Spočiatku nemohla Emily Henryho vôbec vystáť. Zrazu si však uvedomí, že... Sa doňho chtiac-nechtiac zamilúva! Chicago sa už nevie dočkať každoročného slávnostného sprievodu na Deň vďakyvzdania – a pôvabná Emily Jonesová (Autumn Reeser), jedna z priznaných veľkých fanúšičiek tohto sviatku a nadšená koordinátorka sprievodu je na tom úplne rovnako. Jej až detskú radosť a umelecký rozlet však dosť výrazne naruší, keď sa na scéne zrazu objaví nový rozpočtový konzultant celej akcie, šarmantný a bohatý Henry Williams (Antonio Cupo). Čeliac zdanlivo úplne beznádejnej snahe naučiť ho, že sprievod znamená oveľa viac, len možný zisk, si zrazu uvedomí, že... Sa doňho chtiac-nechtiac postupne zamilúva! :-) (TV Markíza)

katikka

Taká americká verzia románu od Rosamunde Pilcherovej. Namiesto Lásky na Fjordoch je to Láska v Chicagu. Keby tomu ale tvorcovia ubrali trochu naivity a do hlavnej úlohy by obsadili napr. takú Jennifer Aniston, tak by sme z toho mali namiesto "Pilcherovky" takú typickú "Anistnovku". Pozitívne hodnotím zopár dobrých šplechov a nenápadné preniknutie retra, či už v podobe správania sa hlavnej hridnky, alebo v jej šatníku. ()

Ashar

Emília byla pěkně jedovatá a nespravedlivá a už měla náběh na to stát se starou panou. O fešáku Henrymu si myslela, že je sviňák a že mu jde jen o byznys. Nákup konzerv pro kočky a zmrzliny mne pobavil. Film vhodný pro vánoční pohodu. ()