poster

Thor: Ragnarok

 • USA

  Thor: Ragnarok

 • USA

  Thor 3

  (pracovní název)
 • Austrálie

  Thor: Ragnarok

 • Slovensko

  Thor: Ragnarok

 • Nový Zéland

  Thor: Ragnarok

 • Velká Británie

  Thor: Ragnarok

 • Kanada

  Thor: Ragnarok

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi / Komedie

USA / Austrálie, 2017, 130 min

Externí recenze k filmu (19)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ***

  "Třetí Thor vsadil na humor, hravost, barevnost a osmdesátkový vizuál i soundtrack. Rodinná historie je dále rozvíjena postavou bohyně smrti, jejíž epická linie se ale tentokrát sklání před snahou učinit vyprávění co nejzábavnější. Strážci Galaxie zafungovali jako příklad a Thor ho následuje." (více)

 • CinemaView.sk (Petra Adamková) ***

  "Príbeh je také superhrdinské klišé, ale veď iné sme ani nečakali a podstatnejšie než dej je beztak to, ako sa vyrozpráva. Nuž a film sa s divákom familiárne mazná, okato ho naťahuje a pohráva sa so zlosyneckým gýčom, ktorým spolu s hudbou a grafikou odkazuje na filmy 80. a 90. rokov. Thor: Ragnarok…" (více)

 • Comicbox.eu *****

  "Snímek naplnil očekávání. Trochu zachránil letošní marvelovky, které sice nebyly špatné, ale žádná z nich zrovna díru do světa neudělala. Kombinace barev a hudby funguje výborně, akční scény jsou taky bravurně zvládnuté. Vytknul bych pouze jednodušší příběh. Film hodně staví na humoru, je celý…" (více)

 • Comixzone.cz ***

  "Třetí Thor nebyl ani tak o Ragnaroku, jak bych od názvu podtitulu očekával. Zásadní film to je, ale vše co se v tomhle snímku odehrálo, byla vlastně jedna velká legrace, která se nejspíš nedá brát až tak vážně. Otázkou je, zda vůbec Marvel chce, aby tohle bral někdo vážně. Předražený sitcom se…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Karolina Benešová) ****

  "Thor už zase zachraňuje svět, vesmír, a tak vůbec. Ale tentokrát je to skvělá zábava, nejen díky Lokimu. Svůj podíl na tom mají téměř všechny postavy, jedna zajímavější než druhá. Spousta hrdinů bohužel rozmělňuje příběh, takže dokážeme děj do velké míry předvídat a závěr vyznívá do prázdna. Marvel…" (více)

 • Expressinfo.cz ****

  "Thor: Ragnarok není perfektní film, humor mohl v několika scénách opravdu nebýt, celá linie na Sakaaru se mohla zkrátit a vyhlížená bitka s Hulkem prodloužit, ale všeho všudy dostáváme suverénně nejlepší Thorovský film, který dostal postavu hlavního hrdiny ze šedivého průměru mezi nejmilovanější…" (více)

 • FandimeFilmu.cz ****

  "Rozpočet 180 milionů dolarů se jistě vyplatil. I přes všechnu tu barevnost a hravost Thor: Ragnarok obstojí i mezi vážnějšími filmy ze stejného universa. Jedná se o bezprecedentní Thorův film, který postavu posouvá do nové dimenze a stejně tak i jeho bratra a vůbec celý Asgard. Taika Waititi…" (více)

 • Filmovyguru.cz (David Hanuš) ****

  "Thor završil trilogii stylem, jakým se jeho fanouškům snad ani nesnilo. Po zdařilé jedničce a vele-průměrné dvojce přišla živoucí komediální šleha, která Ragnarok posunuje k těm nejlepším marvelovkám vůbec. Humor režiséra Taika Waititiho je velmi specifický, pokud se však dokážete na jeho…" (více)

 • Filmpress.sk (Martin Černický)

  "Samozrejme, aj napriek čiastočnému odklonu od zaužívaného ide stále o stávku na istotu, kde sa nedá hovoriť o priveľkom riskovaní. Na to sú všetky ingrediencie namiešané tak akurát, aby vznikol ideálny mix starého a nového a štúdio mohlo neustále posúvať svoje limity. Podvratnosť humoru a neustále…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) ****

  "Až na pár výjimek Thor: Ragnarok zběsile uhání kupředu, nechybí mu dobré nápady ani trefné gagy a schopnost okouzlit velkou akční okázalostí. Obsahově je až příliš naditý, zahrnuje až příliš mnoho příběhů, postav a motivů, leckteré z nich sice hodně zajímavé, jiné ale zas zbytečně zkrácené a šmahem…" (více)

 • Gorilla.cz (Lukáš Franta) ****

  "Thor: Ragnarok je dějově i po stránce akčních scén průměrná marvelovka, která sice staví na pestrobarevném a lehce anarchistickém přístupu Strážců Galaxie, ale většinu času postrádá jejich vyváženost, práci s charaktery, srdce a nedokáže vzbudit jiné emoce než smích – jenže i to se jí daří s…" (více)

 • Kultura21.cz (Ondřej Šťastný)

  "Thor Ragnarok je nabitý akcí a speciálními efekty, film se snaží udělat si ze všeho legraci, jak už to u filmů od Marvelu známe, a to je dobře. Tenhle třetí příběh je doposud nejlepším filmem o jedinečném hrdinovi. Je zábavný, má to super akci, skvělé vtipy, spoustu nádherných obrazů, perfektní…" (více)

 • MovieScreen.cz (Marek Koutesh) ****

  "Film charakterizuje rozpolcenost. Když však zohledníme zápolení světa, který řídí předurčenost, se světem žití každým okamžikem, jeví se jako záměrná. Tření těchto dvou ploch vykazuje jistou nedotaženost, přesto jde uvnitř avengerské série o ojedinělou snahu. Thor má tak nakonec, po delší době,…" (více)

 • MovieZone.cz (Václav Rybář) ***

  "Waititi je ve formě jenom v okamžiku, kdy se děj hýbe zběsile kupředu a vy nestíháte analyzovat prostředí ani kontext. Na gladiátorské planetě se ale především blábolí. V dlouhých dialozích se rochní Thor s Lokim, ale i Velmistr Jeffa Goldbluma, který nejraději mluví sám se sebou a je trochu…" (více)

 • Multiverzum.sk ****

  "Tretí Thor je jednoznačne najlepším Thorom! Pomáha tomu aj nezabudnuteľný crazy vizuál doplnený jedinečným hudobným sprievodom. Herecký ansámbel svojím výkonom posúva snímku na vysokú úroveň. Počas natáčania bolo zrejme veselo, čo sa citeľne prenieslo aj na finálnu verziu, keďže film humorom občas…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) ***

  "Byť v mnohém odlišný a se značně jiným přístupem, třetí Thor opakuje chyby svého předchůdce a i přes velký potenciál končí víceméně jen jako OK podívaná, která sice není tak špatná jako konkurence, skákat nadšením z ní ale rozhodně nebudete. Mdlé, nepříliš obratně uchopené postavy (s vyjímkou Korga…" (více)

 • Pinbacker.cz (Jakub Brych) ***

  "Ve výsledku docela fajn a zábavná podívaná, zvlášť pokud člověku vyhovuje marvelovský humor, jenž se v Ragnaroku manifestuje v nejtěžším kalibru. A jelikož dramatické pnutí je v tomhle filmu minimální, stojí takřka výhradně na humoru a akci, z nichž pozitivněji z toho vychází to druhé. Ragnarok je…" (více)

 • Rozhlas.cz (Kristina Roháčková) *****

  "Nakonec jde ale o celkem standardní vesmírnou podívanou. Jen barevnější, rozvernější a ukecanější - a celkově zapamatovatelnější. A s humorem, který pokrývá celou škálu od chytrých charakterních vtipů až po pojmenování kosmické brány Ďáblova řiť." (více)

 • TVrecenze.cz (Jan Lysý) ****

  "Humor a nadhled Thorovi sluší. Thor: Ragnarok je překvapivě uvolněný film, nabízí hromadu vtipů, pestrobarevné vizuály a několik nových postav. Bolístkou jsou snad jen občas horší triky a to, že někteří ze starých známých nemají dost prostoru." (více)