důstojně uzavřena, tak jako tak a dál by se jelo s Jane. Všichni budou šťastní. 

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

No asi už nedojde k tomu aby Malekith rozpoutal Válku říší. Ale mně by nevadil ani film unworthy Thor a zároveň Mighty Thor a Jane Foster...v Gog 3 jistě uvidíme jeho motivaci do Thora 4...teď jak to čtu (v profilu mám celou sérii na fotce) tak Thor jednoznačně nejlepší avenger pro mě...Thor ve vesmíru má prostě pořád potenciál nabídnout hromadu příběhů

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Související novinky

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

24.11.2022

Od té doby, co bylo Chrisu Hemsworthovi (Thor, Vyproštění) v dokumentárním seriálu Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem na Disney+ naznačeno, že má předpoklady k vážné formě Alzheimerovy choroby,… (více)

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

Je Thor 4 úspěch nebo ne?

17.07.2022

Uběhl první týden od uvedení novinky Marvelu Thor: Láska jako hrom, což znamená zhodnocování jeho trvanlivosti u publika. A to není vůbec jednoznačné. Lord (tedy bůh) hromu za první víkend… (více)

Taika Waititi natočí Star Wars

Taika Waititi natočí Star Wars

04.05.2020

…a scénář mu napíše Krysty Wilson-Cairns, jež získala nominaci za 1917 a naposled pro Edgara Wrighta napsala thriller Last Night in Soho. Zprávu potvrdil samotný Lucasfilm v Den Star Wars. Informace… (více)

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

Taika Waititi dostal nabídku na Star Wars

17.01.2020

Zpráva, která nejspíš nikoho, kdo sleduje dění okolo Lucasfilmu, Star Wars i režiséra Taiki Waititiho, nepřekvapí. Disney teď totiž talentovanému filmaři nabídlo možnost natočit si vlastní Star Wars… (více)

Reklama

Reklama