Reklama

Reklama

Smrtící hadohlavci

(TV film)

Starobylá voodoo kletba rozpoutala masakr v bažinách. Skupina přátel se na výletě stává kořistí zmutovaných hadohlavců, kteří se dokážou pohybovat stejně dobře na suchu i ve vodě... V bažinách Louisiany v okolí Blackbriar se stále něco děje. Tentokrát tu havarovalo nákladní auto převážející neobvyklou zásilku, geneticky upravenou asijskou rybu jménem hadohlavec. Tento živočich je postrachem vod, které obývá. Agresivita, žravost a schopnost pohybovat se stejně dobře ve vodě jako na suchu mu dávají vysokou šanci stát se dominantním druhem v prostředí, které obývá. To zakrátko na svou kůži pocítí i místní obyvatelé. Skupinka přátel, mezi kterými je i Chris, syn místní rangerky Carlin Hardin, se vydala lodí právě do míst, kde se nehoda odehrála. Když se začnou množit zprávy o útocích záhadných tvorů, vypadá to, že bažinu zasáhla starobylá voodoo kletba. Carlin však nehodlá dopustit, aby se její syn stal potravou pro ryby. (TV Prima)

(více)

Recenze (32)

Trevor 

všechny recenze uživatele

Niežeby Hadohlovci boli až tak výnimočným kúskom v porovnaní s ostatnými enviro-horormi v tejto mojej sérii týchto filmov ale za hádam 75 ročnú March v kostýme, ktorý k takýmto dámam akosi patrí so samopalom v ruke hviezdička naviac, niektoré momenty boli celkom zábavné a hlavne sa film môže pochváliť za veľmi dobrú kameru, čo sa tohto žánru týka a nebýva pri takýchto úletoch zvykom. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Snakehead Swamp je další z řady béčkových filmů od SYFY, nicméně tenktokrát zaujme dvěma věcma, první je režisér který není žádný nováček a béčka umí dělat zábavné(i když ne zapamatování hodné) a druhé je monstrum hadohlavec který se objevil snad jen v jiném béčkovém filmu Snakhead terror. Je to zábavný film s celkem solidníma trikama sice to není nic co bych musel vidět víckrát ale zábava zaručena, pokuď nejste opět ti extrímně intelektuální lidi co se tu na csfd nachází plno. ()

Reklama

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

V Louisianských bažinách začne vystrájať tzv. snakehead monštrum, ktoré si podáva miestnych obyvateľov a v pokľudných zákutiach tak spôsobí nečakaný rozruch. Typický, nenáročný, otrepaný SyFy monster film. Síce celkom pekne natočený, vo fajn prostredí, so zábavnými príšerkami a niekoľkými krvavými zabitiami, no už tak opozeraný, že to človeka nebaví. Ale stále je to trochu lepšie než väčšina podobných TV shitov, i keď k tým niekoľkým pár kúskom čo sa SyFy naozaj vydarili, sa zaradiť nemôže. ()

herr_carter odpad!

všechny recenze uživatele

Ano, film pyšnící se titulem Smrdící hadohlavci nemůže přinést nic jiného, než zablokovanou krční páteř, ale co bych taky čekal na prima cool v jedenáct večer. Ale je to zvláštní, půl hodiny jsem dokázal sledovat neherce, ještě větší neherce, pornoherečky a lidi po celkové lobotomii, jak soupeří s malovanými kříženci kapra a sumce. Inu, doba je zlá, ale pořád lepší než TV Soukupov, kde souběžně dávali duel s ministryní tlustou prasnicí, což je taky slušný hadohlavec................. moje hodnocení = 0 z 10. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Pomalu začínám nabývat dojmu, že kdyby neexistovaly Louisianské bažiny a močály, tak třetina filmařů nemá co točit. Především pak ti jenž tvoří céčkové braky pro Syfy a podobně kvalitní společnosti. Již zmínka o „hadohlavcích“ ve mně probudila vzpomínky na takové „perly“ jako jsou filmy Frankenfish, nebo Snakehead Terror, takže mi bylo hned jasné, že tady se rozhodně kvalitní podívané nedočkám. Don E. FauntLeRoy nikdy nepatřil mezi dobré režiséry, ale občas se mu přece jenom nějakým záhadným způsobem podařilo natočit alespoň průměrnou (někdy i zábavnou) podívanou, což ovšem nebyl tento případ. O čemž mimo jiné svědčí i nízké hodnocení na internetu, ale tomu já stejně nikdy nepřikládám příliš váhu, dokud daný film neuvidím na vlastní oči. Jenomže zde se moc kvalitní podívané nedočkáme a ani samotný příběh za moc nestojí. Scénárista se sice snažil přimíchat k obrovským rybám i trochu té voodoo tématiky, ale výsledek se ukázal býti nulový. Digitální ryby i krvavé cákance (navíc ještě dost špatně udělané) dnes již nikoho neohromí a přidáme-li k tomu ještě i špatné herecké výkony, bylo dílo zkázy dokonáno. 20% ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama