Sharktopus vs. Pteracuda (TV film)

Jurassic Wars Sharktopus Vs Pteracuda

Sci-Fi / Horor

USA, 2014, 84 min

Kevin O'Neill

Matt Yamashita

Roger Corman, Julie Corman

Vikram Kale

Komentáře uživatelů k TV filmu (9)

Jop další paráda od Asylumu, nevím co lidi od toho čekaj já se vždycky bavím, ať už jde o laciný efekty nebo příšerné hraní, ale tvůrci si to jak je vidět uvědomují a tak tomu ještě přidávaj. Navíc neuvěřitelná smrt Conana O´briena je totální prdel. Sežraných tu moc není ale není tu ani moc slabá chvilka. Když se chce člověk bavit tak je to film pro něj. Ostatní "všechnoviděly/víme co je dobré/ tohle není drama" si můžou políbit.(20.8.2014)

Čekal jsem něco opravdu bídného. Ale ve finále jsem se pěkně pobavil :) herecky je to bída, některé efekty nesedí (tak jak se dá čekat), ale potvory se jim povedly a je tu pěkných pár vtipných okamžiků. Do síně slávy se to určitě nedostane, ale v tomto žánru bezkonkurenčně vede :)(20.5.2015)

• George Stobbart

Bláznivý vedec vytvorí Pteracudu (z časti pterodaktyl a z časti barakuda), tá však utečie, začne devastovať turistov a najlepšou možnosťou na jej zastavenie sa stáva Sharktopus. Keby SyFy zapracovalo na tých smiešnych a nepodarených CGI trikoch a vrazilo by peniaze radšej do toho, aby to všetko nevyzeralo tak primitívne, mohli by ich TV úlety byť úplne pohodové monster béčka. Takto je to najpozerateľnejšie paradoxne práve v scénach, kde sa tie monštrá neukazujú. Každopádne je to celé v rámcoch ich priemernej, obvyklej tvorby, takže snáď už každý vie, či sa mu to oplatí pozerať alebo nie.(10.8.2014)

• SOLOM.

Jak jsem již několikrát zmínil, jsem celkem fanda céčkových monster/animal filmů. Tedy spíš jsem býval. Za poslední roky bylo natočeno mnoho těchto filmů a především američtí scénáristé a režiséři se doslova předháněli v co možná nejbizarnějších klonech nejrůznějších zvířat a prehistorických tvorech. Zatímco společnost Asylum se nejvíce zaměřovala na všechny ty Mega…, Syfy jsem jim snažila konkurovat poněkud ucelenějšími kousky, ale mnohdy i ona okupovala hororové odpadní vody. No a tentokrát se pokusila oživit z díly Rogera Cormana Sharktopuse. Již první díl tohoto křížence žraloka a chobotnice mě nějak výrazně neoslovil a tento sequel dopadl naprosto stejně. Kevin O'Neill nahradil v režisérském křesle packala Declana O’Briena a tuto výměnu jsem uvítal doslova s povděkem. Přece jenom O'Neill mě svými předchozími filmy zaujal o něco více a tak jsem doufal, že se dočkám alespoň průměrné podívané. Bohužel se tak nestalo a to hlavně díky otřesným CGI efektům, které byli opravdu směšné a to už jsem viděl ledasco. Při troše dobré vůle se dají obě počítačové monstra překousnout, ale je na první pohled zřetelné, že jsou do natočených scén jen přidané (stačí se pozorněji dívat na scenérii za nimi). Naštěstí se tu objeví i několik vydařených humorných scén, které vyplynou z mord scén. Kupříkladu takový plážový volejbal s hlavou nebyl k zahození. Podobně ujetých momentů tu bylo k vidění hned několik, což zachránilo tento film od odpadního hodnocení. 30%(29.10.2016)

• JohnMiller

Nech si hovorí kto čo chce. Rib Hillis by bol parádny herec kvalitných akčňákov, netvrdím, že hneď by bol Bruce Willis. ale v zetkových filmoch ako hrdina bojujúci proti monštrám fakt vyniká. Sharktopus vs. Pteracuda patrí k tým zetkovým filmov ktoré sú tak zlé až sú vtipné. Na svoje možnosti nápadité a pobaví pri poháriku alkoholu a skvelej partii. 1.5*(10.8.2016)

• kaylin

Film „Sharktopus vs. Pteracuda“ je krásnou ukázkou toho, že s každým béčkovým filmem to stanici SyFy prostě nevyjde. Tohle je tak unylé, tak bez nápadu a s tak špatnými triky, že se vám to ani nechce věřit. No, za minimum peněz minimum zábavy. Ne pokaždé se dočkáte perly a tohle je rozhodně jeden z těch případů. Monstra fajn, ale spíše by se mi líbila na ilustracích.(18.3.2016)

• Nivenx

Najdou se i nadšenci co filmy od azylum žerou, ale to tedy já nejsem. Přiznám se, že kus filmu jsem musel přetočit. Nechutné triky, odporný styl filmu a naprosto debilní téma, které je očividné už z názvu. Hvězdu dávám za to, že jsem se občas i zasmál. Jinak hrůza a děs, ve špatném slova smyslu.(11.9.2014)

• Mr.Bulanek

U Asylum se většinou dobře bavím, ale tady jsem usínal a strašně se to táhlo. Snad první odpad pro Asylum.(2.10.2015)

• ESNYR

Tohle rozhodně musíte vidět. Něco takového jste totiž ještě neviděly. Triky jsou tak špatné že i dítě by to dokázalo v malování udělat líp. Škoda že si trochu nepohrajou z těma trikama. Takhle je to fakt nekoukatelný.(1.4.2017)